Nový úkol: Čmáral (1.4. - 5.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Dík
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, vždyť to byly jen čmáranice, někdy to dalo fušku, ale ten smích na konci byl super i od těch, kteří chtěli poradit. Díky, že jste se neostýchali napsat, nekoušu :) bylo to fajn.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno, jestli jsem včera nepoděkovala všem holubem, omlouvám se a tímto jim všem DĚKUJI:inlove:
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - z té bedny z čmáranicemi můžeš získat buď zase bednu z čmáranicemi nebo bednu s dárečky pro bonanzu.
    Takže já 5x dostala zase bedny s čmáranicemi a až na šestý pokus se nade mnou systém smiloval a vypadla bedna s dárečky pro bonanzu.
    Takže stěbyho obavy se vyplnily - jsou to matrjošky xD
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, přes den sázím krátkou variantu a přes noc dlouhou. SH jsem použil jen na rozpěstování. Mám cca 60000 protihodnoty. Zítra bych to mohl dokončit.


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Sypu tam přebytky hned, nevydržím vše napěstovat a pak dodat :)
    První úkol hotový komplet, z druhého kousek fousek.
    K těm bednám mohli přibalit otvírák, množí se dost.
     
    raddre a -migos- tohle ocenili.
  7. elen45

    elen45 Expert fóra

    úkol komplet hotový - jednou mi padlo + 1 a včera 100%, tak se jdu podívat ještě na bedny matrjošky
    tak opravdu z 20 beden čmáranic 19, 18, 16, 15, 12, 8,8,8,8,8,8,8,8,8 - tak jsem tam těch 8 nechala uležet, třeba z nich pak něco vypadne
     
    Naposledy upraveno: 2/4/20
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    Přeji krásný den, od odpoledne hotovo, nevím jak, ale jela jsem na tentokrát 2x1 tu dlouhou s SH, KŠ mi sice nenadělilo žádný bonus, ale zato neuvěřitelné množství SH a tak to šlo poměrně snadno a rychle, ráno jsem sice zasadila na pidi pole tu krátkou, jenže pro pro samou honbou za obrázky jsem ji sklidila až po dvou hodinách a protože jsem šla strhat holuby, tak jsem pro jistotu zasadila tu dlouhou, jsem jako Pitrýsek47 přebytky dávám hned, občas se mi to nevyplatí, tentokrát mi zůstalo docela dost akčního [​IMG]
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    raddre: zdravím, ale já ke konci i trochu počítám :) jinak ne. Hotovo ještě nemám, ale co, na farmě je i dovolená povolená, teď i v akci .

    Edit: tak to jsi dobrá, vždyť je to jedno, přebytky nám proplatí, já bych v reálu zkrachoval nebo všechno rozdal :) bedny se množí jako cosi už ztrácím přehled.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/20
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  10. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Hlásím hotovo bez pajdátek to jde dobře [​IMG] :D:D.
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  11. raddre

    raddre Baron fóra

    Pitrýsek47 normálně taky počítám kolik mi toho chybí, protože si do tabulky dám kolik mám mít a kolik jsem sklidila a kolik ještě potřebuji, jenže včera jsem si ani nevšimla, že plním už 3.úkol a ani jsem nesledovala kolik jsem čeho sklidila, jen jsem automaticky sklízela a zasela a šla jsem dál radit, pak se mi celá pošta zhroutila, tak jsem využila pauzy a dodala do úkolu a nestačila jsem se divit:D

    Edit: otevřela jsem bedny s čmáranicemi, měla jsem jich 20 po prvním a druhým otevření mi vždy dvě se změnili na bedny s bonanzou, pak už pokaždé jen jedna a teď jich mám 8 a nějak se jich nemůžu zbavit,pořád tam jsou:cry:
     
    Naposledy upraveno: 2/4/20
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    raddre a to je ten apríl. Jo čekáte, že dostanete dárek z bedny a ono prd. Neboj já to mám to samé. Otvírání této bedny už mě přestalo bavit.
     
    danielka0000 a moncicak7070 tohle ocenili.
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    radrre, na patnáctý pokus se podařilo poslední bednu otevřít, pětka mě trvala jen 1O .... chce to trpělivost a enter [​IMG] :)
     
    Naposledy upraveno: 2/4/20
    moncicak7070 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Super.
    Pěstuji a pěstuji kytky a vůbec jsem nepochopila co se po mne vlastně chce.
    Prosím byl by tak někdo hodný a poradil?
    Předem moc děkuji.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    karbar - ahoj, chtějí dodávat akční (jedno kterou z nich - klidně obě dvě) do úkolu v družstvu. Dodává se podle protihodnoty
    Kuk do popisu akce
    dodávky.png

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Martina717 - ahoj, ano, zisk dekorace Čmáral spojený s hledáním čmáranic byl včera - 1.4.2020 od 00:01 do 1.4.2020 do 23:59
     
    Naposledy upraveno: 2/4/20
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Děkuji. Takže jsem včerejšek propásla, no nic dopěstuji co bude na dodání a nic hledat tedy nebudu.
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pestovani hodinovek je teda rychly... delam na poslednim ukolu co to chce 50000 a pak se dodaji Stopy a bude to... ale kratka kytka je az moc kratka a dlouha az moc dlouha - ja jen abych mel na co si stezovat :D
     
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    kam sa všetci ponáhľate s tou akciou? :D stačí sadiť tu dlhu a dávať iba vodu a klasik hnoj. SH použiť iba na rozpestovanie na 202 poli 1x1.Takto si zbytočne míňate SH alebo mi niečo uniká? nie som v obraze? lebo nechápem ten zhon :D
     
  19. raddre

    raddre Baron fóra

  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě zbyla jen 1 bedna a štve mě že zůstala na místě kde bedny otvírám,už druhý den se jí nemůžu zbavit>:(Tak jsem se naštvala a mockrát jsem rychle za sebou klikala na bednu až se otevřela s dárečkem xDxDxD
     
    danielka0000 a zejdy66 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.