Nové zvíře na šlechtění - Myš / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Takový rejsek ani hraboš se jim do seznamu asi nevešli také. :)
     
  2. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tak...úkol hotový, vyšlechtěno.... s tím novým šlechtícím automatem, když se nemusí pořád do blba klikat to jde raz dva....:p. konec weekendů zkažených šlechtěním:music:. stonek aktivován....
    a konečně s hvězdičkami z tohoto úkolu mám aktivovaný celý strom....7865 hvězdiček jsem na to potřeboval... Opravdu by RT mělo brát ohled na nové hráče, když jim na nich tak začíná a hvězdičky kvůli nim zařazovat do všech akcí...tě, co jich mají přebytek, na účtě další navíc vadit nemusí, ne???
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zadařilo se, z Myšketýra a třech obyč vyskočila počítačová myška. Ještě jedna a bude růžovka xD
     
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Mě se povedl myšketýr a laboratorní nebo co to je, párkrát frček nebo frocek a slečna s mašličkou. Ty názvy si nezapamatuju ale asi ok, nejvíc je sámo tečkovaných potvor.
     
  5. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak jo, mozna beru RT zase trochu na milost - po jednom kole slechteni:
    [​IMG]

    EDIT: a po druhem kole (ale dosly zakladni mysi, tak ted jen 111 normal a 21 prvnich):
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/2/16
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Když od začátku šlechtění myšek běžel BB, tak jsem toho využila. Celkem to bylo v pohodě, přeskoky byly i z těch základních a tak řádek a tím i úkol je hotov.
    [​IMG]

    losiksobik

    krásný výsledek, gratuluji [​IMG]
     
  7. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    tak cca 350 myší a přesně 300 SK a mám hotovo i s malou rezervou šlechtěnců na část stálého úkolu ... :)
    losiksobik: paráda, a dej vědět, zda úspěšnost pokračuje, u mě bylo první kolo nejúspěšnější - přeskok na myšketýra a laboratorní, pak už to bylo slabší :)
     
    blondmary, myš59 a evainfo tohle ocenili.
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Já už mám taky hotovo. Ještě vyzkouším pár mixů a uvidím, jestli něco postavím.
     
  9. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Dala jsem 400 myšek naráz a vrátilo se jen 144, vzniklo 126 tečkovaných, 27 kuchyňských, 8 frčků a 4 kuchaři. Na krátkodobý to stačilo.
    Co si víc přát? Přeskok o 3 je moje maximum, hodila jsem ještě jednu čtyřstovku a pak už budu jen smutně koukat na trhu.
    Snad něco ulovím.
     
  10. Yfca5

    Yfca5 Pisálek fóra

    Tak super úkol už je hotový :) myslela jsem si že 6 dní bude málo a nakonec hotovo během hodinky :)
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak z Myšketýra to nebyla počítačová, ale Astromyš a teď jsem to zopakovala podruhé a růžovka je na světě, tak na co jet krátkodobé úkoly na oranžový chlívek a výrobnu, tu časem taky pořídím růžovou ;)
     
  12. kuklovar59

    kuklovar59 Zelenáč fóra

    Super akce,hotovo.
     
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    losiksobik teda ty máš kliku. Já jen tu zlomenou nohu!
    Jo něco přeskočilo, ale žádná sláva se nekonala.
    Musím si polibovat a pochválit RT konečně vymysleli něco dobrýho, šlechtící domeček je výborná věc, trošku si zaklikáte, ale zase nezabírá žádné místo a s kombajnem je to paráda!
     
  14. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Tak jako vždy, já skleróza sklerotická o_O, když jsem osadila stonek, tak jsem si uvědomila, že jsem zapomněla aktivovat runu xDxD, tož jsem zkusila šlechtění s runou a ono je to u mě fukec ;). Hlavně že je hotovo.
     
  15. majka250153

    majka250153 Pisálek fóra

    akce hotova tak jdu šlechtit dál bezva akce
     
    myš59, Madulka_cz a evainfo tohle ocenili.
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    ...a není co řešit , hlásím myšky hotové
    [​IMG]
    Velká gratulka všem, kdo už úkol také dokončili a já se jdu věnovat , hmm...třeba bobříkům.
    Snad už je tentokrát také dovedu do cíle .


     
  17. kroisos

    kroisos Zelenáč fóra

    [​IMG] [​IMG]
    hned napoprvé zlatá počítačová myš a to z obyčejných... dobrý přeskok, zřejmě slušný oddíl..
     
  18. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    [​IMG]

    Akcia super, ešte dorobím poslednú úlohu a pokračujem - v šľachtení prasiatok a vrán ;)
     
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci
     
  20. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Snažím se marně vyšlechtit předem myši do stálého úkolu. Teda nevím, jak vám, ale mně to teda moc nepřeskakuje. Mám pocit, že čím víc šlechtím, tím méně to přeskakuje, abych sypal další peníze do SK:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.