Nové zvíře na šlechtění - Osel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Ahojda,
    akce super dokončil jsem ji včera večer oslíci pěkní.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  2. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    kdyby Tě člověk neznal, i slzu by uronil a snad i posledním krejcarem Ti vypomohl
    ;)
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Na zacatku jsem mel 4 preskoky o 1 a jeden o 2... tak jsem chvili delal svoje oblibence kozy a pak zase ty potvory usaty a mam kratkodoby ukol (bez zbytecnosti v druhem ukolu) a dal jsem jeste trochu slechteni, at mam neco i do trvalych pristi tyden... ale stalo to vsechno moje zlato nakupama, teda narozdil od nekterych to znamena 3 mega :)
     
  4. haloween

    haloween Pisálek fóra

    • Prosím,nevytváraj tu OT...tento tvoj príspevok nemá nič spoločné so šľachtením oslov. Prečítaj si pravidlá fóra a dodržuj ich prosím. Ďakujem
    Už se těším na další akci...
     
  5. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    Akce hotova.
    Obě stáje stojí na ploše - stonek aktivován.
    Pohodová klidná akce. Jen teda přeskoky nic moc.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    no na to ako som si neverila že to stihnem tak som to urobila za 4hod.super. stonka je v nebi a prekvapilo ma že ma vyššiu hodnotu ako dekorky dokopi čo chvalim.a podarilo sa mi prejsť do 90Lv pekny den prajem
     
    mousicka a bbowling tohle ocenili.
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    no snad nejsi na mizině? kdybys potřeboval poslat květinový trakař nebo jinou humanitární pomoc, stačí písnout :D
     
    skalara.v a Amalka1070 tohle ocenili.
  8. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    takisto sa mi podarilo dokončiť úlohu, ale vyšlo mi to na chlp presne, nezostalo mi žiadne SK, dlho som nevedela získať posledného muzikantského osla, prvých dvoch som vyšľachtila zo základných, ale toho posledného som musela až zo 4 poitouských, minula som 194 SK
     
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Asi bude potřeba, právě se mi podařilo dát na trh druhýho zlatýho osla z přeskoku ze základu a byl na to šup v tahu. Aby ne, když jsem ho místo za 12 mega dal za 1,2 mega .... :cry::wuerg:. Jako nas..e to luxusně, ale trochu ten vztek mírní to, že nestál tunu SK ...

    Takže květinový trakař jako malou kompenzaci bych přivítal ... :)
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    ze ja nejsem na trhu s JZD, takovyho sponzora bych potreboval... dumam zda mam koupit osliky hned nebo az priste, treba klesne cena a treba ne - kdyz toho naslechti moc lidi dost, tak pak uz nebudou tolik slechtit = malo daji na trh... tak ted skusim jeste par osliku a uvidime zda nebude zazrak :)
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak někdo tady hází po lidech zlatého osla...a já jsem se taky slušně přehmátla -.- Udělala radost někomu rovnou se stádem o velikosti 1410 kusů základních oslů za skoro nic. Stačilo se seknou mezi zvířetem a krmivem. Trakař nechci, ale ten, co se mu tak daří šlechtit, by mohl ještě koupit zrní xD
    Úkol hotový, na další si počkám, hrnec stále jeden kus a nové kuře s nickem prcas :p
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Twinulka
    Tak takové překliknutí si zaslouží minimálně Vildu - posílám ..... :pxD. BB už mě moc neba, co jsem chtěl to mám, nechtěně jsem způsobil někde i velikou radost xD a co došlechtím, tak prodám zítra, protože poptávka po úkolových mutantech se zvýší, až se vrátí lufťácíííí z víkendu.
     
    Zluta_konadra, Kokotík a JZD_HoPo tohle ocenili.
  13. evca190

    evca190 Vážený autor

    bbowling Co že jsi to za trh?? :music: Abych byla kdyžtak ve střehu :p Takových šlechtěnců bych koupila i víc ;)

    A abych nebyla mimo téma.. úkol na oslíky mám hotový, ale žádný extra přeskok se teda nekonal a ani oslíka na kole štěstí zatím nemám :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 19/10/14
  14. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Bóže...já bych taky chtěla ,aby po mě někdo hodil zlatým oslem, stačilo by KŠ kdyby se urvalo;)
    Tento BB nemám štěstí na nic - to mám z toho, že jsem se urvala a koupila SK, a ne jednou >:(

    Při mixech jsem prodělala - třeba 3 včelky chůvy + ninja - padly dvě chůvy, a u ostatních zvířat to bylo to samé.

    Jak já bych chtěla aspoň jednou vytřeštit oči na monitor, myslím, že si to ve svém levlu už zasloužím - prosím, prosím, aspoň jednou jedinkrát :cry: slibuju, že se i ty obrázky dávat sem pak naučím ;)
     
    skalara.v, Pepe4467 a evca190 tohle ocenili.
  15. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Akcia na počudovanie skončená zostalo mi 5SK. Železo je len jedno ,asi pôjdem na šrotovisko ;)
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    No tak někdo jako bbowling si může dovolit prodat jednoho osla za normál cenu a druhým prodejem si nechat vrátit poplatek za trh za toho prvního osla a mně by snad dřív přistál na farmě oslíček, který se otřásá než osel zlatý. No vlastně nepřistál ani ten flekatý šarmantní. Ale já nikdy úspěchy u nových šlechtěnců nemám a vůbec tento BB celkově nepatří k těm nejlepším, ani co jsem chtěla koupit jsem nekoupila, protože se na trhu neobjevilo. Jeden z větších úspěchů je snad tento:
    [​IMG]
     
  17. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    No tak já tentokrát nestačím valit bulvy. Přeskočilo mi to hned ze začátku ze základních rovnou na zlatýho a pak ještě i na šarmantního. Takový úspěch jsem ještě při šlechtění neměla, tak jsem z toho celá na větvi. Jen teď nevím, jestli toho zlatýho prodat nebo si ho nechat a časem koupit druhýho, protože na toho teď fakt nemám.
     
  18. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    ach jo, ja chci taky preskoky :)))
    jinak me ale trh bavi - prodala jsem jednoho operniho a dva pouitske a za utrzene penize poridila dva osli krale :) to je dobry kseft :)))
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    • Ostranená vulgarita. Prosím prečítaj si pravidlá fóra a dodržuj ich. Ďakujem.
    Jsem se omylem vyskytla někde v jakési diskuzi, jelikožto si na nové fórum nemohu zvyknout :(a koukám, že i staří známí bardi ještě hrají:inlove:. Protože se u mě přeskoky stále nekonají, nekoupila jsem SK, nyní to byla opět klasika, tzn. žádná slávao_O, proto jsem zbourala ****domky a vlítla na tržnici a bylo vymalováno :p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/10/14
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,tak jsem odevzdala v družstvu dva úkoly na bedýnky XXL a nedostala jsem ani jedno staré železo,tak nevím jak potom má člověk udělat výrobnu,když nic nedostane za ty odvedené úkoly.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.