Nový úkol: Čmáral (1.4. - 5.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Jako .Michal530. pro holubí poštu neexistuješ. Jaký nick máš ve hře?

    Kdo případně potřebuje pomoct ozvěte se holoubkem na tavos7
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Něco ti není jasné? tak mi napiš vysvětlím blíž, tady mě smáznou ,-))
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  3. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Mohl by mi někdo napsat, kde je album? Od té doby, co ho někam přesunuli, tam nechodím a nemůžu ho najít. Snad by to šlo i sem, to snad není součást kvízu.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  4. hrosica

    hrosica Zelenáč fóra

    prosím o pomoc s klasmi a vreciami
     
  5. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Preceja, klikni na farmářský dům (jak je tam skleník) ...
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  6. Blanka72

    Blanka72 Zelenáč fóra

    Klikni si na farmářský dům,třetí ikona.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  7. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Dííííky moc všem hodným a ochotným kteří mi moc a moc pomohli. To jsem nečekala, slzy mi tečou a mám velkou radost.:);)
     
    Koulička1 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já jsem na 6/20 a to už nedám :oops: Nedá se nic dělat, oči si kvůli tomu nevykoukám. Vlastně ani pořádně nevím co se po mně chce, kde mám hledat a co mám hledat.
    Snad příští akce bude lepší. Hlavně, že jsme zdraví, to je dneska nejdůležitější.
     
    janajenka tohle ocenil(a).
  9. steawe

    steawe Zelenáč fóra

    hledá se stále ten samý obrázek čmáranice, ale když klikneš na novinky s tímhle úkolem, tak se vždy změní obrázek vprostřed okna - ten právě napovídá, kde se má hledat
     
  10. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Uf, hotovo, díky za pomoc, jak některé části hry nepoužívám, netuším, kde jsou, takže to bylo vlastně hledání zdvojené :D
     
  11. JarousDc007

    JarousDc007 Pisálek fóra

    Ahoj lidi, dohrabal jsem se k obrázku mrkve jablka a asi salátu a dolaru a jsem v koncích.. Je tu ještě někdo? Dík za radu..
    Ps. : Nevim jestli jsem JarousDc nebo JarousDc007

    Uf, už jsem to dotáhl do konce, i bez nápovědy, ale ty nervy.. Držím palce těm co dodělávají..
     
    Naposledy upraveno: 1/4/20
  12. ..kisan..

    ..kisan.. Pisálek fóra

    Moooc prosím o radu s 11 pytle s obilím. Děkuji předem.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nejspis ten samej co pred casem mi neustale tvrdil ze posta ze hry nechodi kvuli necemu na me strane a jak 10. narozeniny skoncily, tak najednou posta zacla chodit... bez jakekoliv me aktivity... a kolika statisicum bez problemu posta prisla, ze?
    Takhle to vidim ja a pamatuju i na starsi problemy a vzdycky se ukazalo, ze chyba neni na mem prijimaci, takze proc by to bylo ted jinak?
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jarous: Na trhu je taky dobře i v noci :))

    alonuška:
    Tak ho tam napiš :)
     
    Naposledy upraveno: 1/4/20
  15. alonuška

    alonuška Pisálek fóra

    Ahoj, mrkva jablko šalát dolár = prehľadávam tržište, tam je nápis hledaj stopy, ale nič! numalfa
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    prosím, pošlete mi někdo holuba, kde se hledá to prase s brýlemi, já to zapomněla a chci pomoci sousedce - díky

    Edit - díky všem, už to vím
     
    Naposledy upraveno: 1/4/20
  17. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Napsal mi jiroda?, jirado?, jirodo? vzdušným pozdravem, napiš prosím holubí poštou nemohu se trefit do tvého nicku pro odpověď. Vyrob si nějaké krmivo pro slepice a nezapomeň na zástěru aby ses nezaprášil.
     
    Veselka a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. -mariemk-

    -mariemk- Pisálek fóra

    Prosím, můžete mi pomoct s posledními 3 úkoly? Od květin v květináčích jsem už v háji a opravdu už nevím kde ty kytky hledat. Moc děkuji :)
     
  19. alonuška

    alonuška Pisálek fóra

    Všetkým ďakujem. :)
     
  20. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    - mariemk- napsala jsem ty 3 úkoly, ale nešlo to poslat a tak mi pošli sovu, jestli to ještě potřebuješ
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.