Nové zvíře na šlechtění - Husy / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    a hele, BB při začátku šlechtící ace - vyjímečně ve zpětné vazbě nelhali... překvapení se opravdu koná ;)
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Stonek hotový,oranž.chlívek i výrobna na ploše.Skáče to jak blázen.Jestli to bude takhle pokračovat tak mám zítra jak červený chlívek tak červenou výrobnu.Chybí mi už jen po jedné huse,Růžový chlívek ani výrobna se mi tentokrát nelíbí nebudu je dělat.Červené jsou hezčí.
     
  3. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Dala som kopec "tulidomčekov" na hlavnú farmu a po prvom rýchlom šľachtení (našťastie len pár domčekov som parfumovala tromi kúskami) ma najprv začalo vyhadzovať z hry, zlyhávalo pripojenie ... Po vyčistení a dvoch pokusoch o prihlásenie sa to konečne podarilo a keď som spustila kombajn, tak som sa nestačila diviť, čo sa deje ... toľko zvieractva na mňa vyletelo a všelijakého druhu, proste paráda!
     
    evainfo, findy22 a skalara.v tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Od spuštění šlechtění hus na trhu pusto a prázdno!Tak špatný to zatím nebylo u žádného zvířete! :oops: Cvičně jsem nasadil 10 domků a své husičky si vyšlechtím sám!
     
  5. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Tak moji farmáři stonek nic moc:cry: ale oranžová kufrárna mě docela láká:p. Na šlechtění moc času nemám, takže honem do práce:oops:. Všem farmářům přeji hodně štěstí :).
     
    evainfo a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Kaolín11, není nad vlastní husenky, bůh ví čím je krmí ostatníxD. Také jsem to po překvapivém zjištění, že je BB, rozjel na 12 domků s cílem udělat do zítřejšího večera krátkodobou akci.

    Na mém trhu také prázdno, nikdo nepustí ani strážkyni ze stonku, hamounixD
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem se do šlechtění hus pustil taky už dnes a z několika otoček se docela dařilo ;). Úkol mám hotový 4/6, zbytek dodělám zítra nebo o víkendu. 2x se povedl přeskok z obyčejných na kanadskou, takže super :).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To abych sem s tímhle ani nestrkala čumák, co :D
    [​IMG]
     
  9. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Poprvé jsem ráda, že jsem ztratila peněženku a v ní i platební kartu. Protože nebudu moct koupit SK...Hrůza, už ani ten BB nestojí za nic.
     
    -milaroztocilova-, jaji a Lyzarka tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Právě jsem zaregistroval na trhu první husu šedou!Než sem se vzpamatoval z toho šoku , byla nenávratně hodně daleko!:)
    Jinak to zatím docela dobře skáče,asi úkol dodělám raději ještě dneska,než zase utáhnou kohoutky!
     
  11. hexinna

    hexinna Pisálek fóra

    nemohu najít v liště bedny s nářadím, ve stodole mi to píše 770 ks, ale v liště s předměty nic není
     
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já bych i prodávala, ale když ty ceny jsou zatím tak nízko, že ty mrchy raději proženu domkem, i když teda skáče to tak mizerně, že je snad i škoda toho růžového želé i přesto, že se mi na poličce válí fakt velké množství.
    A grafika, to je taky něco...odstíny šedé, na tu jsem teď zvyklá ze stonku -.-
     
  13. helik006

    helik006 Rádoby autor

    Dívala ses do dekorací (vázička) do části Spotřební zboží? Tam je mám já...
     
  14. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak to jsem zvědavá, kolika odstínů šedi se ještě od RT dočkáme:D
     
  15. halbstadt72

    halbstadt72 Zelenáč fóra

  16. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Akce je hotová, zkouším už jen cvičně co vypadne, celkem to vypadává dobře - teda žádný terno jako přeskok na zlatou a podobně, ale čistá genetika to tentokrát taky není, tak toho musím využít.... protože dalších pár BB budu mít zas jen tu genetiku, se znám xD
    A o víkendu už se mi snad konečně podaří dokončit poslední kukaččí úkol :p
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Při pohledu na vyšlechtěné husy se mně zdá ,že probíhá spíše šlechtění racků!xD
    Jinak sem se úspěšně prokousal až do 6 úkolu!Možná ještě dnes bude fakt hotovo!:)
     
  18. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Občas dokáže i RT mile překvapit. Jednodenní BB jsem přivítala s povděkem, v pátek potřebuji na pár dní sbalit a jedem v sobotu jen tak někam na pár dní pryč a tak by na šlechtění hus nebylo moc času. Takhle v pohodě do úkolu vyšlechtěno, řádek už je na stonku a ani to moc dlouho netrvalo. Docela to přeskakovalo, tedy žádné velké přeskoky to nebyly, to zas ne, ale na pohodové splnění úkolu stačily[​IMG]
    A ty trvalé úkoly nechám na nějaké příště, ty neutečou. Jen se mně zdá, že se mně tam pomalu a jistě začínají zase hromadit, RT je v tomto směru moc produktivní, jednou nové zvíře, pak strom, pak nový šlechtěnec a s tím vždy přichází úkol v družstvu ......
     
  19. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Hotovo zdaleka nemám, ale to nevadí, zítra bude. Se raduju, jak pěkně mi to padá i bez BB a trď koukám ono to není "bez". Tak to zas taková sláva není :p
     
    maribeja a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmm, tak už jen genetika, max ob jednu řadu o_O Po té strážkyni už ani nudle :cry: Na trhu pusto prázdno, ani ťapka :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.