Nové zvíře na šlechtění - Pes / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem dokončila v pátek v noci. Přeskoky veškeré žádné, tak šetřím SK na další akci. Snad se příště bude dařit lépe.
    zemanka01 - tak to je pro mě přeskok snů a nedomnívám se, že bych něco podobného při šlechtění objevila. Mám farmu nastavenou trochu jinak. Ale nestěžuji si, bez růžovek se farmaří možná hůř, ale jde to.
     
  2. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mám také hotovo, stonek zatím nemám,nemohla jsem najít trampolínu, po důkladné prohlídce jsem ji objevila na jiným stonku, myslela jsem, že to nedokončím, přeskoky nešly, chyběli mě poslední dva psi, tak jsem je koupila a v poledne přemístím trampošku na správný místo, všem co mají hotovo gratuluji;):)
     
  3. -VencaK-

    -VencaK- Zelenáč fóra

    jde nějak zrušit ta animace psa na obrazovce?
     
    ivetakuc a babako tohle ocenili.
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -VencaK-, animácia psíka nejde zrušiť.
    Peknú hru prajem
     
    bursuk59, ivetakuc a babako tohle ocenili.
  5. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky,

    tak jsem se pustila do toho krátkého úkolu s pejskama. Docela se mi daří. Snad se mi povede. A asi nemusím dělat všechny úkoly.
    Můžu poprosit aby jste řekli, že chceme aby i při jiných akcích byli na ploše podobná zvířátka jako je ten pesek? Mě se hrozně líbí.

    Klárka
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) no pokud by se ona zvířátka měla v pravém dolním rohu opakovat častěji, budu muset uvažovat o přestavbě - v těch místech mám mazlíčky a jejich odklikání je nyní problematičtější, jelikož mě ten liškopes pořád hází do družstva xD
     
  7. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ta hydrantová továrna - ta se musí postavit na ten základ?
    A ten si musím vyrobit v dílně?
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Orliček základ vyrobíš v dílně, naštěstí tam není potřeba žádné extra nářadí....oranžový upgrade pak dáš na základ, jako u všech ostatních. Chce to jednoho psa a jedno krmivo....a ten hydrant mi připomíná akční kytku, hydrantovou rostlinu, která byla ve hře v květnu 2013....
     
  9. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak stonek nebude, nemám stádo ovcí a na stonku mám obláček bez vyznačení dekorky a dekorka nikde není:oops::oops::oops:
     
  10. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    ell1956 - Když nemáš vyznačenou dekorku, můžeš dát jakoukoli.

    Kdo jdete jen po stonku a dekorkách, nespleťte si ji s nálepkou. Třeba já nedělala celý úkol, jen ty dílčí kvůli stonku a SK.
     
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    kkunesovak já vím, ale psala jsem to na podporu, měli by to dát do pořádku.:sleepy:;)
     
    evainfo, ivetakuc a babako tohle ocenili.
  12. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::);),hezký slunečný den farmáři,akce ukončena v sobotu ráno, ale světe div se,po podrobném prohlížení zjištěno -
    Agent 00K9,
    předpokládám že ze základních psíků.. Jsem úplně v šoku.. Za dobu mých pokusů je to první přeskok co se mi podařil v takové palbě..
    Přeji vám všem hodně úspěchů při vyšlechťovávání,hezkou hru a hezký den..:inlove:
     
  13. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Dobrý podvečer. Akci jsem právě dokončila. Řádek na stonku aktivován. Bylo to ale tak tak. SK ubývalo a tentokrát ani jeden přeskok. Ale stačilo to co jsem měla a nemusela jsem kupovat. Všem, kteří ještě plní přeji úspěšné dokončení akce.
    A musím se vám k něčemu přiznat. Ten pejsek dole je tak milý, že mi to nedalo a pokaždé když jsem byla na farmě musela jsem ho aspoň myškou pohladit. Krásný zbytek dne.
     
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky taky jsem akci dokončla pár minut před koncem :D ale že to byla fuška bez těch přeskoků :oops: jdu odpočívat ;)
     
  15. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akce kompletně splněna, takže vše v pohodě. Co jiného říct :)
     
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak nevím kam jsem koukala,ale měla jsem za to že akce končí v 18hod. xD
    Měla jsem šlechtit radši kukačky z obyč. punková to jde :D:D:D
     
  17. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Už včera jsem dokončil úkol na šlechtění psů, ale nepřipsala se mi dekorace Lady a trampolína. Všechny pole i stonek několikrát prohledán, ale prostě dekorace není, takže nemůžu aktivovat stonek.
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Stonek fachčí od sobotního rána, ale byla to bída, tohle BB. Na nic kloudného přeskok nebyl, a to ani u jednoho zvířete, které jsem zkoušel po psech. Takto tedy ty úkoly nedám. To hafo SK nenamelu ani za tři pětiletky, abych genetikou dostal ty poslední šlechtěnce. A to nemluvím o té zvěři, co na to musím vychovat. Koukal jsem na trh, takhle horentní sumy jsem viděl akorát u ferrari. A ani za ten kus plastoplechu bych je nedal, natož za kresbičky. Jó, možná za nějakého toho Slavíčka či Moneta.... Zdraví všechny makající i odpočívající souputníky Trepifajksl
    ;):D:p
     
  19. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak mám hotovo, pejsek v rožku mi nevadí, na genetiku při BB jsem si už na své farmě zvykla, takže jsem veselé mysli a těším se na dožínky :)

    Všem, kdo ještě šlechtí, přeju přeskok na Agenta a hlavně pohodový den :)
     
  20. DivasPopi

    DivasPopi Pisálek fóra

    I já mám splněno, první šlechtící akce do které jsem šla naplno :) Bohužel moc přeskoků se nedělo. Zbytek psů jsem prodala a nahamounila sem ni nějaký ten krejcar :)
     
    -wiolan-, blondmary a babako tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.