Nové zvíře na šlechtění - Osel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. Tak zatím 0 ks starého železa a to dávám na noc dlouhodobky a ŽL mám 30/30. Však ale vytrvám a bedýnky si nekoupím.

    Zdravím.
     
  2. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Iwuska taky tak,nemám ani jedno ,,Starý železo" asi budu muset šlechtit a plnit čas.úkol,tam jsou i bedýnky xl s nářadím tuším...Snad bude padat později z úrody,páč te´d jsou na řadě hlavně Balíčky s nářadím za FL :).Kupovat je rozhodně nebudu,si počkám
     
  3. jiv33

    jiv33 Zelenáč fóra

    Koupila jsem si 2x nářadí, 1x normální balíček, 1x XXXL a žádné staré železo nevypadlo i když bylo v "i" napsané, tak vás varuji nekupovat balíček
     
  4. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Z krátkodobého šlechtícího úkolu na oslíky : 3 bedýnky a výrobna je na světě :) Jenom mi dochází SK a nechce se mi už kupovat...jak já to jen udělám :p
     
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    mám jedno staré železo, ani nevím odkud, žádnou bedýnku jsem neměl a sklízel jsem jen stáje, tulipány a lipnici
     
  6. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    ahojky.Tak já nevím jestli mám šlechtit,protože z kola štěstí na mě juknul zlatý osel.Podotýkám v normálním zatočení.
    Samozřejmě že šlechtit budu,i když svojí dávku štěstí jsem už právě vyčerpala,ale co kdyby se povedl ještě jeden.Budu čekat až někde vypadá to staré železo. Bedýnky nekupuji a v úkolech už žádné.
     
    lacrima a -Lenka34- tohle ocenili.
  7. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Kupovat balíček rozhodně nebudu.Dnes jsem si z úkolů otevřela 5 bedýnek xxl a vypadly mi 2ks železa.To mě utvrdilo v tom,že od RT je to kalkul jak donutit hráče pustit chlup.Také jsem si 5x zatočila na kole neštěstí bo už jsem měla limit a ani v jedné nabídce nebylo SK.I když tady nejsem tak striktní a SK si opět koupím,tady hřeším,ale jinak ze mě floreny nevyrazí.Ať nekecám,ještě tajemné sazeničky.....Je to pouze o nabídce a poptávce,člověk se musí naučit říkat ne.Všem pěkný BB,na ten se těším,ale ať nakonec zase nefňukám......;)
     
  8. květinka07

    květinka07 Zelenáč fóra

    Ahoj, já jsem získal šrot z úkolů v družstvu a tak jsem hned jednu kotlárnu postavil, ještě mi starého železa 3 kousky zbyly. Ze sklizně zatím nevypadlo ani jedno železo a to mám na ploše i obříky stromy. A od sousedů také dostávám bedny s nářadím a nějak si asi železo z něj nejdřív vyberou;).
    Jinak se moc těším na šlechtění s BB-čkem. Snad se něco pěkného z oslů vyklube.
    A snad se mi ta jediná kotlárna nezavaří.xD
    [​IMG]
     
  9. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Ahoj,tak ja som už otvorila 6 xl bedničiek a nič,ani kúsok starého železa,smola :cry:
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mam dve zeleza, tak to na slechteni asi nebude stacit - tedy mit driv na kotlarnu nez hotovy kratky ukol... no pockam az bude a pak v klidu budu s jednou pomalu plnit ukol co teprve prijde... zadny nakupovani beden, zadny nakupovani hrncu...
    BB bude za chvili, tak uvidime co preskace...
     
    bubák1960 tohle ocenil(a).
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak ,,už" mám 2 železa :). Jsem zvědavý, kdy si tu výrobnu postavím, snad to bude brzo, aby se ten úkol na hrnce netáhl strašně dlouho ;). Uvidím, jak to bude dnes se šlechtěním a jak se bude plnit úkol, snad něco přeskočí :p.
     
  12. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    miesto kupovania xxl balíčkov som kúpila šľachtence a dala do úloh tak, aby som dostala xxl debničky. A vyplatilo sa- už mám jednu kotláreň jupííííííxD
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. pastelinka

    pastelinka Pisálek fóra

    Tak teda nevím. Včera jsem nakoupila a v družstvu získala cca 10 beden XXL a žádné železo a z pole mi do dosud nevypadlo také ani jedno :(
     
  14. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já jsem právě sklidila první hrnec, další bude za 15min a třetí za hodinku.;)
    Sice mám tři kotlárny, ale zato jsem na KŠ osla ani nezahlédla, jen v pátry točení kotlárnu . Taky bych si oslíčku otřes se, ve zlaté barvě , nechala líbit:oops:
    Gratuluju těm, co si ho vytočili :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak už jsem začal šlechtit a doplňovat do úkolu. Jde to docela dobře. Zatím jsem prošlechtil 60 SK a otočil jen základní oslíky a 2x to přeskočilo na poitouského oslíka ;).

    [​IMG]

    Jinak jsem zvědavý kolik hodí bedny z úkolů želízek :). Doufám, že pár kousků vypadne :p.
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    A neměla by být už odemknutá diskuze k BB? Je pořád zamčeno...
     
  17. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    jesterka74 No to víš, RT potřebuje peníze na přesčasy a kdo jinej to zaplatí, než platící hráči.
     
  18. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    tak mě z beden napadaly akorát tak štětce, železo ani jedno. Akce skončena, jdu šlechtit jiné zvířátka
     
  19. krroir

    krroir Stálice fóra

    anvan, diskuze k BB a akci SK byla dříve otevřená než tato diskuze.
     
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak to se moc omlouvám, ale kde? jsem v diskuzi o hře a BB nevidím - můžeš mi sem hodit odkaz? Já jsem už asi slepá...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.