Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. markytka73

    markytka73 Pisálek fóra

    Já jsem si dlouho šetřila v družstvu úkoly s bednama a díky nim mám 12 nádrží, takže první laboratoř už vyrábí. Ale stalo se mi, že v úkolu, kde byly za odměnu 2 XXL bedny nevypadlo nic a z úkolu s XL bedýnkama vypadly 2 nádrže. Je to nevyzpytatelné :)
     
  2. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak já jsem na tom stejně. Ze sklizně farmy ani jedna nádržka ( a to jsem měla borůvky).Zato z úkolů v družstvu jsem jich získala celých 11, takže jedna výrobna v základu už je na ploše.
    jinak něco málo vyšlechtěno. (ať nejsem mimo téma)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už jsem se tak dlouho nezasmál, jako po přečtení tvého vysvětlení!xD
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, tak z farmy taky ani jedna nádrž a v úkolech mám všechny bedny vybrané. Ach jo:cry::cry::cry:
     
    evainfo, pajaable a Danielaa25 tohle ocenili.
  5. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Šlechtit začnu zítra až přijdu večer z rachoty,moc SK nemám,takže si raději počkám:D
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  6. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Všechno jsem od 1.do 4.stránky 2x přečetla a uniká mi důvod, proč šlechtit chameleony. Ceny jsem několikrát prošla. Co stojí za vyplnění úkolů? Našli jste v cenách něco zajímavého???? Já ne....díky
     
    evainfo, pajaable a skalara.v tohle ocenili.
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    ja-pe
    Jak nenašla zajímavou odměnu? 3. úkol, diamant - poukaz na 14 dnů do NDR na Rujánu s Varunem. To ti snad nestačí??? o_Oo_OxD
     
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    jéééééé, díky...já si nevšimla. Sice bych raději Soči, ale Rujána??? Taky dobrýýý......
     
    findy22 a pajaable tohle ocenili.
  9. flexka

    flexka Hrabě fóra

    tak nám to hezky začíná - měla jsem nachystané šlechtěnce + za 3 miliony nakoupila další plus hrnce a z 25!!! beden xl velikosti mi vypadly 3 - slovy 3 nádržky - takže si nepostavím nic, další úkoly s bednama už nemám

    jinak teda si myslím, že to nejsou klacky, ani švihadla, ale jejich jazyky - že mrsknou o strom jazykama a ten třetí chudák se v tom motá, ovšem vysvětlení s toluenem je hodně lepší a tak nějak pravděpodobnější....
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som si vyzdvihol 6 skriniek xxl a bolo v nich viac železa a štetcov ako toho nového náradia tak si musím počkať či mi z niečoho nenaskáče.Možno budem musieť čakať naň ako na chytač peria rok.Keď som získal pri O-D jednu výrobňu tak potom mi padol.Ako sa hovorí trpezlivosť ruže prinášaxDxD.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Viky007
    Ahoj, zdravím i vnoučka. Na první pohled to vypadá jako lynč, ale zřejmě to má být provaz, švihadlo pod kterým podbíhá nebo skáče chameleon

    mituli
    dobrý postřeh, nevšiml jsem si, že jsi odpověděla dřív než já :)
     
    Naposledy upraveno: 5/3/15
    evainfo, maja.rada a pajaable tohle ocenili.
  12. Hajas

    Hajas Pilný autor

    flexka
    nezoufej já jsem teď otevřel 12 beden XL a 2 bedny XXL a padli mě celkem neuvěřitelné DVĚ lepidla. Holt asi nemáme štěstí.
    Jinak šlechtit začnu až zítra počkám si na BB, snad to bude padat jak minule.

    Fa90, Ba176, Pe5, Spa4, AO
     
  13. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj.
    Já jako obvykle čekám na babyboom, ale do těch chameleonů se mi nechce. Akce zase bez hvězdiček? Proč? Nepatřím mezi uplakánky, leč čeho je moc toho je příliš. Uvidíme, řekl slepý.......
    Jdu se najíst. Teď jsem dorazila z práce.
    Třeba to s plným žaludkem uvidím lépe.
     
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    hrnkajdo, neuvidíš :) do chameleon se mi taky nechce, ale dojdu si jen pro potřebné a to těch několik ks sk obětuji. kupovat ho však nebudu, co mám, to mám, nebo namelu a víc ani ťuk
     
  15. petsova

    petsova Pisálek fóra

    Začala jsem šlechtit a jsem mile překvapena, přeskoky lepší než při BB, z obyčejných na ninju.
     
  16. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Půjde šlechtit chameleona...z toho vyplývá šlechtit chameleona. Já ale nemám hotový ani úkol týkající vyšlechtěných slepic a dalších zvířat a už je tu nové. Vy už dřívější šlechtící úkoly máte hotové?:oops::oops::oops:
     
  17. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    ja-pe jasně že ne, myslím, že šlechtit od základu až do nejvyšších šlechtěnců se nevyplatí. Všude trčím v 8.-10. úkolu a vysoké dokoupím, hlavně ale do polévky. Takže všechny chovatelské mám nedodělané a žíly mi to netrhá. S chameleony nevím, co si mám myslet. Taky z nich nějak měním barvy. Asi vyzobu jen něco z časového a ostatní je mi šumák. Stejně jako u včel a oslů. SK už dále nehodlám kupovat, tak jen z nasyslených zásob. Jak já už dlouho chci šlechtit papoušky nebo slony... aúúúú asi se nedočkáme :cry:
     
    evainfo, jaji, njklmn a 1 další uživatel tohle ocenili.
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    ja-pe , také nemám vše hotovo, stojím na 8.-10. nebo 9.-10. úkolu a teď na polévce, protože šlechtěnci, které potřebuji dodat na trhu nejsou a v BB se nedaří . Ráda bych polévku dodělala a u těch ostatních úkolů se šlechtěnci - dost si vybírám, jestli udělat raději růžovky nebo dokončit ... raději si ale udělám ty růžovky než cpát tak vysoké šlechtěnce do dokončení úkolu v družstvu...nakonec, kam spěchat, dodělat času dost .
     
  19. zmel

    zmel Pilný autor

    Tiež som začala šľachtiť, ale nebaví ma to. Z 8 šľachtiarní stále iba 1 tréner chameleón. Radšej počkám na BB, potom skúsim ešte raz, ale ak to bude podobne, skončím. Nemá cenu v tom pokračovať. šľachtenie sa mi nedarilo ani v minulosti, žiadne preskoky, maximálne len o 1 ...
     
    evainfo, flexka a pajaable tohle ocenili.
  20. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Ahojte, ja som si poctivo škrečkovala v hale všetky úlohy s náradím. Napriek tomu to bolo napínave. Z niektorych 2x XXL mi nevypadlo ani jedno nové náradie. Potom som musela investovať cca 1 100 000 do dvoch king-kong opíc a z poslednej takej úlohy mi vyletelo rovno 7 kusov a mám prvú výrobňu lepidla. Ale išlo to ako z chlpatej deky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.