Nové zvíře na šlechtění - Husy / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    evainfo díky moc, povedlo se, už je na ploše:)
     
  2. strimfla77

    strimfla77 Pisálek fóra

    Ľudia neblááááznite a hoďte na trh tie husyxDxDxD chyba mi jedna bernikla aby som konečne dostala stonku,ide to hrozne pomaly,žiadne preskoky ach jaj tak ja teda šlachtim ďalej:music:

    Veram14-keď ja už ich fakt nechcem šľachtiťxD ale tak nenecham to tesne pred koncom taktoo_O
     
    Naposledy upraveno: 10/7/15
    pajaable, evainfo a mirae tohle ocenili.
  3. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Neboj, já ještě šlechtit ani nezačala xDxDxD
     
    maja.rada, evainfo a mirae tohle ocenili.
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Kde to vězí?Dajaké vyššie šľachtence som si uchmatol ale potreboval by som ešte 8 šedých husičiek len tie keď sa objavia na trhu sú v rýchlosti blesku v čudu.Chýba mi pár štítkov.Ak sa mi ich nepodarí kúpiť tak si počkám na BB a vyšľachtím.
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tak akci jsem splnil včera dopoledne, nějaké malé přeskoky byly, třeba jsem potřeboval kanaďanku a skočila mi samo strážkyně. Druhá strážkyně dorazila z obyčejných, to když jsem šlechtil znovu na kanaďanku. Jinak přeskoky žádné vyšší. Cestovatelku musím jen závidět(no, to radši ne, ono to má vliv na pleť, ještě bych strašil lidi). Zbylo mi pár SK, tak je vrazím do kukaček - ty růžovky tam vábí. Všechny úspěšné šlechtitele zdraví Trepifajksl
    PS: i ty, co ještě šlechtí.;):p:inlove:
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Malý BB jsem nestihla, nefungoval netík, ale již jej opravili, tak si počkám na víkenďákový BB. Tak jsem si alespoň postavila jednu kufrárnu. Dva kufříky jsou ve stodole. Koupit na trhu nějakou husku??? Ty snad vzalo tornádo. Tak budu muset jít opět svou oblíbenou genetickou cestou!!! Krok za krokem, nebo že by se tentokrát usmálo štěstíčko i na pracovitého farmáře??? Přeji velké šlechtitelské úspěchy a krásný husací víkend všem závislákům!!!;););)
     
  7. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    monča50,BBoom začne dnes o 18.00h.To si už počkám.
     
    -Kuteno- a pajaable tohle ocenili.
  8. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Ahoj - mám dotaz, i základní výrobna "obchod se zavazadly" se mi zobrazuje v liště upgrady (nebo všichni), v liště chlévy není vidět. Překvapilo mě to - je to chybka nebo normál? Všem pěknou hru.
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Ahoj já mám stejný problém, nemám u hus v nabídce dílny. Hru jsem aktualizoval už 3x a pořád nic pokud budu mít čas tak sem hodím video abyste mi věřili. (pokud se mi to tam neobjeví)
     
  10. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Aliuro a doben - nejdříve si prosím zkontrolujte zda splňujete potřebný level - 75. Pokud ano tak zkuste postupovat podle tohoto postupu - v dílně si najděte ikonku husy a objeví se Vám toto... aby jste mohli postavit základní výrobnu musíte zvolit toto anebo toto ...pak už jenom vyberete základní tvar dílny a odkliknete Vybudovat.

    Přeji vám fajn hru.
     
    skalara.v a Iwuska tohle ocenili.
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Promiň když já jsem teprve 63 asi budu muset pohnout. Nemohli byste příště ten level zvýraznit, protože jde vidět, že ho hodně lidí přehlédlo stejně jako já.
    Dík za odpověď
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Došľachtené.Cieľ som si splnil-ružové húsky už stoja medzi ostatnými.Pár husí čo sú v domčúrikoch pošlem potom do svetaxDxD.
     
  13. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Natali1465
    Ailuro to spíš myslel/a tak, že v inventáři se výrobna zavazadel zobrazuje pod ikonkou všichni nebo upgrady, ale ne ve chlévech. I já jí marně hledala mezi chlévy a našla jí v ikonce všichni. Také by mě zajímalo, zda je to chyba nebo to tak má být.

    PS: Natali1465 děkuji za odpověď, ale já nemyslím dílnu, ale inventář
     
    Naposledy upraveno: 10/7/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj karolinka79 - došlo k úpravě vyhledávání v Dílně - kuk ... postup kde hledat aby jsi si mohla postavit výrobnu a její upgrade jsem vám popsala v příspěvku 191 na této stránce...

    Přeji vám fajn hru
     
  15. Matheana

    Matheana Zelenáč fóra

    ráda bych se dozvěděla jak to,že mi ze 4 stejných šlechtěnců vypadne ten samý šlechtěnec a jako druhé dvojče obyčejná husa....tomu fakt nerozumím
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Matheana i když je tady možné leccos, toto přece jenom ne....ony ty potvory jsou si dost podobné, takže na tvém místě bych si pořádně zkontrolovala, co vlastně z domku vylezlo - a pokud jsi si opravdu jistá, že je to jak píšeš, nezbývá, než napsat na herní podporu, aby prověřili, co se stalo
     
    skalara.v a -Kuteno- tohle ocenili.
  17. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Mám splněno od včerejška , ale větší přeskoky žádné. Takže jsem se teď vrhl na kukačky, neboť chci ty růžovky. Sice mám růžové králíky z rybačky, ale víc je víc. Gratulka všem, co mají ty krásné vyšší přeskoky. U kukaček mám ze základních tu včelí,zatím jediný úspěch. Husy jen genetika . Zdraví Kutílek1929 F81, B112,M3,S2
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. kopretina1976

    kopretina1976 Perspektivní autor

    ahoj ja včera dostala z obyčejných hus zlatou to byl šok a pak 5 hus cestovatelek dnes nic moc ale spokojenost diky včerejšku krasnou hru všem
     
    evainfo, Milka66 a Lyzarka tohle ocenili.
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak ať husim, jak husim, leze jen genetika. Stonek už mám, tak asi nemám nárok ?o_O Jdu zkusit jiná zviřátka :(
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Až najdu ve Slovníku spisovné češtiny nějaká slušná slova, tak vám napíšu jak mi to jde .... :wuerg::wuerg:
    Jeden BAN na čtrnáct dnů zatím stačil xDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.