Nové zvíře na šlechtění - Myš / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 19/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Hagerr - koukám, že si z BB "nadšený" stejně jako já! :sleepy: BB takto vymyšlený je mi úplně k ničemu - celou dobu jeho trvání jsem v práci a večer už není proč spěchat. Takže původní radost nad šlechtěním myšiček a dostatku SK je pryč a zavládl smutek a lítost.
    Toto jsme si snad nezasloužili
    :cry: Vypadá to, jakoby se někde ztratila myšlenka o lidech, kteří pracují na směny



    KiQuSiQ - to je právě ono, že těm "hore" začínáme být celkem fuk :( Je znát, že asi netuší, jak to "dole" chodí .
     
    Naposledy upraveno: 19/2/16
  2. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    fujtajblinka, myslím, že tých "vrchných" to nejak extra nezaujíma.. :sleepy:
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, netřeba ani hysterie ani paniky, tenhle BB a SK je navíc. Bude i další, plánovaný na víkend. Z toho důvodu není rozčilování na místě.

    Příjemnou hru
    danda
     
  4. Calis

    Calis Rádoby autor

    no pridávam sa k tým, ktorí nestihnú tento pondelkový BB.... -.- a sa mi zdá, že sa kalendár trochu poopravil a okrem toho pondelka tam nie je už nič... danda-vnovis máš nejaké info, čo nám vypadlo z kalendára? ;)
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, z kalendáře nic nevypadlo, to co v kalendáři mělo být tam je, mini akce nejsou součástí předpovědi v kalendáři. Bližší informace se dozvíte z oficiálních oznámení, až dostaneme pokyny pro zveřejnění. Byli jsme ujištěni, že tento pondělní BB je prostě navíc mimo plán a proto byl i zveřejněn na poslední chvíli v 18 hodin.

    danda
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Sákryš, hluboce jsem podcenil útok na mé myšky! Jako správný hospodář vím, že myší má být tak 4 -5 kusů na člověka a v inventáři mám (zatím) 434 kousků. 1652 jich tedy ani v průběhu akce nebude. Nebudu kupovat xxx stájí, které se pak budou válet v liště. Stejně určitě ještě nějaká přistane z vysloužených TCH. Z draků jsem hned jedny měl a k tomu dvoje mývaly - taky kdysi velice žádané... BB samo vítám! Snad něco myšek uspořím, aby hezky makaly v sýrárně. Sýr můžu v téměř jakémkoliv množství( do 10 dkg). Jen ten se zelenou nebo modrou plísní nechám pro Indy, che.
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jak píše danda -- pokud by byl i víkendový BB, tak je stejně k ničemu v souvislosti se šlechtěním myší, když tyto se začnou šlechtit až od pondělka....spíš by bylo fajn, kdyby se myši daly šlechtit už přes víkend.
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Další bude tak, aby jsme mohli šlechtit myši (plánovaný je na víkend)
    danda
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Tak já mám v pondělí už odpoledne volno a myší necelých 400 :p... si myslím, že to bude hned pryč, stačí párkrát otočit "tulidomek" a bude prázdný :D. Doufám, že stihnu udělat alespoň krátký úkol a pak jen budu tady fandit a závidět druhým ty "astromyšky" a "počítačové" xD :p :p
     
  10. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    počítačová myš:D myšketýr:D no,to jsou názvy:Dno a to šlechtění???Od 22.2. 14:00 hod. do 22.2. 20:00 hod.:mad:asi nechytačka,nestihnu se do 20h. vrátit, tak jsem se těšila na šlechtění,nejlepší to je opravdu od pátku-neděle,njn tak si paysaf.nechám hold na jindy,myší mám beztak 600ks,ale aspon něco:) víc než na myšky--se těším na šlechtění opic:)konečně se do nich mužu pustit a ono toto:eek:
     
    Naposledy upraveno: 20/2/16
  11. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    farmarka_e: děkuji za odpověď. Budu doufat, že máš pravdu a myšek bude potřeba maximálně polovina.
     
  12. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::);), Ahoj všichni,pastičky mám nachystané a už jen čekám na myši.. Úspěšný lov..........;););)
     
  13. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zdravím, myší jsem zatím stihl vychovat jen 1994, nějak nebyl čas to otáčet čtyřikrát denně. Tentokrát na tom chci hlavně vydělat, takže po splnění dočasněho úkolu budu prodávat myší kuchaře, až bude solidní cena, a když to skočí výš, tak to promixuji. Superkrmiva od královy je dost, něco ještě koupím navíc. Všem přeji hodně přeskoků.
     
  14. Calis

    Calis Rádoby autor

    danda-vnovis - prepáč, sa mi zdalo, že tam bolo na celý ťyždeň šľachtenie, ale asi som automaticky predpokladala, že to bude BB a ono to je táto nová časovo ohraničená úloha so šľachtením myší - aspoň tak sa mi to teraz javí. :oops:
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Uvidím či budem plniť krátkodobú úlohu a ako budú padať šľachtené myši.Keď že u mňa padá iba genetika a ako ďaleko sa dohrabem s tými naj šľachtencami;);).
     
  16. Broučánek

    Broučánek Pisálek fóra

    Ahoj, už jde udělat v dílně sýrárna :)
     
  17. Margziam

    Margziam Stará škola

    Myšičko myš, poď ke mně blíž.
    Nepůjdu, kocourku, nebo mě sníš.​


    Ahoj.. Tak jsem s překvapením zjistila, že ve stodole mám napěstovaných 687 myší (a ještě se pěstují), ale SK mám pro ně jen 313 ks (a melu krmivo pro jiná zvířata, která ho mají málo). Takže - uvidíme, co vypadne z BB. Snad to v pondělí půjde. Protože čekat až na víkend - nevím.. po minulých zkušenostech, že potřebné přeskoky byly akorát při tom prvním BB a při tom hlavním později už ne, .....

    A jak jsem tu četla, že bude myšketýr a další libůstky :) , tak mi to připomíná různé kreslené vtipy s myšmi v denníku Práce (nebo jak se to jmenovalo) za totáče :) Např.:

    Myš se plaví na loďce po řece a přitom si zpívá: "Myšišipi, ty řééko štáárááá..."
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Na farme zavedený veľkochov myší, v sklade ich už stepuje 395 a ďalšie sa chystajú na svet. Krmivo je po dlhom čase vo vysokom pluse a tak sa už teším na BB, ako to pekne pobeží a pri troche šťastia aj "poskáče", čo želám aj ostatným farmárom-šťachtiteľom.

    [​IMG]
    Nevideli ste tu niekde myš? o_O
     
  19. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    no šľachtenia sa nezúčastním, lebo BB ani ja nestihnem. a to som sa tešila. Nová vetva tiež nebude, síce by sa plus BS a BBS zišli, ale nevadí , o jednu sivú vetvu bude viacej . Syráreň som si spravila tri, zídu sa pridávajú BS a na farme postupujem dosť pomaly /na baha to ide rýchlejšie / a rada vyrábam produkty.
    A bez hystérie tvrdím, že pre RT sú ľudia v poslednom čase ukradnutí. veď vždy sa nájde dosť tých, ktorí si vyberú dovolenky, lebo " musia sa hrať ", alebo nejdú do školy,či sú nezamestnaní /viem, tí by boli radšej keby sa konečne práca našla ,čert ber hru :eek: / alebo sú chorí .......
    Takže ani sa nepokúsim prestavovať plochu, ale pokračujem v tom čo robím :napĺňanie prázdnej pokladnice a zvyšovanie stupňa pekár ....možno pár myší vylepším aby som mala na predaj.
    Tým ktorí to stihnú, dobré a skoré plnenie myších úloh xD
     
  20. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Myší mám 900 kousků, SK 1500 tak se snad něco podaří vyšlechtit.
    Všem hezkou hru a ať se daří.:)
     
    bursuk59, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.