Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iveek

    iveek Pisálek fóra

    Zdravím všechny.
    U mě téměř polovina úkolu hotova...a to jsem ještě nevyšlechtila ani jednoho chameleona.
    Jen jsem se "chvíli" věnovala lovu šlechtěnců na trhu.
    Chce to opravdu nervy a vydržet. Jde o neustálé aktualizování obrazovky trhu se šlechtěnci a pak tam co nejdřív skočit a zakoupit.
    Funguje to... proto věřím Amalka1070, že už má akci hotovou. Najdou se blázni, co šlechtí bez BB a zvířata hází na trh, jelikož počítají s tím, že při spuštění BB se trh začne postupně zaplňovat...a jelikož bude chtít každý prodat, tak cena půjde dolů (samozřejmě bude záchvěv zdražení šlechtěnců, ale jen chvilkový... =) ) a tak šlechtí a prodávají už teď. A já jim děkuji ;)
    Hezký zbytek dne všem a příjemné farmaření přeji.
     
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Chameleonů mám něco přes 500, takže dost na šlechtění ;). Právě jsem začal zároveň s babyboomem. Jsem zvědavý na ty bedny s nářadím z úkolu, protože z několika beden z družstva mám 9/10 lepidel, tak ještě 1 a bude výrobna :).
     
  3. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Mikeši nedělám si žádný holubník, když ti teď napíšu, že jsem včera večer kolem 21:00 koupil ještě navíc duhového chameleona za 600000 kr , tak si zatím stojím. je to i o náhodě a štěstí, trenéry jsem nakoupil cca do 5500 kr za ks. Lidská závist jako první ukazuje vykřičník, ve druhém sledu praskají cévky. :p
    Jinak policejní na mém trhu včera byl za 480000, fitnes za 13500, nijna za 27000 a ten sportovní za 127000, tak počítej :p, tyhle hurá akce dělám po každé stejně a na víc jak 2 mega kr mě nevyjdou. Svým příspěvkem jsem jen ukázal cestu, že to jde i bez florenů za sk a pod.
    Teď v 18:35 jsem na svém trhu koupil disco za 2,9 mega kr.
    :pA tohle se okomentuje jak ? :D
    [​IMG]
    policejní za 10 krejcarů
     
    Naposledy upraveno: 6/3/15
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dal jsem prvni davku a docela to skaka, sice jen +2 ze zakladnich, ale slusnej pocet +1 a to pak docela jede nahoru, takze snad to vydrzi...
     
  5. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    MNo - bohužel vidíš dobře. Nechápu, jak se mají pak otvírat dvě runy na stromě k chameleonům. Já jsem na levelu 96 a hvězdičky prostě NEMÁM. V oficiálním oznámení k hvězdičkám pro jistotu není diskuze, asi abychom to moc nekomentovali. Jak je tu ostatně dobrým zvykem. S tím hnojem také neví, co by teď dělali, když to tak skvěle "upravili". Tak to vypadá, když se zasahuje do trhu.
    Narval jsem do RT peníze za superkrmivo, fit na max mám hotový, teď cci do neděle dodělat zbytek chaeleonů a pak je jen doplnit a DLOUHO nechci šlechtění vidětxDxD
     
    pajaable, evainfo a -wiolan- tohle ocenili.
  6. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    dnešní šlechtění :D

    [​IMG]
     
  7. hanagl

    hanagl Pisálek fóra

    těm co to padá,gratuluji.U mě už čtvrté BB bez větších přeskoků,pouze genetika,kdyby to bylo jedno BB,tak to chápu,ale čtvrté za sebou?to už není náhoda.Do mixů se nepouštím,mám 90% ztrátu než-li zisk,takže poctivě lezu po genetice.:(
     
  8. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Tak, úkoly splněny (až na dva). Šlo to poměrně dobře a ty dvě bonusové věci se mi hodí do parku. :)
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže úkoly s bednama splněné. Celkově vypadly 2 nádrže a mám jich celkem 6 kusů.Nevím co tím RT sleduje,ale určitě žádný bedny za reál kupovat nebudu!Plnění úkolu se tímto odkládá na neurčito! Takových úkolů už tam mám víc a jeden navíc mně určitě nerozhází!xD
     
  10. -Spoony-

    -Spoony- Pisálek fóra

    [​IMG]

    To už mám ve stodole i Duhového a Disco chameleona :) Všechny tři ze základů. Asi jsem si vybral štěstí na několik let dopředu :(
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Krátkodobá akce hotová a ještě zbylo do stálého úkolu. Šlechtím dál, i když to zatím moc nepřeskakuje. Ale šlechtění hl. nových zvířátek mne baví, tak proč ne. SK je dost, tak si to užívám aspoň dnes, nevím, zda do toho ještě půjdu přes víkend.
    Jen je škoda 36ti hvězdiček v krátkodobé misi, i když jich mám relativně dost, další by se i tak hodily, bo nevím, co nám otevřou za nové runy na SM.
    :music:
     
    evainfo, pajaable a lacrima tohle ocenili.
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Amalka1070- neboj, cévka mi určitě nepraskne, tolik ti zas nezávidím. Nějak není co. Konto mám slušné, ale šlechtěnce bych do úkolu nenakupoval i kdyby můj trh i teď nezel prázdnotou. Nerad bych se připravil o zážitek z křížení. Úkol mám splněn a toho namletého SK
    mi líto není. Zkrátka, někdo si hraje a někdo se pachtí.
    :D :)
     
  13. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Hlásím krátkodobý úkol hotový , opicím na Baha se daří také , trochu v domcích poklidím a pustím tam další zájemce o šlechtění.
    [​IMG]
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak hlavni cast ukolu splnena, ted uz delam ukoly spis pro zabavu, tyhle si rozmyslim a nektery jeste dam :
    1. úkol
    Dodej: 3x chameleoní trenér / Odměna: 3600 BZ, 1800 kr., 10x superkrmivo, 25x parfém
    Dodej: 4x chameleoní trenér / Odměna: 4800 BZ, 2800 kr., 15x superkrmivo, 35x parfém
    2. úkol
    Dodej: 4x chameleoní trenér / Odměna: 4800 BZ, 2400 kr., 25x chameleon, 15x krmivo pro chameleony
    Dodej: 7x chameleoní trenér / Odměna: 8400 BZ, 5000 kr., 30x chameleon, 20x krmivo pro chameleony
    3. úkol
    Dodej: 3x fitness chameleon / Odměna: 10000 BZ, 5100 kr., 4x růžové želé (bonus: rychlejší šlechtění o 50 %)
    Dodej: 3x fitness chameleon / Odměna: 10000 BZ, 6100 kr., 6x růžové želé (bonus: rychlejší šlechtění o 50 %), Chamelekýn co 10 hod. 700 BZ, velikost 1x2
    5. úkol
    Dodej: 3x ninja chameleon / Odměna: 33000 BZ, 19000 kr., 1x pomocníci - kupón na 3 hod.
    6. úkol
    Dodej: 1x sportovní chameleon / Odměna: 35000 BZ, 21000 kr., Chamele-sprcha co 10 hod. 900 BZ/BBZ, velikost 2x2
     
  15. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Taky hlásím splněno. Držím palečky ať vám to skáče líp než mi. Dobrou
     
  16. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Rovnako sa hlásim k tým, ktorí hlásia splnené. Tak a teraz už len v kľude šľachtiť a urobiť nejakú zásobu pre stály úkol :)
     
  17. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar. Tak jsem tedy splnila krátkodobý úkol a musím říct, že já smolař ze všech možných beden získala jen 1 slovy jednu nádržku. Z polí mi zatím nevyskočila, takže biolepidla nebudou. Nu což, nevadí.
    Všem držím palečky, ať dosáhnou čeho chtějí, já si zrovna "prasím" prasátka.
     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce také hotová, ale mrzí mě, že se opět RT drželo starého a dle mě hloupého nápadu ... oranžová výrobna bez základu ...tak je v liště a bude hezky dlouho , protože i v úkolech této akcičky bylo nářadí , které zrovna nepotřebuji. A 1 nebo2 nádrže mě nevytrhnou , dohromady jich mám 5 , takže ani růžový chameleoní chlívek nebude hezky dlouho, ač diskáče jsou liště . A nářadí XXL za floreny kupovati nebudu.
    Všem přeji, ať se daří a dobrou....
     
  19. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    dobrý neskorý večer prajem
    teraz pred chvílkou nejaký sklamaný farmár predal
    2 n i n j a chameleonov za 1000 fl.o_O
    čiže nový nájomník ich má za 2000fl.8)

    ja som už úpešne ukončila misiu a gratulujem všetkým , ktorí sú za vodou
    a nám ostatným prajem pohodovú hru....:p

    F 91 B 184
     
    Hrnkajda, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Úkol je splněný komplet celý od včerejšího večera :). Byla to taková jednohubka, takže teď ještě našlechtit pár chameleonů do stálého úkolu. Ten tam zase bude na věky, ale alespoň 7/10 aby byly hotové ;).

    Co se týče bio lepidel, tak těch mám teď 4 + 1 výrobna je už postavená :D.​
     
    Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.