Nový úkol: Čmáral (1.4. - 5.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mata8989

    mata8989 Zelenáč fóra

    poradí mi někdo 11 - pytle?
     
  2. sabi32

    sabi32 Pisálek fóra

    Si to zkus stejně je to fuška na poslední ukoly bys bez pomoci našel řešení jen těžko. Ty holube...
     
  3. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    náhodou - parádní hledačka, tolik lidí se spojilo aby si pomohlo, jak jsem si psala s jednou hráčkou tady - pošty jak při prvním OaD pře x lety :music:
     
  4. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak hotovo, ale bez vaší pomoci by to asi nešlo díky
     
  5. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    11 - V pytlích je mouka, dnes ji koupíme v obchodě, dřív se naložilo obilí na vůz a jelo se do ...
     
  6. sabi32

    sabi32 Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    krtekradek73

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    nejenom se to odneslo ale oni to tam dali zpracovat :D a měli i zástěru aby se nezamoučili. -Borsty- tebe z nás klepne..jdi na oběd:inlove:prosím
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/4/20
  7. lipo231

    lipo231 Pisálek fóra

    18 prosím, dík
     
  8. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Prosím o radu, když už jsem našla všechny čmáranice, ukázala se mi tam gorila, musí se ještě něco dělat nebo je vše hotovo.
    Dík.
     
  9. sabi32

    sabi32 Pisálek fóra

    ekanagi máš hotovo s hledáním tech čmáranic a zároveň dekorku novou v dekoracích
     
  10. larelay

    larelay Analytik fóra

    -Borsty-: nechceš si jít raději spíchnout roušku? To bude užitečnější. Holuby nevadí, ti nic rizikového nepřenáší :)
     
    naruto2002 a sabi32 tohle ocenili.
  11. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    poradí někdo 18? dekuji
     
  12. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Tak od rána hledám a koukám do novinek a vůbec to nechápu. Mam akorát první obrázek a předpokládám, že se hledá všude na celé farmě. Můj mozek to nebere.
     
    Veselka a VotjaVotja tohle ocenili.
  13. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    já si říkal, že teta Wiki kecá
     
    duna.duna1, Xenie6161 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    jitulecermakova čmáranice na obrázku ti má napovědět kde hledat další obrázek....
     
    Veselka a skalara.v tohle ocenili.
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nakoniec sa Vám ta súťaž zruší :D :D :D dobrá správa pre tých, ktorí to nevyhrajú. Odteraz si budete na farme všímať úplne všetko :D :D dokonca aj tie lienky na tom strome múdrosti :D :D
     
    k.vitek a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    už jsem zase v koncích
    co ty květiny v květináčích?

    dík
     
    Naposledy upraveno: 1/4/20
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    -Borsty-: slovíčkaření, to by ti šlo. Všemu nevěř a tetičce Wiki už vůbec ne. Nechci se tě dotknout, ale tebe by se stejně všechny ty breberky lekly :) Rouška by ti rozhodně slušela a vůbec by ses potřeboval nějak rozuměji zabavit :) Doporučují cvičení, to ti taky prospěje :)
     
  18. enkeli

    enkeli Pisálek fóra

    kytky v květináčích. prosím o radu...
     
  19. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    kytky v květináčích - kde na farmě hledáme v květináčích?
     
    vojtikp tohle ocenil(a).
  20. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    tronaldo 55 ještě tak vědět co jsou to lienky česky,
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.