Nové zvíře na šlechtění - Myš / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dibla

    dibla Pisálek fóra

    Zdravím hráči a všem přeji úspěch.
    Po delší době byl tento úkol pro mne lehce splnitelný už včera. jinak mám dost úkolů rozpracovaných a dost smůly ve vypadávátkách. Ale hra je hra. Zdeša
     
  2. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Zdravím, po dlouhé době mám volno na lepší akce...:D:D a tak zkouším myšky, ale ten největší se mi stále vyhýbá .

    Mnoho úspěchů všem, malované myšky jsou krásny ale vidět ji doma tak mě klepne :D:D


    [​IMG]
     
  3. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    Tak mi chybí jen jeden úkol abych dostal stonek a jednu dekorku>:(>:(>:( ,ale já už nemám Super Krmivo a kupovat se mio fak nechce a ani vyrábět

    Jak jsem šlechtil tak jsem dostaval myš a tu druhou myš >:(>:(

    Ale jinak dobrá akce :D:D:D:D:D
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, pokud bude BB o víkendu, jak se tu probíralo, tak jo. Krátkodobý končí 28.2., to je neděle :eek:;)
     
    myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  5. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Peču na to, šlechtění mě nebaví.
     
  6. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    ahoj, ani neviem kam to napísať, je to taký maličký nápad. Ak by sa riadky číslovali opačne, čiže ak by ten úplne dole mal číslo jedna, tak nový riadok na vrchu by dostal nové číslo v poradí, ale všetkým ostatným by čísla ostali bezo zmeny. :)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ukol jsem stihal behel toho sibenicniho BB hned na zacatku, ale nedelal jsem ten ukol co nedava nic nez mys a krmivo (hvezdicek mam mraky)... tedy usetril jsem si slechtence z 2. ukolu...
    zadny zazrak teda slechteni nebylo, ale prvnich 100 zakladnich dalo dost, takze jsem jen podruhy dal 50 vyssich a mam pripraveno na dalsi ukoly, akorat jsem se jeste ani na jeden z tech trvalych nepodival :)
    usazeni oranzocvyho chlivku a vyrobny necham na vikend, vzdycky na to zapomenu kdyz dam krmeni, to uz je klasika :)
     
  8. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Za nové zvířátko na šlechtění jsem ráda, ale tomu, kdo vymyslel BB v pondělí, bych fakt "poděkovala". -.-:cry:
    Jsou mezi námi i tací, co se živí prací, a někteří (dokonce i já) i dvěma, takže BB na začátek týdne je nápad k nezaplacení... :( Snad se přeci jen objeví BB i o víkendu, jinak nemám šanci vyšlechtit ani myší ocásek.
     
  9. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    Už jen samotné šlechtění vyvolává nadšení. U mnoha hráčů patří k nejoblíbenějším akcím.
    ha ha ha spíš nadšení u provozovatele za prachy co hráči uvalí za superkrmivo
     
  10. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    Ahoj Farmáři :D:D:D
    tak jsem jse rozhodl že to teda ješté zkusím. Zčal jsem plnit v družstvu úkoly za SK mám jí celken 115 doufám že mi Kuchařská myš už vypadne.Šlechtím ji už od včerejška a nedaří se>:(>:(.Doufám že už se to podaří.Lepší by bylo kdyby byl Baby Boom :cry::cry:

    Přeji Příjemné šlechtění :D:D:D
     
  11. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Tak já nešlechtím a čekám. Snad bude ještě BB o víkendu - o tom pondělním jsem se dočetla až tady na diskusi, fakt nemůžu sedět pořád u počítače .... A když nebude BB o víkendu, tak myšky holt nebudou. Ale SK mám poměrně málo a kupovat ho nebudu .... jediné, do čeho jsem ochotná v této hře investovat je kombajn.
     
  12. Sirriel

    Sirriel Pisálek fóra

    Ahoj,
    tak já jsem už došlechtila. Při BB se mi povedlo splnit úkol, tak mám od včera volno. Alespoň doplním stodolu. Stálé úkoly zatím neřeším. To až budu mít SK tolik, že nebudu vědět co s ním :)) Těm co to nestihli přeju hodně úspěchů a aby byl ještě jednou BB ;)

    A ještě takový malý dotaz. Taky někomu zmizeli hodiny po doplnění do úkolu?

    Sirriel
     
  13. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Jupí, po delším čekání se opět objevila časomíra a vrátil se i úkol do družstva.:)
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    U mně usoudilo RT, že když mám splněno, tak časomíru nepotřebuji. Jenom doufám, že ji vrátí, až půjde BB. Nerad bych o něj přišel... Kuku jsou nekonečné, a o těch ostatních nenasytech nemluvě. Trepík
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Trepijaksl,

    časomíru k akci chov myší ti určitě nevrátí, ale mohli by tam spustit časomíru k BB.
     
    myš59 a nanyblacks tohle ocenili.
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, pokud nespustí odpočet, tak jsem klidnáxD xD:eek:

    Musela jsem koupit megabalík SK, bo jinak bych si o víkendu moc nepošlechtila. Ten šmajchl činžák má hroznou spotřebu :cry:
     
    Naposledy upraveno: 24/2/16
  17. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    investuji jen do kombajnu, SK si melu během akci,kdy se jen seje a seje,to nemám zvířata na ploše a ted melu jen v noci, přes den se snažím doplnovat krmení pro zvířatka Škoda ,že SK nejde mlít i na Baharamě,když se tam může šlechtit... Nevím zda bude zas BB,když byl ted v pondělí,mě stejně nedal přeskoky , tak uvažuji ,zda vůbec do těch myší půjdu...
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  18. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    akci mám hotovou (u těch prvních dvou jen stříbrňák) i bez BB ;) stálo mi to cca 180 SK a hafo myší, ale s BB by to bylo dražší, bo mi to při něm v poslední době vůbec nepřeskakuje a teď se mi poštěstil dokonce kuchař ze základních... :pxD
     
    Lyzarka, myš59 a Trepifajksl tohle ocenili.
  19. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Akci jsem stihla hned první den odpoledne - jak se mi zpočátku nové šlechtění nelíbilo, tak mu postupně přicházím na chuť. Se všemožnými bonusy šlechtím zvířata za 6 minut a v tom množství, které se dá zadat, tak bylo asi ta hodinu hotovo. Celkem to padalo, tak jsem si našlechtila i něco do úkolů, které přijdou o víkendu (to nebudu doma). Je fakt, že SK od královny + poctivě nasyslené při tomhle stylu šlechtění mizí neuvěřitelným tempem (až jsem si musela posledních pár kousků SK sama před sebou schovat :), abych ho nevybrakovala úplně do nuly). Tak ať vám to o víkendu padá:)
     
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Tak a zítra babyboom a já mám dilema začít nové úkoly nebo se pokusit dodělat ty staré ? uvidíme, pravil sleoý a šel na němý film xD
     
    babako, rampusak a myš59 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.