Nové zvíře na šlechtění - Osel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. charlibig

    charlibig Pisálek fóra

    Dobry večer , ja mam taky splněny cely ukol na osliky bedničky vybrany a železo ani jedno nepadlo seju a sklizim dal a nic. Tak na co mam vylepšeni vyrobny když si nemohu postavit zakladni staj ?
     
    šamanka. tohle ocenil(a).
  2. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Ty by jsi chtěl postavit kotlárnu a nezaplatit za bedýnky s nářadím? O pilné farmáře není zájem, jen ti, co platí jsou v kurzu. Buďme optimisti, bude hůř a budem si to chválit.
     
    zvoneček a Mikeš tohle ocenili.
  3. Anetka088

    Anetka088 Zelenáč fóra

    zdravím farmáři,nevím jestli sem pilná farmářka a nebo ne,ale bedýnky sem nekupovala a kotlárna mi už 2 dny na jedné farmě vesele vyrábí a na druhé čekám naopak na poslední železo ,myslím že je to o štěstí a náhodě
     
  4. muclinek

    muclinek Pisálek fóra

    Jsem to ale popleta mam dvě farmy muclinek a charli , charli za splněni ukolu dostala 6 železa a vesele vyrabi hrnce a farma muclinek ? jenom seje a sklizi a nema nic , je to k vzteku , no nic nenadělam budu čekat a hrat si dal . Snad se taky na mne štěstičko usměje:(
     
  5. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    Ahojte no presne ulohu som splnila v prvy den BB v priebehu 4 hod. dostala som 3 ks železa a .....dodnes ani jedno aj ked dostavam bedničky a sadim dlhodobky .Kde to viazne?(som 90lv)s pozdravom
     
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj mico5252,
    Železo je vzácne momentálne, nakolko je to novinka, a málo padá asi každému teraz(ako predtým štetce). Chce to len trpezlivosť a uvidíš, že čoskoro zistíš, že ich máš až moc.:)
    Viem to podla seba,čakala som celý víkend na jeden jediný a už sa zbierajú na druhú kotláreň :)
    Prajem peknú hru a nech železo všetkým padá čo najviac.
     
  7. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Železo mám v kapse a jde se na to....
     
  8. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Když se šlechtí ti osli, tak jsem si vzpomněla, že by k tomu mohla být i výrobna, tak jsem dodala cosi do družstva dostala 2 bedny a 4 železa. [​IMG] napadáno sem měla 4, takže výrobnu mám a osly nešlechtím.
     
  9. Nikita-cv

    Nikita-cv Pisálek fóra

    Ahojky, nevím, ale štětce padaly mnohem líp, zatím mi nevypadlo ani jedno železo. Nebýt 6ti XXL beden tam mám smůlu. Podle mě je něco špatně...
     
  10. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    No tak to železo musím ostatním závidět.Z těch pár bedýnek z krátkodobého oslího úkolu a toho teď nového ani jedno harampádí.Z dlouhodobek taky ještě nic.To jedno jediné mám z dárku od sousedů.Takhle tu kotlárnu ani do vánoc nevybuduju.Na trhu zatím nic.Sice odměny v úkolu za moc nestojí,ale plním vše a pak mám závazek od každého produktu mimimálně 300ks.Nepočítám ovšem mléko,med a podobné,ale jen ty už prakticky nepotřebné.
    Tak přeju hodně štěstí,já jdu zítra vybrakovat sběrné suroviny,tam bude železa mraky.
     
  11. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Na ploše 23 Johnů citronů, legenda hotová a železa ze sklizní celých 0 kusů. Ještěže, už mě farma nebaví, jinak bych si z toho musela vzít prášky na nervy. Bednu s nářadím nekoupím ani jednu, mám tisíce kusů ve stodole, když nebudu vyrábět hrnce, tak chleba levnější nebude.
     
    k.vitek a Tadeáš-2 tohle ocenili.
  12. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj JaničkaM, v dílně je pokud máš požadovaný level, takže menší dotaz. Máš požadovaný level na oslíky? Po zvolení oslíků, se musíš pomocí šipek proklikat k výrobně.
     
  13. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. tak z bedýnek z akce a družstva mám 20 kousků železa. ale šlechtění hrůza zakletá farma.
     
    Naposledy upraveno: 22/10/14
  14. Bobin-Rock1

    Bobin-Rock1 Pisálek fóra

    Já mám železa 2 kousky a marně čekám na další.Nepomáhají ani bedny s nářadím
     
  15. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    jestli je to tu psáno sorry,ale nebudu to tu hledat kde vezmu ty hrnce(osli a draci)nikde jsem nenašla co a kde je mám najít díky
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

  17. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    • Nepíš prosím dva príspevy pod sebou,a necituj príspevok pod ktorý píšeš.. ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku voľbu upraviť. Ďakujem.
    dík dloluho jsem tu nebyla a v novém se nevyznám protože nové fórum není hezké no nic

    to jsem viděla,ale kde si udělám ty hrnce když je mám dodávat?:!!!!!!to mě zajímá
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/10/14
  18. mousicka

    mousicka Guest

    xsonata, musíš si najskôr postaviť v meste v dielni kotláreň (tam kde sa stavajú všetky ostatné výrobne a vylepšenia chlievov) a tá kotláreň ti produkuje hrnce. Snáď už som to napísala zrozuminetelnejšie. :)
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jestli máš alespoň 5 želez a level na osly, postavíš si ve výrobnách kotlárnu a už jedeš.
     
  20. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    teď už ano
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.