Nové zvíře na šlechtění - Myš / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... tak nevím, nevím ... jsem klikla zralé myšky v tulidomku a ofotila nějaký úspěch a mi to v domečku zase všechno zmizelo :oops: tak dále nic nevím ... no dříve jsem mohla koukat na vyšlechtěnce a i po vyfocení jsem mohla dále pokračovat v prohlížení a fotit co chtěla o_O ... no neva .. úkol mám hotový, stonek aktivovaný :p ... no zkusím dál, co se poštěstí :D
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    začala jsem šlechtit ty sýrožrouty ale ta moje stovka asi nepostačí ani na krátkodobý úkol:p;)
     
  3. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak mám stonek hotový, parádní, to se mi líbí teď už jen čekat na stálý úkoly.
     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akce hotová,ještě jsem přihodila 1x ovce a vyšla vatička-bezva!!!!!
     
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    štyri dni v Prahe a moja farma je plná myší. Tak idem tú háveď trošku prešľachtiť nech je z nich aspoň nejaký úžitok. Potrebujem hviezdičky na dokončenie "Žijúcej legendy " Inak myši brrŕŕ. Už len čakám kedy na farmu začnú tiahnuť potkany:wuerg:.
    No a myši skákať nevedia, maximálny skok bola akurát myš -myš kuchár:oops:
     
  6. abc23

    abc23 Komisař fóra

    tož taky jsem na to čůhala jak vyoraná myš :-D pak jsem pročítala forum a v ofi byla přiznaná chyba, že se po dobu 10-15min jeden den dalo šlechtit a RT už nechali i možný prodej na trhu (toto byla myška asi z runy ze stromu) ..

    Teď jsem taky pár odchytala, a jestli mě zrak nešálil a někdo chytil mušketýra za 36tis.. tak wow ale možná to byl ten kuchyňský, v tom fofru jsem to nezaregistrovala
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    První 3 otočky jsem upustil parfémy a jel jsem po 4, takže jsem s parfémy na 0 :D :D. Teď jsem tedy nějaké nakoupil a musím už dávat jen 2-3 :p. Dva přeskoky se u myší povedly, jeden na myšketýra a druhý na laboratorní myš. Akce je také hotová, takže teď už jen tak pro zábavu ;). Pak přejdu taky na jiná zvířata. Mimochodem jsem měl nakonec nachystáno necelých 1000 myší, což je slušné na to, že jsem před necelými 2 týdny měl jen něco přes 100 :D.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Preskocili mysketyri a je to tam :¤)
    [​IMG]
    Ted me laka ta syrarna, kdyz uz je jedna pocitacova ve stodole...
    Ale ma to RT velmi dobre vymyslene... behem pul hodiny clovek proslechti 1000SK a ani si poradne nevsimne...
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    pěkně vám to skáče, já mám smůlu na šlechtění,tak jsem zvědavá kolik toho zvládnu a co jsou hotoví gratulka...ono ten nový tuli domek je fajn věc ;)..když si vzpomenu,že parfému jsme měli jen z úkolů a furt ho bylo málo a SK to saméxD
     
  10. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak se situace opakuje, u kukaček jsem si nebyla jistá, ale teď ano - měla jsem jednoho myšketýra ze stromu, 2 mi padli z minulých šlechtění a jeden teď naposledy z frčků a i po aktualizaci mi to ukazuje 3.
    Na podporu nemá smysl psát, minule mi tvrdili, že jsem dala kukačku do úkolu, i když to byla úplně jiná a ta co mi padla naposledy, tak byla pryč a možná celý výsledek toho určitého šlechtění taky.
    Seká se to, při sklízení kombajnem čekám asi minutu a nakonec se mi to nepřičte. A abych si každý kousek tabulky ukládala jako scan, to teda fakt nebudu.
     
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Měla jsem kolem 130 myší a ejhle stačilo to na dokončení akce, stonek aktivován, krása, jsem z toho v sedmým nebi, a ještě jsem stihla dokončit slavnostní párty 2........to chce oslavu.....všem přeji stejnou radost:):):):):)
     
  12. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    mini akce hotova.
    nový tulidomky hodně šetří čas :inlove:
     
  13. daktari62

    daktari62 Pisálek fóra

    Světe div se , první šlechtění a stonek je doma, jenom základní myšky a vše napadalo, super za 6 min hotovo to je můj rekord...jako bonus sice jenom bílá myška,ale spokojenost velká....
     
  14. Monďulák

    Monďulák Zelenáč fóra

    :(nevím kde je chyba,v chovné ohradě mi nefunguje + a - na počet položek šlechtění (zvířat mám dost )
     
    ell1956 a babako tohle ocenili.
  15. balaziovaeva

    balaziovaeva Zelenáč fóra

    Uloha hotovo stonka aktivovana :)
     
  16. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    asi mám nějak divně nastavenou farmu,protože se mi co šlechtím nestal žádný úchvatný přeskok, ani s myškami to není jiné a doufám,že to stihnu tak jako někteří tady už hlásí a to mám jen na 9:22 minut;)
     
  17. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akce hotová,stonek jede.Sýrárny na ploše,myší i SK na další ůkol dostatek.
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Stonek už maká víc jak půl hodiny a přeskok jen na kuchaře, bohužel. Žádné krásné kosmonautky nebo pcmousky... No jo, zase příště, dnes už mi z toho sezení bolí...vše. T.
     
  19. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Tak to sa divím , ale stonok je hotový :) ale preskok sa nekonal :D ešte vyšľachtím pár myší, uvidíme..... :music:
     
  20. PARAŠUT

    PARAŠUT Pisálek fóra

    ... tak ja tiež hlásim splnenie úlohy a ostatným prajem nech Vám to pekne preskakuje ...
     
    blondmary a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.