Nový úkol: Čmáral (1.4. - 5.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Přes den jsem jel tu hodinovku a na noc jsem osel na 75 polí 24hodinovku s vodou a SH. Těch 75 polí bylo v následující konfiguraci (44 x [2x2] + 5 x [1x2] + 16 x [1x1])...

    Všem přeji úspěšné splnění akce a (jak je teď dobrým zvykem) hlavně pevné zdraví!
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak akce hotová. Akorát jsem si teď málem umačkala prst na otevření bedny :) Asi 25 pokus se zadařil a už mám všechny s dárečkem :). Krásný slunný den všem
     
    modro.ocko22, sovicka64 a dasa1143 tohle ocenili.
  3. joe31

    joe31 Pisálek fóra

    hotovo , ale kdybych se někde dopídil co je v sasezinčkách s překvapením ani nezačínám
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Je to ještě horší, než jsem čekal. Klikám asi 50x na jednu čmárací bednu, aby mi až po padesáté prvé dala dárek pro bonanzu :wuerg:. To je spíš pomsta než dárek...
     
  5. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    tiež mám hotovo, ale odmeny ma teda veľmi neohúrili a tá čmáracia debna to bolo naozaj ako za trest
     
    modro.ocko22 a Veselka tohle ocenili.
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jak jsem psal na zacatku, je to jen zdrzovani, dostanu nakonec presne tolik bonanzy co jsem ziskal tech cmaracich... nevim proc RT chce lidi zdrzovat a nastvat - no kdyby tam bylo k neuspesnym bednam treba jen 1000 krejcaru, tak to potesi ty co maji malo a nikdo nic nerekne...
    Takze akce hotova, ted jen pockat co i z te druhe akce bude, dost (+) dekorek se vybira...
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    základní dekoraci nemám tak to jsem v klidu akci nedělám :).
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja uz mam tiez hotovo a ani to nebolelo :D Pekny veer prajem vsetkym :)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, akci jsem dodělal včera po sklizni. Prvního se mi podařilo vytočit 200% na 12 hodin. Takže pár zuzanek na rozjezd. pak už stačily jen zelené kapky. Večer jsem to hodil na pidipole a bohatě dopoledne, poledne stačilo sklidit. Fakt už nevím čas.
    Z tajemniček jsem dostal duhový strom a 2x jinan.
    Na mladších zraje poslední sklizeň, alespoň doufám, že to bude stačit. Jsem zvědav, co na nich uzraje. Florenovník se opět ukázal jako SCI-FI. Žel,žel...
     
    danielka0000, DANKA722 a Peto121 tohle ocenili.
  10. .Marti.82

    .Marti.82 Pisálek fóra

    Prosím, prosím, visím na 2. (ano, už druhém) obrázku :cry::cry::cry: a už hodně dlouho.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .Marti.82 - ahoj, asi tě nepotěším a nebo možná potěším - hledání obrázků probíhalo jenom 1. dubna - na apríla. Teď už plníme jenom úkol v družstvu Čmáral, do kterého pěstuje akční kytičky :)
     
  12. .Marti.82

    .Marti.82 Pisálek fóra

    Skali
    Děkuji, :cry::cry::cry: tak to budu plakat asi ještě dlouho... když vždycky během dne je jen malinká chvilička....
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Marti: Nebul, třeba půjde dekorace do budoucna posílat nebo koupit o nic moc jsi nepřišla, snad jen o trochu napětí, hledání a smíchu ,-))).

    Jde mi to jak psovi pastva, tedy pěstování ,-)
     
    Naposledy upraveno: 3/4/20
    Peto121, dasa1143 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .Marti.82 - nebuď smutná a hlavně neplakej :inlove:
    čmáral.png
     
    dasa1143, Pitrýsek47 a DANKA722 tohle ocenili.
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čaute,
    Čmáral je pustený do OaD, bude po ňom dopyt:music:, ale zábava to bola celkom dobrá, aj s tou bedničkou, taký neškodný aprílový žartíkxD, sme si poklikali, no čo...
    k akcii, tú mám, s takým sa nepáram8)
    ozaj a pustili i modlivku do OaD;), florenovník stále nejde-.-;)



    edit

    Gordonka, to vyhoď, také susedy:inlove:xD
     
    Naposledy upraveno: 3/4/20
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    To víš že jo, a zítra se budu doprošovat, aby mě vzaly zpátky xD
     
    Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tuto akci bojkotuju :p
     
  18. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    tak jo,abych dostala z 19ti krabic cmaranic 19 bonanzovych,musela jsem krabice s cmaranicema otevrit 31 krat,ted se bojim kolikrat budu muset klikat na ty bonanzovexDxDxDxD
     
    modro.ocko22 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tento nový úkol je pro mně od včerejška starým úkolem.:D
    pepino, s bonanzama se neboj, u těch to nefunguje.
     
    danielka0000, dasa1143 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce ukončena dnes ráno. Teda ten apríl se povedl, ta pomoc byla výborná. Také jsem ze začátku tápala, pomohla dobrá farmářka, ještě jednou aničkomalířko děkuji a musím se přiznat, že ten trh mi dal zabrat ale nakonec mi to došlo. Příjemnou sobotu přeji všem, zatím sluníčko je u nás na severu schované
     
    danielka0000 a zejdy66 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.