Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fialkov

    fialkov Pisálek fóra

    taky jsem se těšila na páření ale co z toho když dám3x chameleon trenér, 1x fitnes chameleon a dostanu 1 fitnes a 1 trenér jsem na tom hůř než bych nic nedala a ještě by mi zůstaly2x SK :-(
     
  2. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Máte na mě špatný vliv.:D
    Ačkoliv jsem původně šlechtit nechtěla (málo SK), mlela jsem jak divá a přece jen jsem se do šlechtění chamíků pustila.
    Úkol je hotový, ještě nějací chamíci zbyli. Okouknu trh jak se vyvíjejí ceny, jestli bude výhodnější je prodat nebo ponechat do stálého úkolu.
    Čtyři bio-lepy už jsou ve stodole, takže celkově jsem spokojená. Na mýtině mám dvě bio-laboratoře, ve stodole ještě čtyři odkapávací roury navíc.
    Co mě ovšem nemile překvapilo, jsou odměny. Proč je oranžový výběh chamíků a oranžová bio-laboratoř bez základů?
    Krásný sluníčkový víkend všem farmářům, ať vám jde práce od ruky.;)
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    fialkov, najistejšie pri šľachtení je vkladať do domčekov 4 rovnaké druhy, tam máš istotu, že menšieho šlachtenca nedostaneš. Naopak pri mixovaní túto záruku nemáš a veľakrát sa stane že skôr získaš nižšieho-pozri tu-šlachtenie.

    -wiolan- ak sú v úlohách ako odmena farebné vylepšenia chlievov a výrobní, tak je to bez základných chlievov. Samozrejme sa stane že v inej úlohe je možnosť získať aj základný, no tentoraz to tak nieje.
    Nieje to tak dávno čo bola akcia kde sa dalo získať dosť základných chlievov chameleónov. Čo sa týka výrobne, keďže treba nové náradie(nádrž) ako predtým železo a štetce pri pandách a ťavách, tiež bol v odmene len oranžová výrobňa. V prípade získania farebných vylepšení z tajomných chlievov to je aj so základom. Tak isto je to aj so stromami.

    Prajem peknú hru
     
    Hrnkajda, evainfo a -wiolan- tohle ocenili.
  4. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . asi jsem štěstí vybral při minulém BB (z obyč. - Karate panda), tentokrát se vůbec nedaří - ještě mi chybí 3 sportovní :cry:
     
  5. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Tak šlechtím chameleony :D o sto šest :D a zatím splněný tři úkoly ;) ... Snad to stihnu :)
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    mousicka

    Děkuji za vysvětlení, jsem asi nepozorná, protože mi to nějak uniklo, dříve jsem si toho nevšimla.;)
     
    Hrnkajda, evainfo a mousicka tohle ocenili.
  7. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak stříbrný úkol z pátého hotový...jedu pryč,tak zítra snad to dám;) , jen nějak nádrže nepadají a nepadají
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  8. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    Začala som šľachtiť dnes a úloha celá hotová.Ostatné SK si nechávam na šľachtenie slonov.
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  9. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Ze tří beden nářadí dvě nádrže, absolutně u mne nic nepadá, no a šlechtění - zažila jsem větší radosti, jestli tohle je způsobeno aktivovanou runou šlechtění, tak potěš koště. Sice se mi vrací zpátky zákl. zvířata, ale co z toho, když mi vychází málo šlechtěnců
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ze vsech beden z noveho ukolu jen dve nadrze...
    ze sklizne vseho mozneho 0 nadrzi...
    z cca 15 darku malych skrinek 0 nadrzi...

    No nebudu bedny kupovat, kdepak... jo a toho minulyho staryho zeleza mam jen 54 kousku, takze to budu cekat na lepidlo mesic, ne?
     
    Hrnkajda, evainfo a Mahira72 tohle ocenili.
  11. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Taky potřebuji hvězdičky a ještě dlouho jich budu mnoho potřebovat. Už mně to nebaví. Začínám přemýšlet o tom, že přestanu farmu hrát. RT asi spadlo něco na hlavičku, že nám nedávají poslední dobou žádné hvězdičky.
     
    Hrnkajda, evainfo a -wiolan- tohle ocenili.
  12. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Jsem v 85. levelu a taky mi hvězdičky schází. Je to ale problém, hráči na vyšších pozicích už moc o hvězdičky nestojí. Tak co s tím?
    Někdo tady zmiňoval super řešení. Možnost volby.
    Přimlouvala bych se za zachování hvězdiček v odměnách s tím, že by si farmář po splnění úkolu mohl vybrat. Buď hvězdičky nebo například adekvátní počet krejcarů (případně jinou odměnu).

    Abych nebyla mimo téma - bilance mého šlechtění není nijak povzbudivá. Úkol mám sice splněný, ale mým chamíkům se do vyvádění kvalitních mláďat nějak nechtělo. Vyšlechtit sportovce se ukázalo jako zcela nemožné. Buď mi přeskočili rovnou na policisty nebo se naopak narodila mláďata o stupeň nižší. Nakonec jsem psychicky nevydržela a sportovce jsem musela koupit. Na mém trhu je naštěstí vyšlechtěných chamíků dostatek.:)
     
    Hajas, Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak jsem zkusila dva tuli a jen genetika o_O no nechám asi něco na zítřek, když už jsem koupila SK ... ale jsem projela družstvo .. dodala šlechtěnce, které škudlím z několik BB ... získala 150 hvězdiček :music:( tak mě to vylekalo, že už nebudou) ... ostatní šlechtěnce hodila na trh .. posbírala nádržky :) a těším se na první lepidlo .. no snad se mi s ním nebude zítra lepit smůla na paty ještě víc, při šlechtění xD
     
    Hrnkajda a Mikeš tohle ocenili.
  14. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak já dala teprve první otočku šlechtění a z 29 tulidomků se základním chamíkem vypadlo 38 trenérů + 7 fitness + 2 ninja + 1 sportovní + nějací základní nazpět. Jsem docela spokojená. Nikdy jsem moc štěstí při šlechtění neměla. Tak uvidíme, jak to půjde dál ...
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  15. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    úkol hotov,ale nádrže jen 2. ,lv 92 a hvězdičky mi taky schází a to dost.Nechápu jak někdo může mít i několik výroben
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  16. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    maxikov

    Nejvíce odkapávacích nádrží jsem získala v družstvu plněním úkolů, kde byly odměnou bedničky s nářadím XXL. Z jedné jich dokonce vypadlo pět.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  17. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    chameleonci se povedli.
    Oranžová stáj je už na ploše, stejně tak BIO-LEP laboratoř :)
    Takže spokojenost. Našlechtím něco ještě na stálý ukol
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    všechny úkoly s bedýnkami hotové a tak o laboratoři si mohu nechat zdát,nevadí ono to někdy napadá:)Jen BB mě jaksi obchází,kdyby nefungovala genetika tak se daleko nedostanu,na zvládnutí úkolu jsem musela použít přes500zvířátek:-(a to jsem se dostala jen k sportovnímu no co nadělám,vím jen že opět utáhnu kohoutek u peněženky:-D
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  19. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    ja som dala 2krat fitnes a 2 trenera a dalo mi to sliepku hnedu viete mi povedat ako je to mozne kde ste redarkoty prisla som o dost vela za sa to napravit
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  20. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Dneska ráno moje neteř : Teto, já se podívám na ty krásný barevný chamelónky, jo ? Co se jim porodilo.
    Já rozespalá : Jasně, v duchu si říkám, prd se jim porodilo.. Než jsem se vrátila z WC, tak neteř hlásí..z těch krásnech balevnejch modrejch - r jí občas dělá potíže, jenom hnusnej bílej..
    Nevěřila jsem uším, hned jsem se šla podívat, a fakt, ze základu ten hnusnej bílej..tak tu neteř bude muset ještě zůstat..)))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.