Nové zvíře na šlechtění - Husy / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Ako tak pozerám kde nič tu nič............žiadna vzducholoď ktorá by nám oznamovala , že vo vzduchu je láska :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Většinou oceňuji grafické provedení nového zvířete na šlechtění, ale u hus tomu tak úplně není. Přijde mi, že prvních pár šlechtěnců je nevýrazných, lepší provedení je až od husy strážkyně, takže doufám, že budou padat jen ty s lepším provedením :D. O víkendu čekám bb+SK, takže všechno nechám až na tu dobu ;).

    Jinak v plánu mám dodělání akčního úkolu a k tomu něco z těch pro mě nekonečných úkolů, ale max do 6/10. Musím si nějaké SK nechat na kozy a pandy. Kozy do úkolu, pandy částečně do úkolu a částečně na prodej :).

    Postavil jsem pro začátek 6 obchodů se zavazadly, ať jich je co nejvíc, protože už se zase hromadí úkoly na produkty. Stále tam mám na bio lepidlo, kníry a teď zavazadla, už toho začíná být hodně :p. Hus mám něco kolem 350, ale jelikož jsou potřeba 3 husy na 1 výrobnu, což je u mě 18 hus/1 otočka, takže asi ještě pár výběhů přidám.

    [​IMG]
     
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    kometaku, z ceho ti vypadlo tolik stitku???
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt trapný! Splněno 6 úkolů v družstvu kde byly odmněny XL bedýnky a ani jeden štítek!:p Naštěstí to zachránilo 11 XXL beden , které jsem mněl v liště na horší časy! Padlo 10 štítků!:) Jdu postavit 2 kufrárny ať to pomalu odsejpá!
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    losiksobik

    Nechal jsem si chytře 16 xxl beden v liště, když jsem je dostal jako odměnu ;). Z toho padlo dost štítků na výrobny. K tomu jsem ještě otevřel 3 xxl bedny z družstva a bylo to :).
     
  6. Peťák

    Peťák Pisálek fóra

    Otevřeno 6 XL a 12 XXL beden, z toho celkem 6 štítků, takže 1 výrobna. Super, já mám fakt kliku:(
    Snad na tom budete líp, hodně štěstí :)
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Hus mám 440 ,SK přes 1000 a štítků sedm.Teď jen dilema.....šlechtit teď a nebo počkat na BB?
     
    findy22, jaji, mirae a 1 další uživatel tohle ocenili.
  8. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hotovo.......stonek aktivován super bodíky se hodí........ výrobny na ploše a už se kufry vyrábějí........prima šlechtěníčko
    Ať se Vám daří ;):)
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Proto že není BB tak mám z obyčejných hus husu cestovatelku.Kdyby byl BB tak se mi to nikdy nepovede.A tak to mám vždycky
     
  10. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj, já mám též hotovo, stonek aktivován, výrobna a oranž. chlívek na ploše.Ať vám to jde.
     
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já taky mám hotovo,akorát s beden XXL mi nevypadl ani jeden štítek
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer :) tak v liště z bedýnek mi nevypadl ani jeden štítek, ale jsem se vrhla do družstva a tam jsem z úkolů (Žije!, Výstavní zahrada , Čerstvý nátěr) získala 11 štítků a mám už na ploše dva obchody se zavazadly :p .. do šlechtění se pustím možná už v pátek a kdyby náhodou bylo dříve BB :music: tak to je za chvilečku s produkty hotové :D a tak, kdo už má splněno blahopřeji a přeji hezký zbytek večera ;)
     
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já jsem zkusila jen asi 4x 2 tulidomky a padla mě ze základu kanadská husa,jinak padala jen genetika,tak to nechám na BB,aspoň se nějaké husy vrátí domů.Výrobnu mám jen jednu,na druhé farmě 6 a na třetí 2 a to jen z toho,co mě vypadlo z beden .BB u mě nebývá moc úspěšný,ale třeba to bude tentokrát lepší.;)
     
  14. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj kolegové
    Tak já si nechám šlechtění až na víkend když bude to BB. Mám nachystáno 1.200 Sk, 3000 parfémů a 1.300 hus. Snad něco napadáxD. Krásné šlechtění a pevné nervy:p.

    Fa91, Ba208, Pe5, Spa4, Kvě3, Mar3, AO
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Teda vy jste rychlíci, kam spěcháte ? Já jsem cvičně zkusila pár kousků a dopadlo to takto:
    [​IMG] Víc ani nudle...Takže jsem zas kufry zabalila a počkám na BB. Snad to bude lepší :(

    Šmankote, on je BB o_Oo_Oo_O jakože úž, téď xD
     
  16. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. BB již je.
     
  17. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    .....rozhodli jsme se neplánovaně přidat jednodenní Baby Boom

    To jsou věci 8) Takže prvně jednodenní a pak jako další dvoudenní? Nevím jestli je dobré takhle blbout zdejší lid xD
    Ale tak teda, když jednodenní, tak vyhodím jeden domek na plochu, no :p
     
  18. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Minula som 140 Sk ale stonka je v nedohľadne. Pár kusov Sk som si nechala na sobotu, ale pri mojom šťastí sa ďaleko nedostanem. :cry:
     
    evainfo a findy22 tohle ocenili.
  19. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    To, aby do víkendu došlo suprkrmivo;) a o víkendu pořídíme nové ...perfektní tah! Tak ať se daří !
     
  20. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    první úspěchy :):):)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.