Nové zvíře na šlechtění - Myš / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Na šlechtění myší se těším. To abych nepouštěla k počítači své čtyři kocoury :p.....
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... na myšky se moc těším a zítra jich bude asi 600 :p ... no raději si ještě "jednu" jistím, co kdyby chyběla :D ..
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Myšky se mi nějak pomnožily - už jich mám přes pět set. Na zítřejší BB se těším - stihnu jen asi půlku, ale to by bylo, aby nebylo. Tak všem pevné nervy a kočky v klidu...
     
  4. -miško8-

    -miško8- Zelenáč fóra

    Konečne:D
     
  5. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Jeden Myšketýr :eek:)) se ráno objevil na trhu za 169tis, tak jsem ho brala, druhý je ze stromu, tak uvidíme, co se nakonec podaří.. myší mám málo, doufám, že vyjdou na krátkodobý úkol :sleepy:

    ----
    evainfo - Jojo - dokonce chvilku po příspěvku tady jsem tam odchytla další 2ks, tak mám 4 :-D ale ty mě nepomůžou do úkolu ale hned je švihnu do domku, snad bude aspoň slušný přeskok..
     
    Naposledy upraveno: 21/2/16
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    To máš vážně štěstí, že to někdo hodil na trh xD
     
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak jsem také vybrala runy ze stromu,akorát jsem se trochu zasmála tomu sólo výběhu,používá ho někdo?:eek:;)
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky by mě zajímalo, k čemu je vlastně dobrý o_O
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Sólo výběhy jsem používal, když jsem měl vysoké šlechtěnce a nechtěl jsem o něj omylem přijít. Samozřejmě,to byl park ještě skoro prázdný, neb dekorky zabavil stonek. Dalo to i pár BZ - dnes jsou celkem směšná, ale tenkrát... 25, 27 nebo 31
     
  10. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Předpokládám, že o víkendu bude BB a sleva na superko, takže si počkám na víkend 8)
     
    bursuk59, babioli a evainfo tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    abc23: Jak jsi dokázala sehnat na trhu Myšketýra, když se šlechtí až od zítřka? Promiň, jestli jsem nepochopila tvůj jemný humor.
     
    kutílek1929, bursuk59 a babioli tohle ocenili.
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Také by se mi líbilo nějakou mušketýrskou myšku na trhu ulovit, ale trh AB je
    prázdný.Jednu myšku mušketýrskou mám z runy na stromu moudrosti a tři by se ještě hodily ...
    :p
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/2/16
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    K tomu počtu základních zvířat co je potřeba.........poprosila jsem kamarádku učitelku matematiky, aby mi to spočítala, protože to není v mých silách. A teď se držte! Počet zvířat je cca 65 000ks těch základních na to abyste došli až k nejvyššímu šlechtěnci. je to opravdu prosté vynásobení a nepočítá se s žádnými přeskoky atd. To je dost děsné číslo, že jo?
    A abych nebyla mimo, tak se pochopitelně zúčastním. Myší mám cca 500 a doufám, že na krátkodobý úkol by mohlo stačit, ještě jsem ho nezkoumala do detailů, ale možná, že nebude nutné dělat ho celý..... Náš kocour myš asi nikdy neviděl, ale sýkorky má rád. Všem přeju pěkný den.
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Katule008 na nejvyššího šlechtěnce počítačovou myš potřebuješ bez přeskoků přesně 65 536 x myš. A jak jsem na to přišel? Stačilo se podívat do FAQ na myší šlechtěnce. Ale vzhledem k tomu jak často se poslední dobou zvířata při BB vrací, tak jich je potřeba o dost méně.
     
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Spotřeba myší mě neděsí, na výrobu krmiva nakoupím v obchodě levnou kukuřici a namelu, myši nachovám - co mě děsí, je spotřeba SK, toho mám pořád nedostatek :cry:
    A až potkám vyšlechtěné myši na trhu, tak to bude až v době, kdy budou extra super speciál drahé... -.-
     
  16. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    doben vidíš to mě nenapadlo podívat se na FAQ, já si to nechala spočítat a není to jen na myš je to na všechna zvířata. Jasný přeskoky trošku pomůžou, ale stejně je to docela dost velký číslo.
     
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja sa do akcie veľmi nezapojím. Ako vždy mám málo SK, keď tak skúsim splniť iba nejaké prvé úlohy, rozhodne to nijak hrotiť nebudem.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pechfogl - taky mám jednoho Myšketýra z trhu za 166 tis. Dá se získat v runě na SM a už i obchodovat :music:
     
    Naposledy upraveno: 22/2/16
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Proč tam není mezi mutanty potkan .....?? o_O
     
  20. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Jinak ještě k těm počtům - na splnění celého krátkodobého úkolu by bylo bez veškerých přeskoků a BB bonusů (dvojčata nebo vrácení základní) potřeba 1 652 myší.
     
    Katule008, bursuk59 a babioli tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.