Nové zvíře na šlechtění - Osel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Kde koupím balíček pro lepší šlechtění oslů za 129,- ve farmářském obchodě není
     
  2. pastelinka

    pastelinka Pisálek fóra

    Kde seženu staré železo? :-(
     
  3. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    tak ja som predala rytierske kone, kúpila odsúdené vrany a pečených moriakov aby som mohla mať bedničky, a tak som naškrabala 12 bedničiek XL nuž a vykľulo sa 8 kusov starého železa takže jedna výrobňa už stojí na mojej farmičke
     
    Naposledy upraveno: 16/10/14
    vvanilka tohle ocenil(a).
  4. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    No tak hurá,už mám jeden šrot,asi to bude jak s těma štětcema,první nic a pak je člověk může rozdávat,no bedny s nářadím kvůli tomu kupovat nebudu počkám si,až napadají.
     
    švestinka, lacrima a Rendaakuba tohle ocenili.
  5. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Na poli :) vypadne pri sklizni
     
  6. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Suuupeeer akce.....
     
    KOKO5169 tohle ocenil(a).
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, koupila jsem si osm xl, jednu xxl a jednu xxxl a mám šest želízek. Není to nic moc, ale na postavení kotlárny to stačí.:p
     
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak jsem utratila docela dost krejcárků za šlechtěnce abych získala bedny a jedna kotlárna jede :). Trochu jsem zašlechtila ,ale počkám si zítra na BB...
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak oslíci už jsou ve hře, super :D. Jak se dalo očekávat, tak bude od pátku zase babyboom, takže šlechtění nechám až na víkend a uvidím jak to bude s těmi želízky, jestli nějaké vypadnou nebo ne ;). Zatím jsem si aktivoval runu oslího krále, tak ho asi hodím na trh, ať je nějaký ten krejcar :).
     
  10. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Já jsem bedny nekupovala, měla jsem nějaké schované v úkolech - jsem já to ale děvče prozíravé ;)

    Sice mě napadalo víc štětců než železa, ale 3 kotlárny jedou na plný výkon, šlechtit budu zítra xD
     
    švestinka a KOKO5169 tohle ocenili.
  11. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj Johnny, hráčka Twinulka ti už poradila, můžeš rovněž jít přes novinky.

     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    • Prosím, nevkládej více příspěvků pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu "upravit". Přečti si a dodržuj pravidla fóra. Děkuji.
    dík za radu
    ----------------------------
    Už mám stonek jupí xD
    farma 94 - bahama 205 - trh BC
    listopad 2010
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/10/14
    lacrima, tamanek1 a Mersi7 tohle ocenili.
  13. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím všechny vespolek, ahojky,
    akce je dobrá, šlechtění jde skvěle , oslíci se množí a už pracují i v Kotlárně .
    Světe div se , konečně vím jak se vyrábějí hrnce :D
     
  14. sdfd88

    sdfd88 Zelenáč fóra

    Ahoj kde seženu staré železo?Při sklizni nic nepadlo?
     
  15. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj,mám hotovo stonek zamčený, kotlárna postavena. Mějte se
     
    mousicka a lacrima tohle ocenili.
  16. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Ahoj všichni,
    tak oslíci jsou moc pěkný.Počkám si na BB a pak se pustím do plnění úkolu.
     
    mousicka a lacrima tohle ocenili.
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky sdfd88 ,
    staré železo vypadává při sklizni a nebo také může být v bedýnce s nářadím.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    O vypadavani pochybuju, stejne jako u stetcu to vypada, ze mych 15 J.C. na ne vubec nema vliv... tak smula, proste pockam az bude, tolik nesplnenych ukolu nemam, abych mel bedny... tech par si budu setrit na dalsi zvire na baha, protoze tusim tuhle taktiku u kazdyho zvirete :-(
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  19. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný večer farmári,

    mne sa grafika nového oslíka páči. Po dlhom čase sa naozaj podarila, najmä ak vezmeme v úvahu včely ... Dnes som pošľachtila pár oslíkov, zvyšok si nechávam na BB. Musím sa ale pochváliť s úlovkom na trhu. Kúpila som Zlatého oslíka za necelých 12 mega
    [​IMG]
     
  20. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    zlatý hůlky ta aspoň vypadávaly, ach jo. Jestli to železo nepadá rovnou na skládku :(
     
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.