Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ta oranž laboratoř bude nejspíš bez základu, že? Takže budem čekat, až nám vypadne nějaké to nářadí....A bude- li to jako se železem
    - no potěš koště o_O
    Ve stálém úkolu za odměnu floreny (opravdu?) To mě škrábni :p
    Nechala jsem odemčeno - kdyby se chtělo dostavit nadšení xD (zatím nic )
     
  2. jaji

    jaji Vévoda fóra

    po mém prvním příspěvku - kdy jsem hledala hvězdičky jsem našla odpověď o pár příspěvků dál, díky za to. Ale druhá otázka - rt, co myslíš že bude? Naladilo si nás při minulých akcích pozitivně, dávali jsme Ti svoje peníze a teď zase tohle???? Čekáš, jak dloouho si to necháme líbit? Opět nedáš hvězdičky? Fajn, já nedám svoje peníze.... a můžou mi být chameleoni ukradení....
    sice nějaké hvězdy nastřádané mám (103), ale rozhodně to nepokryje vše, co za to chci pořídit. Začala jsem šetřit a rozmýšlet si, co vlastně aktivuju. Kašlu na spa, alch, na větší bonusy od pekaře, marm, atd... a holt si dodělám to co je v družstvu za hvězdičky a bude hotovo.

    Zřejmě došlo rt matematickou cestou, že počet hvězdiček v družstvu je úměrný počtu hvězdiček na stromě a dál nám je přestane dávat....

    Nikdy jsem nehudrala na hvězdičky... Hudrali Ti, co jich mají tisíce a odskáčeme to všichni, i ti, co je stále potřebují.

    Kdyby místo razantního utažení kohoutku v podobě hvězdiček byla možnost výběru. Zvolit si odměnu za splněný úkol, kde budu mít na výběr, jestli si vezmu hvězdičky nebo něco jiného.

    Teto způsob, jaký zvolilo rt se mi zdá hodně nešťastný a nebudu tolerovat blbosti, které nasazuje do hry. Opět nebudu pořizovat žádné balíčky a vymoženosti, dokud zase rt nevymyslí něco, čím mě potěší.

    Pěkný den všem, že já jsem sem lezla, takhle si kazit náladu....
     
    Naposledy upraveno: 4/3/15
  3. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    To zas bude nářez než napadají odkapávací nádržky.Doufám,že nejsou moc rozměrné,nerada bych aby to někomu fláklo na šišku.Už jsem prohlédla nedodělané úkoly s bedýnkama.Je jich docela dost,schválně jsem je neplnila v očekávání nového zvířete,na která je RT velmi plodný.Již méně na novou plochu.U těch má neskutečně dlouhé porodní bolesti.Tak snad se z těch bedýnek nějaká ta vanička vykulí....:)
     
  4. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    z hvězdičkami je to docela nepromyšlený když si budete chtít otevřít obě runy na stromě ke šlechtění chameleona tak je to 155 hvězdiček, nikdy jsem si na hvězdičky nestěžovala člověk ví že se vždy budou na něco hodit,
    každý nemá dodělané všechny mise v družstvu, mě jich tam visí spousta třeba u šlechtěnců nemám dodělané ani jedny nechápu proč nám je tedy přestaly dávat:(
     
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    S chameleonámi počkám na víkend, jen se divím,že toto zvířátko a klokan nejsou na Baharamě a i na ní by se měla dát mlít SK když je tam šlechtění, nemyslíte ? Nebo kotlarna, mám dvě žluté ale jen jednu základní a to už ani nevím kde seženu ty hůlky, tolik úkolů v družstvu a já nemůžu plnit, bo i stromů mi chybí hafo a nových zvířat, a že je plochy čím dál mín ,to ani nemusím říkat .. pěkný den ;)
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak mě chameleoni neuchvátili ani když je zavedli,takže jich pár vyšlechtím z principu a na úkoly v družstvu se vykašlinkám.Jedině až nebude do čeho píchnout.;)

    Jo a že už nedávaj hvězdičky.....to mě taky štve.
     
    Naposledy upraveno: 4/3/15
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    spočítala jsem, že si dojdu pro nářadí a k tomu budu potřebovat:
    trenérů 7, fitnes 11, ninja 7, sportovců 3 a dál půjdou chameleoni na trh. Kdo bude chtít, ať si šlechtí, přeju mu úspěch, ale na tuto akci je SK škoda a počkám si, až budou hvězdy...;)
     
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No já abych po pravdě řekl, tak těch nových zvířat na farmě, mám už až po krk o_Oa rozhodně i šlechtění by se mělo zaměřit na zvířata která na farmě již jsou.;)
     
  9. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    tak za mne - já se na akci těším. I když si zkusím počkat na víkend, třeba bude nějaké to BB. Navíc bych uvítala nějaké košíky se superkem - i když melu jak vzteklá, tak se mi ho pořád nedostává.
     
  10. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Tady to zase hýří životním optimismem :-D, někdy se divím, že některé lidi baví život když je všechno tak špatně :), já se na šlechtění těším, nějaké SK našetřeno mám, třeba se podaří i nějaký hezký přeskok, předpokládám, že bude o víkendu babyboom :)
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jaji - ještě se nabízí otázka - co z těch bedýnek za užitečné kousky získáš o_O

    (Minule mě hojně zásobili štětci, sběrači pírek, dubovými sazeničkami apod a já třebovala železo. Takže očekávám přísun všeho možného až na nádržky) :D
     
  12. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Mám málo SK, takže tuto akci vynechám. Reálné peníze do hry nedám a nedám a nedám. V minulé akci Tajemných sazeniček jsem koupila 4+4 stromy a nepřineslo mi to žádný nový. Jen nějaká vylepšení XL a ty už jsem stejně měla.
    Takže když mi RT nenadělí nic lepšího, nemám důvod tahat z tašky peněženku. Chameleonů mám ve stodole dost, počkám jak se bude vyvíjet cena na trhu a začnu prodávat.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja ako vždy krátkodobú akciu nebudem robiť škoda toľko SK za tie odmeny.Nehovorím o tých oranž.ale po akcii dajú do kolesa červené ako aj kotlárne.Ja ich na kolese vytočil 3 a na čo sú mi keď som urobil úlohu kde za hrnce sú ružová stajňa a kotláreň?Teraz mi tie červené strašia v lište.A čo sa týka hviezdičiek aj mne chýba veľa dokončiť.Skrátka budeme musieť zacvakať ak budeme niečo chcieť napr:nové náradie.
     
  14. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Tak na akci se moc těším,jen jí musím odsunout na víkend,protože mě vtáhne do pracovního víru reál a třebas dají na víkend BB a chameleoni se budou "kotit" o stošestxDfajn hru a hezký sluneční den;)
     
  15. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Já do krátkodobých akcí nechodím, odměny nejsou až zase tak ohromující, abych vyplýtvala SK..... počkám si na stálý úkol, který se nejspíš objeví po krátkodobém. Chameleonů pár vyšlechtím, ale počkám si na Babyboom......
    Co mě však zarazilo, je prodej hnojiva na trhu, kterého smím prodat jen půlku z mých zásob a protože kvůli šlechtění jedu zvížátka, tak nedělám nic jiného, než straším na trhu...... kdo zase vymyslel takovou.....s prominutím hovadinu.... :mad:
     
    lacrima, jana563 a jaji tohle ocenili.
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    to je fakt xD
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj findy22,

    můžeš vysvětlit jak hnůj prodáváš + kolik již máš zakázek na trhu. O žádném omezení počtu prodávaného hnoje nevím. Jediné omezení co existuje je na 10 zakázek od jednoho druhu zboží.
     
  18. vlasaty-had

    vlasaty-had Pisálek fóra

    kvôli takým akciám, kde treba nový predmet, si nechávam otvorené úlohy, kde sa získavaju XL a XXL bedničky s naradim aj ked ich mozem splniť ;)
     
  19. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    nevím jak komu se líbí ta továrna na bio lep mi tedy vůbec NE.Akorát ta růžová je moc pěkná a odpovídá názvu.Ty předešlé jsou spíše sportovní chameleoni pořád tam skáčou přes švihadlo nebo co to vlastně je.Něco jak ty včely vypadají jako létající prasata.
     
    fany2020 a jana563 tohle ocenili.
  20. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Tak oni skáčou přes švihadlo? Mně to přišlo, že mlátí toho modrého hůlkami. Asi opravdu špatně vidím, holt stáří. Taky se mi továrna nelíbí.
     
    evainfo a jana563 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.