Nové zvíře na šlechtění - Myš / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    babyboom sice začíná už dnes v 18 hodin,ale zítra se vrhnu na to a snad přeskoky budou ;) ne jak v pondělí..
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Lidi, pochopte! Žádný velký přeskoky nebudou, to není tržní strategie RT! A vy mi připomínáte bývalé knižní čtvrtky, když něl vyjít nějakej trhák. Bylo obecně známo, že každá prodejna dostává cca 20 kousků (ona jich sice dostávala padesát, ale deset bylo pro neopomenutelné papaláše a dvacet podpultovky pro kamarády). A přesto tam každý čtvrtek od sedmi od rána postávala stovka zoufalců, kteří doufali, že se na ně dostane - třeba si někdo z těch prvních dvaceti nejde koupit ten bestseller, ale Mzdové účetnictví pro laiky, že? No a když se ten přeskok někomu povede, tak má kliku z .....
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jak jsem tuto akci nechtěla plnit, rozhodla jsem se vzít si SK, bo vyšlechtěných myšek zbylo dost. A nejsem to já závislák, začla jsem dodávat i do ostatních úkolů a už chybí jen dva kuchaři. Mám nasazeno na BB a v 18 to dojedu, chybí jedna dekorka a stonek už je doma, chachááááá
    xDxDxDxD
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak a hotovo :D
    A musím se pochlubit, protože úplně všichni šlechtěnci mi vyšly z obyčejných myšek8);) A ještě se jich spousta vrátila zpět :p
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Povedlo se... ruzova mysarna je doma 8)

    [​IMG]
     
  6. PepanPM

    PepanPM Pisálek fóra

    Hotovo, Baby Boom pomohlo.
     
    Trepifajksl, myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    hezké ráno,jako obvykle žádná sláva,prošlechtěno moooc SK ,ani se radši nebudu zminovat a vyskočila nejvyšší myš z laborky:-( a to ještě geneticky, asi už to jiné nebude:-(stonek aktivován a končím:)Když mi několikrát vyskočily jen 2 tečkované,přišlo mi že snad BB ani není.Zakletá farma ale nic s tím neudělám,tak hodně štěstí ostatním:)
     
  8. Calis

    Calis Rádoby autor

    jo, preskoky neboli veru ani u mna...-.- ale konecne mam ulohu hotovu... :Dstalo ma to kopec grajciarov na kozi syr a med, aby som schrastila nejake to SK / som zvedava, kde ho budem zhanat na buduce:cry:/ a prvu akciu so slachtenim mam dokoncenu... :music:
     
  9. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    A hned něco vymyslí,aby jsme neměli zbytečně moc SK :mad:
     
    Trepifajksl, myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: tak opět nic, myšičky docházejí a nepadlo nic víc, než laboratorní myš ... já se prostě do těch nejvyšších šlechtěnců musím vždy dohrabat sama nebo je nakoupit ...
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    pechfogl no úplně takhle přesně to s těma knižníma novinkama nebylo, mám s tím zkušenosti, pracovala jsem za totality v knihkupectví a nepopírám byl to dobrý výměnný artikl. Ale abych nebyla mimo tak myší úkol jsem v pohodě stihla v pondělí a teď šlechtím další zvěř. Nemám hotový žádný dlouhodobý šlechtící úkol. Tak neflákat a pracuj!
     
    Trepifajksl, Calis a myš59 tohle ocenili.
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    babyboom mne opět zklamal, nebot jsem neudělala ani jednoho mušketýra a výš :( udělala jsem si "pár" jiných zvířatek a dodala do úkolu v družstvu ,tak aspon něco ;) no víc SK nebudu zbytečně už vyhazovat "oknem" ,nechám to na jindy;)
     
  13. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    tak já taky nemám žádné velké přeskoky, no co už, je to jen hra ;)
     
    Calis tohle ocenil(a).
  14. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    hotovo :) ale nahneval ma preskok grrrr. ked som konecne nazbierala 4 skakajuce mysi, tak mi z nich vysiel myskatier :D :D a musela som slachtit znovu...
     
    evainfo, Trepifajksl a tomokoco tohle ocenili.
  15. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    No já jsem díky své zapomětlivosti, opoměl dokončit úkol a ve 14:03 si vzpoměl na to že je třeba splnit poslední úkol :D no takže si můžu jen pogratulovat :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. bublina55

    bublina55 Pisálek fóra

    ahoj, stonek jsem taky udelala, ale nikde ho nevidím, poradíš. Děkuji
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj bublina55, ak si v krátkodobej úlohe splnila 6. diamantový cieľ, tak tú stonku určite máš. Skús pozrieť cez kategóriu všetky rady,tam by sa ti mala objaviť ako prvá
    [​IMG]
    Skoré nájdenie a peknú hru prajem
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  18. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    U mňa preskoky u myší takisto 0 bodov, pekne rad za radom... :cry:
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  19. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

  20. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Dobré ráno všem ,tak jsem se snažila co to šlo ale bohužel mi chyběly dvě myši abych zjískala stonek:oops:takže mám dekorky ale řádek v nebi nemámxDach jo,co už . Tak snad ješt bude někdy šance že řádek v nebi obnoví.Všem co akci zvládli GRATULUJI a přeji příjemnou hru a hezký den.;)
     
    kiki2305 a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.