Nové zvíře na šlechtění - Husy / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Určitě krátkodobou akci udělám.

    A proč se šlechtí husy, no přece aby bylo na co nadávat:D:D:D:D:D:D.
    Přeji ať se nám všem v akci daří.
     
  2. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Do akce jdu jako vždy naplno (stonek chci). Zásoba SK je a nějaké ty husy na skladě taky. Samosebou, že počkám až na BB. Pěkný teplý den všem
     
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak si počkáme na BB, myslím si, že se určitě dočkáme a potom rozjedeme velkošlechtírny, tady jsou povolené. Jak se znám půjdu zase krok po kroku a snad se dočkám i pokroku. Přeji všem šlechtitelské úspěchy a hodně štěstí při plnění úkolů!!! Krásný den!!!;););)
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Taky se celkem těším na šlechtění husiček:p
     
  5. tepui

    tepui Mistr fóra

    Protože je to tady postavené na hlavu.
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj tepui - ne nadarmo se v titulku této hry píše - Farmerama je online hra pro všechny, které baví bláznivé farmářské hry!

    Přeji tobě i nám všem fajn a pohodovou hru.
     
  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    Když Vivaldy mi tak pěkně nahrál to nešlo neodpovědět.:D
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG][​IMG]
    NO teda!!!
    nic moc
    , do toho šlechtění se mi moc nechce a k tomu strašné odměny, na to jak moc je k tomu potřeba SP

    Ale kdo by chtěl získat pár věcí do hry mrkněte na you tube na channel CompMAN na video Farmerama-letní soutěž

    video se soutěží:

    ( neberte to prosím jako reklamu nebo tak něco :D )
     
    Naposledy upraveno: 9/7/15
  9. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj tepui - to je v pořádku... také mi to nedalo abych nám to všem nepřipomněla;)
     
  10. máťochov

    máťochov Stará škola

    Husičky šlechtit budu, jako každé nové zvíře ale určitě nebudu sbírat barevná vylepšení. Především výrobny už jsou na mě graficky nějak moc:eek:. Pojedu jen tak na pohodu akce - stonek - základy - max 2. úroveň do domků a pak si zamixuju;).
     
  11. pistule

    pistule Aktivní autor

    Nějakou tu husu jsem si taky napěstovala, ale tentokrát nemám ani 100 SK, chlívky na 2 polích a kousku ztrhnou mlýn. Zkusím ještě něco zajistit v úkolech, ale nevidím to zatím dobře. Doufám v BB. Taky o víkendu si šlechtění líp užívám, většinou mám víc času. Tak snad budeme vyslyšeni.
     
    findy22, evainfo a Simík21 tohle ocenili.
  12. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Na postavení základu potřebuješ štítek na zavadadlo, kterých spotřebuješ na základní výrobnu 4 kusy a v odměnách krátkodobého úkolu jich dostaneš 6 (pokud jsem dobře spočítal) + dostaneš nějaké bedny XXL a možná z nich také něco vypadne. Minimálně jeden základ tedy postavíš za splnění 3. (diamant 2ks) + 6. úkolu (stříbro 1ks, zlato 1ks, diamant 2ks) "Akce jen krátce"
     
    Naposledy upraveno: 7/7/15
  13. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    husí mám 120 a SH 140 :p taky počkám na víkend, ale hlavně z časových a vedrózních důvodů... jestli bude BB bude jen dobře, tenhle víkend nikam nepojedu, takže to bude na starým PC pohodička... plnit úkoly na malym tabletu a se šnečím netem je fak děs xD
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahojda šlechtitelé. Pojedu jen krátkodobý úkol a finíto. Zbylé dva odložím do šuplíku k ostatním nedokončeným (a některým ani nezapočatým). A že už jich tam je ;)

    Doben - video jsem shlédla, poctivě odkoukala téměř do konce (trvá přes 9 minut :eek:), neboť jsem si naivně myslela, že se dozvím třeba něco zajímavého.
    Celá pointa měla být v čem ? Že do komentáře pod video někdo napíše svůj herní nick a soutěž vyhlašující hráč pak někoho nějak vybere a při O/D výherci možná pošle žáby a dalšímu nějaký strom, jenom ještě neví jaký, to se uvidí (a to celé těch dlouhých 9 minut):sleepy: Myšleno to bylo určitě dobře, ale chtělo by to zamakat jak na prezentaci, tak na farmě ;)
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný den všem farmářům :), tak jsem si ještě nasadila pár husích chlívků (čím víc, tím líp) a co kdyby to vážně hezky skákalo xD ob dva, či tři? Na video jsem také koukla, ale mě nějak neoslovilo :sleepy: .. hlavně to: ".. pokud budu mít čas, tak pošlu něco ... ale měla bych mít ... ." Odměny nezajímavé a tato prezentace mě spíš odradila :eek:. Přeji příjemný pracovní den :p ( i sobě).
     
  16. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    No dúfam že Babyboom bude ...............bez toho to nieje vončo :p:p:p:p:p
     
  17. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezké ráno farmáři já do akce jdu líbí se mi krátkodobý úkol a BBZ ze stonku se vždycky hodí........hus mám něco málo přes 900ks SK taky je a na BabyBoom nečekám........líp se mi daří bez něj
    Všem Vám přeji ať se daří a šlechtění si pohodově užíváte jako já ;):) F91 BAHA 227
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Krásné ráno,už se těším na pěstění hus.Budu jich mít asi 900.Snad to bude stačit
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahoj Johnny - to by ti stačit mělo :D (mám přes 800 a ještě stále husím xD). Nikdy jsem neměla tolik zvířat od jednoho druhu (ani slepiček). Nějaké by se mohly prodat (u nás za 1800 o_O).

    mamča50 - kdyby šly tulipáni náhodou posílat, tak se ozvi, mám jich povícero, ju :D
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Plním každý úkol, tak do tohoto taky půjdu. Stonek je zajímavý, bodíky se vždycky hodí. Na Baha už jsou to skoro 2 mega a než se nasbírají, chvíli to trvá. Jenom kdyby bylo nějaké to tlačítko, které by nám se sklízením stonku pomohlo, to by bylo kouzelné!!! Chybí mi už jenom tulipán a budu mít všechny řádky plné. Něco málo mi chybí ještě doplnit řádky z úkolů . Krásný den a pěkné šlechtitelské výsledky!!! ;););)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.