Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    hm,tak jsem si schovávala bedínky v družstvu 2x XL a jednu XXL a ani jedna nádržka ani ze sklizně proč ne že já trouba a si ty šlechtěnce nenechala radši ve stodole
     
    Naposledy upraveno: 5/3/15
  2. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak jsem si v druzstvu setrila, co se dalo... a ze slechtitelskeho osliho ukolu, z hrncu, strasidelnych nakupu a make-up party vypadlo pet nadrzek :¤(((
    jo a z TS samozrejme absolutne nic...
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    losíksobík nesmutni.Jsem na tom s odkapávačema stejně.:(
    Ale vypadly mi 4 starý železa xD
     
  4. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak jsem také šetřil bedýnky, i když jako začátečník(mírné pokročilí) to nebylo až tak těžké(úkolů je dostatek a splněných velmi málo). Tak jsem jich několik otevřel a vypadlo 12 ks nádrží. :) Tak jsem také umístil jednu výrobnu na plochu. 8)
     
  5. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Ze šlechtění pouze genetika -.- Z bedýnek XXL a XL ani ťuk :cry:
    No nic, jedeme dál.
    Hezkou hru všem.
     
  6. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Taky jsem párkrát dala šlechtit,ale nic kloudného,takže počkám na BB a z bedýnek,co jsem ještě vyškrabala v družstvu mě vypadlo 7 nádržek,zato železa mám jako v kovošrotu. :)
     
  7. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Já měla jeden přeskok, ale RT mi trochu vytřel zrak z hvězdami, já je stále potřebuji, jsem z jeho zprávy lehce v šoku, čert vem nádržky, ale hvězdy nééé
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Slusny sklizne a nic, ani tuk... takze jako u predchozich to bude par tydnu cekani, nez se dostanu k prvnimu lepidlu... slechteni si necham na vikend, BB je lepsi nez dratem do oka, ze?
     
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Z bedýnek XXL mám 10 nádrží,tak mám jednu bio laboratoř

    Farmerama 95+ *** Bahamarama 226+
    farmařím od 5.10.2010
     
  10. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    Ja z 2 XXL a 5 XL mam 5 nadrzi a jednu jsem dokonce sklidil.
    Take mam ted zeleza dostatek.
     
    evainfo, pajaable a jaji tohle ocenili.
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak třeba tomu třetímu dávají hůlkovou masáž o_O (by ho nebolely záda a tak ;))
     
  12. waldemar71

    waldemar71 Pisálek fóra

    Měla jsem schované skříňky a byly úrodné.Vypadlo mi 16 nádržek.Nevím jak je to nastavené,ale rozhodně je to divné.Jsem nižší lv jak kolegyně a nemám aktivované vše co ovlivňuje vypadávátka.Kolegyně otevřela 11 xl bedniček a 3 xxl a dočkala se jedné nádržky a to je daleko vyšší lv a má aktivované runy.Tak nevím kde je zakopaný pes.....o_O
     
  13. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Tak jsem se dala do šlechtění doufám že se podaří pokud teda bude BB splnit úkoly jinak hra docela fajn až teda ty hvězdičky opravdu chybí přeji všem ať se daří a radost ze hry.zenkveta47.
     
    Hrnkajda, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  14. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem vzal 6 nasyslených XXL beden (výstavní zahrada) a mám 7 nádrží :( a 4 železa. Doufám, že během BB to bude skákat.
    Hvězdičky mě vážně mrzí (zrovna střádám na bonus u marmeládníka), takže ještě dlouho.
     
    Hrnkajda, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Po ranní sklizni mi vypadla 1 nádrž
     
    Hrnkajda, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  16. burds

    burds Titán fóra

    Tak mám 1 jedinou nádrž.To se vskutku načekám.No ono mi to neuteče.Spíš mne štvou ty hvězdičky.Přišla jsem od ledna o 4 přátele lvl.81-84.To jsou levly kde se už pomalu postupuje a kytky s BZ přes 100 ještě nemají/myslím,už si nepamatuji/.Na stromu vše hotové nemají a hvězdičky ted mít také nebudou.Jsem zvědavá o kolik přátel tímto novým skvělým výmyslem přijdu.
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké dopoledne všem . Něco jsem již šlechtila, ale jen tak na rozjezd a udělala nějaký ten úkol s chameleoními trenéry. Teď si počkám na BB.
    Nádrže mám ze zbylých úkolů s XXL a XL nářadí jen v počtu 2 kusů, z polí a chlívků nevypadlo nic.. Zato vnouče mělo ještě v Čerstvém nátěru 9/10 diamantový nedodělaný a z XXL bedýnek vypadlo 6 kusů nádrží . U Hyjé,prr, hot a čehý! 9/10 zlatý - 2 kusy a diamantový - 5 kusů. Takže vnoučátko, moje zlatíčko, má na ploše svoji první Bio-lep laboratoř již od včerejška , babka nemá v úkolech bedýnky, má vše hotové, tak si počká a snad se dočká . ;)
     
  18. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Krásne slnečné piatkové predpoludnie milí farmári,

    bola som nejaký čas preč a už ste mi chýbali. Síce teraz nejako veľa neprispievam, ale občas, keď je nejaký čas nazvyš, rada si Vás čítam.
    Na šľachtenie chameleónov sa veľmi teším. Včera som skúsila asi 8 motelíkov, ale počkám si radšej na BB a potom to rozbalím naplno ;). Viac by ma potešilo šľachtenie slonov či papagájov, kedže sú v hre dlho, ale aj toto je lepšie ako drátom do oka, ako tu už ktosi spomínal. Asi ma pri stavaní ružovky zbrzdia nádržky, mám zatiaľ len jednu, ktorú som získala pri otvorení asi 6 XL kufríkov. Z ranného zberu nevypadlo nič, takže si budem musieť počkať. Ale čo by som chcela. U mňa to tak už chodí, že čakáááááám dlhooooo a potom, keď zrazu mám potrebný počet, začne to padať ako divé :music:

    Pochváľte sa potom úspechmi, aby som sa mohla tešiť s Vami.

    Krásny deň všetkým :inlove:
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Nebojte sa siahneme hlbšie do vreciek a Bio-lep laboratórium budeme mať ani sa nenazdáme aj 5xDxDxDxD.
     
    evainfo, skalara.v a pajaable tohle ocenili.
  20. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    -Kuteno- ,

    tak na to môžu zabudnúť, to si radšej kúpim laboratórium pre malé deti :D, ale nie na Bio-lep, ale na výrobu tých sladkých dobrôt pre bruško. Kto si počká, ten sa dočká. Potrvá to dlhšie, ale platiť nemienim, dokupovať kufríky tiež nie. Už som sa poučila aj u Tajomných stajní. Tajomné sadeničky občas kúpim, ale tam tie XXL stromy padajú fajn. Tajomné stajne ale vyjdú draho a málokedy z nich padne niečo normálne. Nekupujem, nemám novinky a zatiaľ žijem o_O:D. Možno budú v nejakej akcii ako odmena.

    Pri chameleónoch som na tom rovnako. Skôr či neskôr sa k ružovkám dopracujem, nemusím ich mať hneď. Teším sa hlavne na plnenie časovo obmedzeného úkolu, to je pre mňa vždy výzva. Pustím sa do neho ale až po začiatku BB.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.