Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    drobecbobo1 to si aj ja myslím že niečo z noviniek dajú.Pamätám keď bola v tajných novinka mačky,medvedík čistotný a nakoniec ich dali v akcii ako odmenu.Biznis je biznis:):).
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  2. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Ahoj všem, šlechtit taky budu až večer o BB, tím pádem si úkoly v družstvu na chameleony splním. Právě jsem si v dílně vyrobila první výrobnu Bio- lep laboratoř. Potřebné odkapávací nádrže jsem získala z bedýnek xxl, které jsem dostala jako odměnu v družstvu. A to z úkolů za šlechtěnce. Ty jsem si nakoupila na trhu a dohromady mne stáli něco kolem 1.5 milionu. Ale pořád lepší herní měna, než kupovat za reálnou.
    [​IMG]
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky všem farmářům :)... tak konečně volný víkend :music: a šlechtit budu až od zítra s BB ... no teď všechno pročítám a jako vždy trošku tápu? o_O ..... tu někdo psal, že mu "po sklizni vypadla nádrž" ... je to z nářadí ne? :oops: ... tak jdu kouknout na trh, jak se cení [​IMG] nové přírůstky ... no nazdar :wuerg: trh prázdný ... tak tato akce bude hooodně zajímavá a tak se těším xD
    teď se trošku dospat z práce a jdeme na to :) .... uf uf ... snad to zvládnu xD .... [​IMG] všem fandím :p
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak mám první bio lepidlo
     
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj evainfo,
    áno, odkapávací nádrž je nové náradie potrebné pre vylepšené výbehy chameleónov a ich výrobne laboratórium Bio-lep. Získame ich rovnako ako iné náradie, buď pri zbere úrody alebo zo skriniek s náradím.
    Veľa šťastia všetkým s nádržkami, nech vám pribúdajú, čo najrýchlejšie;) a peknú hru prajem
     
  6. .hihinka.

    .hihinka. Pisálek fóra

    ach jo zase soutěže bez hvězdiček budou se zas hvězdičky hodit nebo je máte v plánu zrušit ???:eek:
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky Ria30: díky za vysvětlení, protože jsem dnes sklízela hooodně pozdě a BZ - BBZ byli hodně velké ... no nádržka žádná a tak mě to zmátlo po tom infu farmáře ... no vždy se zdá nová věc ze začátku složitá ... přeji všem i sobě xD ať se daří ....
     
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj .hihinka., o hviezdičkách vieme zatiaľ len to, čo máme v oznámení >tu<.
    Peknú hru prajem
     
    lacrima a Hrnkajda tohle ocenili.
  9. xDita22

    xDita22 Zelenáč fóra

    ztratily se mi ty dva nové úkoly :oops:
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj xDita22, zrejme sa jednalo o chybičku a niekto omylom ich vyhodil skôr, akoby mali byť von, tak sa nám opäť skryli. Momentálne prebieha krátkodobá úloha, tak sa nemusíš báť, tie stále dve sa nám určite vrátia, ak nastane ich čas.
    Peknú hru prajem

    Edit: tak už sa vie, že úlohy boli stiahnuté práve preto, že neboli v odmenách hviezdičky, tak ak si splnila nejakú úlohu, tak ti tú hviezdičku pripíšu opravným skriptom.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/3/15
  11. xDita22

    xDita22 Zelenáč fóra

    já jenom, že jsem tam strčila už zvířátka :), tak děkuji a přeji všem krásné množení :inlove:
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  12. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Skvělá akce, děkuji milý RT, už mám hotovo, nestálo mě to ani jedno sk, žádné bourání farmy, jen jsem prodal 1200 ks piniových oříšků na trhu a nové šlechtěnce nakoupil, krásná práce, musím se pochválit.
    :p:p:p
     
  13. mituli

    mituli Polobůh fóra

    trh-AB,slechtenci jen co jsou za hvezdy,jinak ani tuk
     
    evainfo, Lyzarka a pajaable tohle ocenili.
  14. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Koukala jsem v družstvu na nový úkol Složitá situace. No, s odměnami je RT tedy nepředal.:(
    První dva bio-lep už se vyrábí. :p
    Bio laboratoře už mi na mýtině stojí dvě, z ranní sklizně a čtyř bedýnek XXL mi vyskákalo 22 odkapávacích nádrží.
    Takže po dlouhé době spokojenost s vyskakovátky. ;)
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zkuste diamantový cíl létající kozu. vypadlo mi 6 nádrží. Už vám někomu vypadla nádrž normálně při sklízení? Jedno lepidlo za 35 hodin není nic moc:cry:xD:p
     
  16. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    dasa1143

    Ano, dvě nádrže mi vypadly z ranní sklizně. Na obou loukách jsem měla zasetý pórek + stromy, na mýtině mám stromy, výrobny a chlévy. Na Baha jsem sklízela papriku a stromy. Nevím přesně odkud nádrže vypadly, ale po sklizni prostě ve stodole dvě byly.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Neviem ako je to nadstavené ja som do obeda dal lietajúcu kozu do diamantového cieľa a mal som tam 6 železa, 2 nádrže a ostatné náradie.Ale nevadí ešte mám v zálohe pár xl a xxl skriniek.
     
    evainfo, Hrnkajda a Lyzarka tohle ocenili.
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Já tedy nic moc ,zatím mám jen 2 nádrže a to tedy z nich nic nepostavím :( Měla jsem v zásobě 1 skříňku na nářadí xxl a nádrž nepadla ani jedna.
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Amalka1070 - jen jestli ty s námi trochu nemlátíš o zem, umělče!
    U mně na trhu se prodává jen chameleon získaný z runy na stromě, jinak mám trh
    se šlechtěnci chameleonů trvale prázdný. Myslím, že většina trhů je na tom stejně.
    :D:D
     
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zdravím, prosím nemohlo by se zařídit dát do kola štěstí bio-laboratoř, je tam již kotlárna, no zatím mi z polí také nové vypadávátko nevyskočilo, díky
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.