Nové zvíře na šlechtění - Husy / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Dadunek,

    prosím uprav si podpis tak, aby odpovídal pravidlům fóra Nevhodný podpis
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Krátkodobej úkol vidím tak,že to "prošlechtím" trhem, než stoupnou ceny do astronomických částek a zbytek nechám na víkendovej BB!:)

    losiksobík Myslel jsem to tak ,že budu šlechtěnce do krátkodobého úkolu levně kupovat na trhu!;) Dlouhodobej nikam neuteče!
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    ja to spis proslechtim, az ceny stoupnou do astronomickych castek :¤) a pak teprve budu slechtit pro sebe...
    a moc se mi libi cervena staj i vyrobna, tak pujdu po nich :)
     
    evainfo, Mahira72 a findy22 tohle ocenili.
  4. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    • Prosím, nepoužívej velká písmena v textu, považuje se to za křik a špatně se to čte. Děkuji
    MY CHCEME DNES BB ....................MY CHCEME DNES BB ....................MY CHCEME DNES BB ....................MY CHCEME DNES ..................;);););)
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Joooj, tohle bude vyzivne tema, kdyz uz se to tu na treti strance hemzi vystrahami xD
    Drbu se na hlave - byt ci nebyt?! Kdyz ja ty slechtici akce nejak nemusim, jenze kde porad BBZ brat? Pocital uz jste nekdo spotrebu SK na radek?

    EDIT: Tak jsem to teda vynasobila a secetla o_O a ufff mam jasno -> nebyt! Bez BB popr. runy je to hausnumero masakr presahujici znacne mou zasobu 200 ks SK. Ostatnim preji peknou zabavu! 8)
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
    ThirtyThree tohle ocenil(a).
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Hus mám dost, ale SK mám málo. Takže SK využiju na šlechtění opic, potřebuju do úkolů v družstvu šimpanze a nechce se mi je kupovat. Na mém trhu se cena nejlevnějšího pohybuje okolo 115 tisíc. Takže počkám na BB, vyšlechtím opice a husí šlechtěnce do krátkého úkolu se pokusím koupit. Cena hus na trhu stoupá, takže je asi začnu prodávat. Stálé úkoly počkají, nikam neutečou.
     
  7. Gazdina66

    Gazdina66 Zelenáč fóra

    :mad::mad:Lidi pomoc, máte na stromě moudrosti runu šlechtění husí? Já ne a ani v chovném chlévě se mi neukazuje ....
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Akce ještě nezačala, musíš vydržet ;)
     
    evainfo, -Kuteno- a findy22 tohle ocenili.
  9. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Gazdina66 - musíš počkat do začátku akce, dřív se ti runa na stromě ani husa v chovném chlévě neobjeví... doporučovala bych po začátku akce restartovat farmu tlačítkem F5.

    Přeji ti fajn hru.
     
    mendalam2, skalara.v a findy22 tohle ocenili.
  10. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak zkusím krátkodobou akci, i když je moc nemusím, ale řádek na BBZ se neztrati.... :p
    Hus mám 150 a SK 200, to moc není, tak snad ten řádek zmáknu....
    přeji všem krásný a pohodový den a hodně štěstí při šlechtění ;)
     
  11. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Stihl jsem vychovat 2032 hus, to bude snad stačit, ale superkrmivo nemám skoro žádné, takže počkám až na výprodej, pokud bude.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To ja krátkodobú úlohu robiť nebudem.Húsky pošlem do sveta a SK na také šľachtenie ako to padá u mňa len samá genetika míňať nebudem.Moja najobľúbenejšia akcia a takto mi ju znechutili.
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    SK mám spoustu.Koupila jsem si posledně 800SK a pak vypli řemeslníci na 2 dny proud a mezi tím skončil BB.Řádek si určitě udělám a alespoň tentokrát nemusím kupovat SK.
     
  14. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já dám šlechtění pouze na 90 krmiv a konec...víc nemám, nedám a nic nekoupím... a vlastně ani nemám čas šlechtit, jsem v Turecku, koupu se a maximálně našlechtím sebe k večeři:D;)... přeci nebudu vypadat jako nešlechtěná husaxD
     
  15. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Naposledy upraveno: 8/7/15
    findy22, Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Mahira72: ahoj, padají.... jen došlo ke změně a jsou zařazeny vázička... spotřební zboží a jsou tam i produkty a kupony na pomocníky ,-) Zase změna... nevím že by byla někde oznámena ,-D
     
  17. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak jsem si pětiminutově zapanikařila, když jsem chtěla použit bedny s nářadím z té lovící akce. Kouknu pod vázičku, listuju, hledám a nic. Už jsem myslela, že mi to nářadí odtáhl medvěd, když opouštěl farmu po skončení rybolovu. Až pak jsem si všimla, že je záložka Spotřební zboží. Asi mi tahle záležitost na farmě nějak unikla, každopádně tlak se mi zase uklidnil, bedny jsou na světě xD Teď už rozbalené, takže možná nějakou tu kufrárnu postavím. Výrobna na kníry u kukaček už mi přišla ujetá a zavazadla, to už je vůbec blázinec o_O
    P.S: A prohlédnout si své spotřební zboží je docela zážitek xD Ikonky velké jako krávy, že v Dýňové marmeládě snad vidím i kousky dýní.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  18. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    No, tak já jak jsem víc jak měsíc nehrála, tak jsem jaksi propásla i zavedení hus a teď se nestačím divit, že se dokonce šlechtí xD Tak jdu nakoupit chlívky, mlít krmivo, třeba něco ulovím na trhu a uvidím co dám. SK mám nasysleno dost a nějaká ta XXL bednička se mi tu také válí ...
     
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Do akce se pustím, jako vždy, sice toho moc nemám, ale i tak se těším;):):)
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    šlechtění bez BB je plýtvání SK,když vydrží úkol do soboty,vydržím já taky.:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.