Nové zvíře na šlechtění - Osel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    Já si snad ucvrnknu blahem - vytočila jsem si nějakého hnědého osla - a on je zlatej! Takže to není fikce, fakt existuje. Kdybych si ho šlechtila, tak jsem tady ještě za pět let!xD
     
  2. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    ahoj, může mi někdo napsat, kde se dá získat staré železo?To je jen z vypadávky nebo i jinde? Díky. :)
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jana.zape,
    železo vypadáva pri zbere ako ostatné náradie, alebo sa dá získať zo skriniek na náradie. Prajem peknú hru.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Vypadlo mně železo tak už mám 3 kotlárny jupí ;):)


    F 94 - B 206 - trh BC - 10/2010
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte konečne som si postavila moju prvú kotláreň :)

    [​IMG]
     
    lacrima, sisinka a Ria30. tohle ocenili.
  6. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak já mám postavené už 2 kotlárny a prodávám hrnce za 40 000 kr, moc výhodné - aspoň pro mně :) A jestli dopadají ještě 3 harampádí, tak postavím 3tí :D
     
    evca190 a lacrima tohle ocenili.
  7. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Hmn,tak to ještě počkááám,u nás na trhu o Hrneec nezavadím,ale pokud dám prodat,tak jen něco kolem 8 tis./ks.Vyčkávám až cena stoupne,mám jich na skladě totiž už 12ks. :)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Behem noci nastala prodejni akce, ted uz je cena 40 tisic... vcera za 4 a ted tohle, no mam dve kotlarny a chce to mit sanci prodavat na dluh - takovy ty obchody co se proda driv nez nakoupi :)
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Zásluhou beden získaných při aktivaci řádku v úkolu Strašidelné nákupy jsem postavila 6. kotlárnu. Mám tedy jen obyčejné, kromě jedné oranžové z krátkodobého úkolu u oslů, ale mně stačí. Každý den ten hrnec dají . Dva hrnce dává jen kotlárna ze zlatých oslů a těch by mně bylo opravdu líto. Boom hrnců stejně přejde, pár krejcarů se na nich teď vydělá, pak splním úkol a výrobny půjdou do lišty nebo najdou využití při akci O+D jako všechny předešlé výrobny, protože většina z nich už pak nemá využití krom některých do řemesel. U mně na trhu jde už cena hrnců dolů - je tak na 25 - 30 tisících.
    [​IMG]
     
    skalara.v a evca190 tohle ocenili.
  10. mousicka

    mousicka Guest

    Oslíci odišli, tému zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.