Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj :)
    tak odměny za stálé úkoly mě nenadchly, takže si o víkendu pošlechtím na krátkodobou úlohu a pokusím se o šlechtěnce kde je odměna XXL balík nářadí pro získání alespoň jednoho základu pro lepidla.. Dekoraci uložím na ostrov a budu z ní dolovat BBZ :D a výrobnu šoupnu na divošku, kterou nebourám. A celé šlechtění chameleonů odsunu do řady někam na konec :D Zkusím dodělat pandy chybí mi poslední dvě ;) alespoň jednu bych ráda dala ;)
    Těším sena tu chvíli odtajňování co mi asi přeskočí zda šlechtěnci nebo v hlavě :D Krásnou dobrou Andulííí
     
  2. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Ahoj Pajdo, když mám 300 ks hnoje, můžu prodat na trhu pouze 150 ks hnoje...... teď mám 264 ks a můžu prodat pouze 132 ks, víc mě to nepustí. Zkoušela jsem to několikrát.
     
    jaji tohle ocenil(a).
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pajda361: Ahoj, snad nevadí, že se přidám do vaší debaty s findy ohledně hnoje když je zde téma k šlechtění cham... ale musím potvrdit, že můžeš na trhu opravdu nabídnout jen polovinu aktuálního stavu ve stodole (hnojišti). Mám 5500ks, pustí mě k prodeji do 2750ks, 2751ks už nejde nabídnout... [​IMG]
     
    findy22, jaji a danda-vnovis tohle ocenili.
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    8) Už vidím, jak dostaneme pohlavek, že to tady hnojíme mimo téma, ale já měla 300 hnoje, nabídla jsem 300 hnoje a prodalo se 300 hnoje. Žádná půlka...prostě co jsem měla, to jsem šoupla na trh v jedné nabídce a šlo to před chvilkou v pohodě.

    Ale jinak k tématu můžu napsat, že se těším, až moji chameleoni změní barvu minimálně na růžovou xD
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, k hnoji i když lehce mimo téma - u hnoje dochází zjevně k nějaké úpravě, neboť jinak nedokážu vysvětlit, to co se děje zde obr. sice nemůžu dát najednou 300, ale můžu dát dvě nabídky po 150. Takže asi takto, hurá, někdo se nám hrabe v hnojišti a vypadá to, že na každém serveru teď jinak funguje :( a vše jen kvůli tomu, že se nevrací po týdnu nabídky hnoje zpátky do hnojiště.

    Situace server AI
    [​IMG]

    Situace server AU
    [​IMG]

    Ještě k chameleonům a potřebě nového nářadí - protože je naprosto nelogické, aby nové stáje - barevné upgrady potřebovali nové nářadí, tak byl na developery hry vznesen dotaz, zda je to opravdu myšleno vážně, že nové barevné stáje budou potřebovat nové nářadí nebo zda se jedná o chybu. O výsledku budete taktéž informováni v technické sekci. Já předpokládám, že se jedná o neplánovanou chybu a doufám, že se nemýlím.


    Příjemnou hru danda
    PS: až budu vědět víc, budu vás informovat. Samozřejmě v technické sekce, zde ne.
     
    Naposledy upraveno: 5/3/15
  6. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak ve stodole se hromadí chameleoni ... jsou nadržení a už se bojím a těch skoro 700 kousků se začátkem akce vyrazí na louky a začnou se pářit. To zas bude průvan ve skladu SK
     
    eleanorelik1, evainfo a jaji tohle ocenili.
  7. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak schvalne, jestli z toho bude aspon jedna vyrobna :)
    [​IMG]
     
  8. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj losiksobik,
    hlavně si ohlídej začátek akce :p A jinak držím palce.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, se šlechtěním chameleonů počkám až na BB, které má začít zítra. 8) Mám okolo 300 chameleonů a tak doufám v nějaký ten přeskok, abych stihl celou krátkodobou akci.
     
    AsDYxC a lacrima tohle ocenili.
  10. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Schválně si nechávám nesplněné úkoly skrz ,,nov vypadávátko",ačkoli lze předpokládat,že se zase někde vyskytne.A je totady,u chameleonů-výrobny bude možná taky potřeba.Takže mám v zásobě u úkolu z Družstva: ,,Tvůrčí hůlky" 10/10 3x bednu XL.na šlechtění se těším,dnes konečně Turbo-mlýn,takže melu melu SK jak posedlá :D
    losiksobik ty jsi to teda vymňouk,držím pěsti,ať padne výrobna,dej pak vědět
     
  11. jaji

    jaji Vévoda fóra

    nechtěj abych si o Tobě myslela, že jsi naivní xDxDxD ale moc bych Ti to přála - tu výrobnu, ne být naivní xD
    AsDYxC má pravdu, nejdřív ohlídat faktické spuštění akce teprve potom sklízet.
    Já se sklizením všech ploch také čekám až po spuštění akce. Doufám, že by nějaká nádrž mohla přistát ;) když už dali jednu výrobnu do odměn, tak abych to měla na co posadit xD
     
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak ja vychazim z toho, ze minule u oslu take lidi hlasili, ze vytahli zapomenute tajemnice a padaly jim kotlarny :¤) jsou to vsechno odmeny z ukolu, takze je asi jedno, kdy je zasadim, jsem si je schvalne setrila... ale nic z toho neocekavam.
    Jeste ze je dneska desivka, dopestuji nakupy ke stonku, kde jsou nejake truhly s naradim. Pak mam schovany ukol na hrnce a to je asi tak vsechno, kde muzu nove naradi ziskat...
     
  13. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ha ha ha, tak ani jedna nádrž ze sklizení z celé farmy, to jde ne...:sleepy:

    edit: ale ze družstva, při splnění úkolů s xxl bedýnkou (prachové peří a divadlo na farmě) jsem dostala celkem 11 nádrží. 3 stříbrný, 3 zlatý, 1 diamantový úkol u peří a 4 nádrže z diamantového úkolu u divadla
    xl úkoly na nářadí ani zkoušet nebudu, ale aspoň mám na postavení 1 základní výrobny
     
    Naposledy upraveno: 5/3/15
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm tak z nasyslených úkolů v družstvu jsem získal 4 nádrže!:music: Ještě uvidíme kolik se podaří získat z krátkodobého úkolu.
    Moc růžově to ,ale nevidím.Byl bych vděčnej, alespoň za jednu výrobnu.:eek:
     
    skalara.v, pajaable a jaji tohle ocenili.
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Když jsem viděl na trhu grafiku jednotlivých chameleonů, tak jsem se lekl, že jsem něco zazdil a uteklo mi info o ještěrkách :). Úkol splním až zítra při BB, škoda plácat SK. Ale prstíky mě tedy svrběj .... ;)
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak jsem jak trubka cekala se sklizni cele farmy a:wuerg:ani jedna nadrz, to je fakt fajn
     
    njklmn a jaji tohle ocenili.
  17. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Tak jsem se do šlechtění pustila, jen mi vadí v bio-lep laboratoři, že dva ch. mlátí klackama toho třetího. Vnuk to chtěl vysvětlit, já nevím, snad najdu vysvětlení tady
     
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    xDtak jak vidím, tak jsem se svými 11 nádržemi z nasyslených úkolů na tom výborně xD
    Viky007 - obávám se, že nenajdeš :)
    jedině hloupé - bio lep funguje výborně a tak ho pomocí klacků chtějí odlepitxD
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Je velmi pravděpodobné, že se ten jeden nechce "přizpůsobit" těm dvěma ..... asi to bude tím lepidlem, zřejmě na bázi toluenu :p
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Viky--podle podrobnejsiho zkoumani to vypada ,ze tocej svihadlem a ten treti to podbiha,tak to vnimam ja8)
     
    maja.rada a micka63 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.