Nové zvíře na šlechtění - Osel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Oslíci zakotvili v mém nebečíku,
    [​IMG]
    díky za bezva akcičku,
    trochu sem se zapotila,
    jeden oslí šlechtěnec ne a ne padnouti,
    tak jsem na tržnici zamířila,
    potvůrku oslí dokoupila,
    akci tím zdárně dokončila.
     
    Laca-25, lacrima a mousicka tohle ocenili.
  2. djdjdj2

    djdjdj2 Zelenáč fóra

    tak BB u mě naprd, ale musím se pochlubit - na kole štěstí mi vyskočil zlatej oslík - už je prodanej :D
     
  3. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    :D To je takový dar nedar - jsme na tom stejně - všude rozházené bedny s nářadím a nikde staré železo
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    djdjdj2 a maja.rada Sledujte kolo štěstí,bývá tam základ -Kotlárna,taky jsem ji asi přehlížela v domění,že se jedná o zákl.oslí stáj.tak jsem tady od hráčů četla a šla se juknout,byla zrovinka tam a já ji trefilaaaa :) Ačkoli jsem ve vyšším lvlu a úkoly s odměnou na bedny už v Družstvu nemám.Z úrody nic,za bedýnky cca 4-5 xl a xxl nevypadlo nic,nemám tudíš ani jedno Starý železo.
    Za pokus to stojí,třeba padne Kotlárna z kola dřív než z polí tohle starý harampádí :)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  5. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Znovu jsem probrala družstvo a nějakej šrot posbírala :-D
    Já si kolo štěstí schovávám na modrou kytičku,co dává BBZ.
    Sice se mi ještě neukázala ale doufám že ji někdy i vytočím;)
     
    Naposledy upraveno: 17/10/14
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Zkusila jsem a opět úspěch,jen 2 domky na ploše a vyšlo tóóó,mám Zlatýhoooo oslíčkááááá

    [​IMG]
     
    skalara.v a k.vitek tohle ocenili.
  7. .bubu123.62

    .bubu123.62 Zelenáč fóra

    Tak jsem konečně slavnostně dokončila miniakci :D. Na výrobnu si budu muset počkat, nemám totiž dostatek starého železa. Budu se muset asi zajet podívat do sběrny xD
     
  8. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    ja neviem, či mám zakliaty učet, ale skoro z 200 šlachtení oslikov len o stupen, max. o dva vyššie,,,asi došlachtím
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tak duch opery nevydal ani zlomek železa. Oranžová kotlárna bez základu, toť odměna
    k nezaplacení. Moje odpověď je jasná, nic nekoupím. Trpělivosti mám dost.
    :(
     
  10. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Práve som ukončila časovo obmedzený úkol a mám hotovo. Môžem sa chystať na príchod stálych úkolov :) Všetkým držím palce, aby sa to podarilo aj Vám.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    :sleepy: už mám jen pár SK,těch pár přeskoků nestojí za řeč - tak to evidentně nedodělám,asi by se stal zázrak,
    kdyby mi skočil ze zákadu opera
     
  12. keitie77

    keitie77 Pisálek fóra

    ahoj už jsem vyměnila několik xxl bedýnek za ovčí vlnu a nebylo v žádným tak mě překvapilo že jsem ho dostala ze sklizení oslíků
     
  13. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Nevím proč bych měl utrácet za sk, stačilo na trhu prodat cca 19 x zelené matéto a nakoupit potřebné šlechtěné oslíky, jen imaginární krejcary protočit trhem. A je po akci.
    :p
     
    tomokoco, Landreth a Celebka tohle ocenili.
  14. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Z úkolů v družstvu jsem otevřela 4 bedničky a železo nikde žádný :oops::cry:
     
  15. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak já úkol začla včera až v 17,45h a v 19,15h jsem měla úkol komplet splněn...byl to můj nejrychlejší úkol...jsem moc ráda za kotlárnu oranžovou+chlívek oranžový...v bednách z úkolu jsem měla 2x železo a jednu bednu jsem koupila a také jsem tam měla 2x železo..tak jsem si včera jednu kotlárnu postavila abych usadila oranžovou a dnes už mám železo i na druhou kotlárnu:D...myslím si,že s tím železem nebude až takovej problém...třeba s hůlkama já postavila 8 výroben a spoustů štětců se mi tet válí ve stodole a takhle si myslím,že to bude i s tím železem;)
     
    lacrima a Lyzarka tohle ocenili.
  16. pastelinka

    pastelinka Pisálek fóra

    Hmmmm, za dva dny mi nevypadlo ani jedno a ani z bedýnek XXL :-(
     
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak akce ukončena, při šlechtění se mi podařil jen jeden významnější přeskok, a ten mě velice potěšil - z divokých na ohnivého...

    [​IMG]
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    • Prosím, nevytvážej nám zde OT, prosím, prostuduj a dodržuj pravidla fóra.
    tak někdo koupil předraženou karate pandu a trh je prázdný .... no uvidím ... snad se podaří ... jinak budu čekat klidně na příští BB ... no
    minule tam byla, jen jsem na to neměla krejcárky ... :p teď mám a musím čekat .... no růžová továrna je na blízku ...

    přeji všem farmářům ať se daří ...
     
    k.vitek a Lyzarka tohle ocenili.
  19. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Oslíka zatiaľ nechám oslíkom. :) Vo farmárskej hale mám už rozrobených veľa chovateľských úloh a najprv chcem dokončiť tie, ale potom príde rad aj naňho. :)
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak s potem na tváři se mi povedlo dokončit úkol v družstvu .. a ůkol to nebyl vůbec jednoduchý, i já jsem s ním měl problémy :p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.