Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dneska - ráno i teď- mi vypadlo po nádržce. Takže 9. Ještě jedna chybí. Sklízela jsem gerbery a ráno taky nějaké kytky :music:
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Mám radost , konečně mám k bio lepu i růžový chameleoní výběh na ploše. Ale, že to dalo fušku ...prohledala jsem všechny úkoly , nějaké se šlechtěncemi s xl bedýnkami jsem dodělala , nic v nich nebylo , pak jsem ještě vyštrachala úkol s 3 xxl bedýnkami (suma sumárum jsem utratila přes 4 mega), něco moji milovaní sousedi poslali s nářadíčkem a tady je ... (já jsem do růžovek děsně ujetá) xD.

    [​IMG]
     
  3. Simissek

    Simissek Pilný autor

    Ahojky, tak i na mě se usmálo štěstí a díky xl a xxl bednám z úkolů a díky nářadí od sousedů mám i já svoji první bio-lep laboratoř :D.
    Ze sklízení čehokoliv mi nevypadla ještě ani jedna, zato štětce lítají :eek:.... a to nemám ještě ani aktivován chov pand. Ale i na ně dojde řada... časem. Nevím co dřív.... xD
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Splnil jsem ukol na slechtence s bednama (jen XL) a uzasny - vypadla jedna rezava nadrzka... takze k lepidlu jeste chybi TRI, chjo...
     
  5. -Elcondor-

    -Elcondor- Pisálek fóra

    • Porušení VOP. Pajda361
    Krásný den všem.....taky trošku přihodím do mlýna... :) Jak to nazvat? Asi-KDE SE STALA CHYBA
    Dnes ráno na jiné farmě jsem sklízel automatem stromy a ejhle..dvě nádržky...Podotýkám,že je to farma,kterou jsem ke konci loňského října téměř celou vyprodal a krejcárky ,,přesunul,,na zbývajicí dvě farmy. Farma má lvl.81. Proč jsem se rozhodl jí znova oživit? TOP-1000. Moc se mi to líbilo.Ale abych neodbočoval. V tomto okamžiku jsem měl odkapávací nádržky 4 kc. Tak jen z principu jsem začal plnit úkoly a že jich tu mám spoustu nedodělaných. Specializoval jsem se hlavně na ty,kde jsou bedny s nářadím. Pravda je,že mne to stálo 6 mega krejcárků,ale když mi z jedné bedny xxl vypadlo 7 nádržek??? No neberte to...Takže po splnění teď už nevím kolika úkolu,mám 50 odkapávacích nádrží!!! A to se vyplatí... :) Tak doufám,že na trhu AG budou zajímavé ceny lepidla,protože já budu prodávat. Ale na této farmě,z které píšu mám lvl vyšší,tudíž ji hraji pravidelně a mám splněno 80-85% všech úkolů,včetně spousty šlechtěnců a ty co nejsou hotové tak do 8-9 stupně-ještě před akcí chameleon...takže smůla:-( . Tady mám pouze 12 nádrží. Tak si říkám,kde se stala chyba....Asi není dobré být aktivní....no nevím... Každopádně všem přeji,ať jim ty odkapávací nádržky padají... Elcondor
     
  6. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    chameleony jsem šlechtil a do této doby mám pouze 3 (tři) nádrže, čtu to tady také jak na mrtvých to padá více než na aktivních. Nebojte, ono to do půl roku napadá :D CHamíky jsem šlechtil moc rád, docela to padalo a to jsem nejel ani na risk
     
  7. hela3452

    hela3452 Pisálek fóra

    Tak já mám všeho všudy 2 nádrže a to jsem otevřela několik beden a sousedi posílají bedny v dárcích a pořád nic. Zato začalo padat železo, které již nepotřebuji. Hold budu si muset nějaký ten pátek počkat. Ještě mi chybí čáp, ježek, kiwi a teď přibude i ptakopysk. Už mě to ani nevytáčí, ale trochu to bere chuť k hraní. Jsem lv.95 a tak nějak si říkám, nemusím mít všechno hned. Ono to jednou přijde. Ty časy, když jsem vyrobila první vajíčko a radovala se jak malá holka jsou nenávratně pryč.
    Hlavně klídek a nenechte se otrávit od virtuálních požitků a užívejte si radosti reálného života. :)
     
    Naposledy upraveno: 13/3/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.