Nové zvíře na šlechtění - Myš / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    bursuk59

    Buráčku nejsi sama, u mě se přeskoky taky nekonaly, nicméně splněno mám:)
     
  2. abc23

    abc23 Komisař fóra

    u mě taky přeskoky max na kuchaře, 2x na myšketýra ale zase jsem neprošlechtila tisíce myší ale snad jen něco přes 200?
    a taky jsem si teď vzpomněla na to želé, co zkracuje čas šlechtění :oops: v kolik že končí BB :-D
     
  3. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Začala jsem šlechtit večer,ale s parfémy už mám hotovo.Přeskoky nic moc,ale celkem se splnilo dobře :eek:))
     
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Asi nemám šťastie, zatiaľ som šľachtil len základné myši no boli len 2 preskoky na 3. stupeň. A BB už za chvíľu končí, takže dnes toho ani viac nestihnem. Uvidím zajtra ráno, chcel by som získať z tých úloh aspoň jednu dekoráciu.
     
  5. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    tak konečně padl poslední kuchař a stonek hotový a krom jedne laboratorní nemám nic z vyšších ;)prostě šlechtění se nedaří...
     
  6. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Myšky hotové :) Stonek maká, sýrárny vyrábí... paráda :D
     
    Helena1313, blondmary a evainfo tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Opoět musím kosatovat, že tyhle jejich přeskoky ve mně vyvolávají drsnej smích, smích, smích...
     
  8. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    tak u mě taky podle genetiky. xD Ale jsem ráda že mám hotovo. Byla to dobrá akcička xD
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    1300 SK a parfémy v čudu padala väčšinou genetika a zopár kuchárov.Tak som sa doškriabal na jednu myš-Astro.Ešte že som SK nasyslil od kráľovnej.Uvidím cez víkend ako sa bude dariť,ale ako to za tie roky poznám ani vtedy sa zázraky konať nebudú.Krátkodobú akciu nerobím.
     
  10. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jééé buráčku mi už dlouho nikdo neřekl :inlove: no a chybí mi dva do 6 úkolu takže tento babyboom pro mne katasrofa ;)
     
  11. tlapka

    tlapka Pisálek fóra

    Ach jo - přijdu z práce - nové zvíře ke šlechtění a baby boom - hurááá - a myši jsou pryč, vyšlechtěno po 1 kousku, páč akce Baby boom byla jen pro ty, co odpoledne nepracují, nejsou ve škole, nemají žádné domácí povinnosti anebo ještě lépe, mohou hrát v práci, ve škole ... :oops: ach jo ...
     
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.

    Jsem tady a jdu se podělit, jaký adrenalin jsem měla v posledních 7 minutách akce.
    Nevím proč, ale žila jsem tím, že akce končí ve 22 hod. Takže Madulka lážo plážo šlechtí. Začátek supr přeskoky. Bylo 7 minut před ukončením akce a já jsem se, nevím proč podívala do lišty a zjistila, že za 7 minut mi končí akce. Chyběl mi 1x frček a kuchař. :mad::cry:Takže honem nastrkat myši do bordelkabinetů, parfémy a urychlovala jsem to florenama. Samozřejmě želé jsem snězené měla. Přišla jsem asi o 20 florenů to je sice pravda, ale když už jsem to měla takhle rozjeté, tak by bylo hloupé to nedodělat. Nakonec v 19.59 hod jsem dávala posledního potřebného kuchaře a stonek jsem si tak mohla aktivovat. Ale to že to byl adrenalin jako blázen, je jasné. Někdo si myslí, že jsem ...???..., ale hra mě baví a snažím se dodělat veškeré akce. U této akce jsem vlastní blbostí zaváhala s časem, takže jsem to vyřešila tak, jak jsem psala. Ale stonek je doma a to je důležité.;)

    Přeji pěkný, klidný večer.
    Madulka_cz
     
  13. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Co je to za nápad babyboom do 8? >:(To je tak pro školáky.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Nebreč, slíbily že o víkendu bude další baby boom. Tak snad nekecají:oops:. Já mám splněno, stačilo 100 myšiček a bylo hotovo. A ještě zbylo i na další úkol, až naskočí.
     
    blondmary a evainfo tohle ocenili.
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    V panice, že budu mít málo myší na šlechtění, jsem si jich stačila odchovat 1300. Na úkol jsem jich ale spotřebovala jen 180. Žádné přeskoky mimo jednoho mušketýra ze základních se nekonaly ale je hotovo.
     
    spuntka, blondmary a evainfo tohle ocenili.
  16. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Jsem téhož názoru. Doufám, že akci zopáknou o víkendu. Jinak na to dlabu.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak já přišla v 19h.domů po 12tce a také si myslela,že BB je do 22h:mad:,ale naštěstí jsem se šla kouknout na časomíru hned,tak za třičtvrtě hodinky byl stonek aktivní:p.Ale byl to i tak adrenalin,bo jsem chtěla ještě cestou nakoupit a to jsem si nakonec rozmyslela,uf;)
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já přišla v půl třetí domů ...na hodinku... odšlechtila , aktivovala stonek a šla s kámoškama na pivko:p
     
  19. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já jsem tentokrát spokojená,akcička splněná na všech farmách a ještě zůstalo hodně vyšlechtěných myšek do příštího úkolu.Přeskoky byly nejlepší ze základních myšek,hodně přeskakovali na kuchaře,frček a kuchyňská ani nemluvím a jednou mě to přeskočilo z tečkované na mušketýra.Na druhé farmě byl nejlepší přeskok z tečkované na počítačovou.To se mě za dobu co hruju,ještě nepodařilo.Takže spokojenost.Šlechtění jsem ukončila a počkám si na víkend na delší BB.:):):)
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG] Rychlá,lehounká akcička:music:
     
    Naposledy upraveno: 22/2/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.