Nový úkol: Čmáral (1.4. - 5.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. haničkaa43

    haničkaa43 Zelenáč fóra

    ak nemám aktivovanú v chráme pagodu na 8 úlohu, tak som skončila ?
     
  2. roboke

    roboke Zelenáč fóra

    Aj ja potrebujem poradiť s obrázkom "mrkva, jablko, uhorka a dolár". Vopred ďakujem
     
  3. drzticka71

    drzticka71 Zelenáč fóra

     
  4. drzticka71

    drzticka71 Zelenáč fóra

    Vsem moc deluji za pomoc...moc mi to pomohlo..jste super
     
  5. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    Tak já musím říct, že jsem zadání soutěže vůbec nepochopila. První obrázek jsem našla, což jsem mylně vyhodnotila jako, že jsem našla co jsem měla. Až po čtení fóra mi došlo, že je to jinak. Prohledala jsem farmu a byla tam co na začátku, nechápala jsem co to mám vlastně dělat, kde to mám hledat, podle jakých indicií.

    Nebýt jedné hodné farmářky, která mi ochotně vysvětlila co vlastně hledám, nehnula bych se z místa.
    Tímto jí opravdu děkuji za pomoc a vzhledem k tomu, že v téže situaci (jako já) bylo i mnoho jiných hráčů, děkuji všem ochotným pomoci nám, kteří jsme to nepochopili :).
     
  6. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Lidičkové lidičky a lidiččata
    Dobrou noc, už končím.

    hezky se vyspěte
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dekuji za pomoc od mnoha hracu, ale nebudu plnit neco co nefunguje... a nebudu se zdrzovat ani psanim na podporu... jen naprosto presne vim, ze sekci pod ve stonku jsem pred par hodinama odklikaval jeden bonus, co aktivuju odpoledne... a na dvou pocitacich nekolik hodin predtim tam nic nebylo, takze opet dalsi dukaz jak to nemaj odladeny...
     
  8. cipísek34

    cipísek34 Pisálek fóra

    Se picnu. mám první a další nenajdu
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já tady budu ještě chvíli strašit, kdo má zájem, pošlete si holoubka s dotazem. Nepište, prosím, číslo, ale popis obrázku, který hledáte.

    EDIT: Pitrýsku, musela jsem ty unavené poštovní hudraly nechat najíst a napít, už toho mají dneska nalétáno víc jak svého času Zuza na Baha ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/4/20
    GordonSargent, Veselka a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    cipísek Nenajdeš, ale koukej na obrázek ten tě dovede dál

    Helemese, pomocnice, vítám tě, já už asi odpadnu :))) na poště je fronta.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  11. Blanka72

    Blanka72 Zelenáč fóra

    Cipísku ,máš tam ode mě holoubka.
     
  12. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

    Neskoro ale skúsim, 4 prasa s okuliarmi?
     
  13. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Dekoraci mám, ale díky farmářum, vůbec bych to nedala dohromady. Díky, díky, díky všem kdo nasali.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  14. cipísek34

    cipísek34 Pisálek fóra

    D
    díky všem za rady
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zatoč si :)
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tassi, funguje... pominu-li, jak si mě některé sousedky odpoledne vychutnávaly, však vy víte které ! :inlove:xD tak na základě jediného příspěvku jsem dostala sovu i od jiných a za to jím děkuji. Slušnost je odpovědět, poděkovat... děkuji Vám co mě pomohli najít hlavu XVIII, jste fajn, stejně jako ty co mám v liště. :)
     
    DANKA722 a Veselka tohle ocenili.
  17. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    To je mi ale náhodička. Tolik hráčů už hlásí hotovo a zrovna u tebe to nefunguje. Kdopak v tom má asi prsty? :music:
     
    duna.duna1 a GordonSargent tohle ocenili.
  18. .Michal530.

    .Michal530. Zelenáč fóra

    Prosím radu na kytky v květináči, nevím si rady. Moc díky .Michal530.
     
  19. filomena1952

    filomena1952 Pisálek fóra

    Prosím, prosím o pomoc, nemůžu najít č, 11 pytle a klásky a když to tady pročítám tak rovnou i č.15 a 18, děkuji moc. Jsem nějaká asi už moc stará na hledačky :oops:
     
  20. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.