Nové zvíře na šlechtění - Osel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ono by to chtelo posledni prispevek v diskuzi o BB bud smazat, nebo napsat ze je otevreno... ja si az ted uvedomil, ze je BB a delam prvni otocku osliku... nebudu plnit nektery ukoly, pokud se nebude darit... jdu po chlivcich...
     
  2. krroir

    krroir Stálice fóra

  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak já tomu asi nerozumím - já tam měla pořád zámek, zamčeno a čtu tam teď jediný příspěvek napsaný před chvílí - tak nechápu...i datum předposledního příspěvku jsem tam měla v září....
    no to je fuk, hlavně že je to už taaaak dlouho otevřené a já to tu mám najednou až teď. Tak sláva...
     
  4. house

    house Rádoby autor

    A že se tak ptám, k čemu jsou ty štětce, co mi padají z beden místo železa?
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Do úkolu mě chybí 1 Operní,říkám žádné riskování,dám do bordýlku 4 Poitouský,ovoňám a jdu se na trh zbavit všech ostatních.
    Po 9 minutách sklidím a málem mě trefil šlak. On je tam Oslí král !!! Začínat znovu nebudu,snad tu operní hvězdu ulapím na trhu.
    :cry:
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  6. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    house No přece k tomu, aby jsi postavil Výrobnu hůlek.
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ted jsem tak naštvaná...na co je mi oranžová kotlárna za splnění úkolu, když nemá základ a na to, abych mohla udělat základ nemám harampádí..opravdu " perfektní " odměna za snahu, vyplácané krejcary a SK . Eva
     
  8. m2_mm

    m2_mm Zelenáč fóra

    Ahoj, tak úkol v družstvu je hotový. A musím se hlavně pochlubit, jelikož mi ze základních vyjel zlatý osel - toje ten poslední, takže paráda, u mě ohromná spokojenost
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  9. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte, tak u mňa hotovo :) z xxl bedničiek mi nepadlo ani jedno staré železo :oops: minula som niečo cez 200 superkrmív... idem ešte pošľachtiť dáke oslíky, aby som si časom mohla postaviť červených oslíkov
    [​IMG]
     
  10. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý večer 3 krat jsem koupila šlechtence osla hned toho prvního krejcare odpísalo,aleb oslíky nepripsalo jak tuto chybu napravit?
     
  11. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Poslušně hlásím akce splněna.....:D:D:D
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Krátkodobá akce ukončená, teď jdu něco našlechtit na dlouhodobý úkol. Oslíků dost, budu šlechtit než dojde SK 8):music:
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  13. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Mám také hotovo. Stonek aktivovaný kotelna na poli,hrnce se vyrábějí.Super pohodové šlechtění.Přeji ať se všem farmářům daří akci udělat. :D;)
     
    lacrima a mousicka tohle ocenili.
  14. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Ah jo to jsem,ale popleta.Jiní oslíky jsem koupila a jiné jsem myslela.Tak jo sama sebe sem chybu našla tak čav.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Ke kompletnímu splnění úkolu - Duch opery mi chyběl 1 Nákladní oslík. Nechala jsem si jeden domek na jeho vyšlechtění a už se mi 3x stalo, že ze 4 Divokých mi to přeskočí na Poitouského osla ...o_O. Tak jsem si musela nakonec odskočit na tržnici ...:).
    Jo a v získaných bedýnkách nebyl ani jeden kousek Fe :(
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Úkol je za mnou, růžový oslíci na ploše, mám i na růž. výrobnu ale železo jen tak nebude. První várka skok ze základu na předposledního a pak už s pomocí trhu vyšlechtěn i ten druhý do růžový klícky. Jinak to u posledního v úkolu skákalo i na poslední, jen toho do 6.týho úkolu ne a ne a ne. Ale už ho mám, sk v pohodě a tím pro mě šlechtění skončilo. Fajn přeskoky a dobrou nocku všem.
     
    Erča101 tohle ocenil(a).
  17. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojteee, ja by som sa chcela spýtať či tie dekorky dávajú body skúsenosti na farmu alebo bahama body
    ďakujem
     
  18. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj ssasulka84, dekorace dávají BZ na farmu, ještě aby ne, když oslíky šlechtíme na farmě. Prosím, pokud budeš mít otázky, pokládej je v sekci Všeobecné dotazy, popř. Nováčci.
     
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak úkol Duch opery je hotový. Oslíci poměrně přeskakovali, takže doplňování do úkolu bylo dobré ;). Odměny z úkolu potěšily, ale jediná věc moc nepotěšila a to bedýnky nářadí, které bohužel nepřinesly ani jedno želízko :(.

    ...ale potom jsem si našel ještě jeden nedodělaný úkol na odsouzenou vránu, dostal jsem 3 bedny xxl a padly 3 želízka, takže celkem 5 želízek a první kotlárna je na světě :D. Dal jsem na ni oranžový upgrade z úkolu, takže časově také skvělé :).
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taky konecne hotovo, ani nedelam dalsi pripravu az se ukazou trvaly ukoly... no ale hlavne byly 4 zeleza v bednach z ukolu, ty 2 jsem mel uz predtim, takze kotlarna vysla :)
    Hned jak vymyslim co pujde pryc ji dam na plochu, jen skoda vytrhat 5 zlatych oslich staji, misto nich ten oranzovej chlivek, ale co nadelam :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.