Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    No v bednách z úkolů jsem objevila 5 nádrží a teď jedno vypadávátko, sousedé posílají jako o závod, denně přijde tak 6 beden, ale kde nic, tu nic. Teď mi v Barevném úkolu ale udělali RT radost, za některé úkoly jsou 4 hvězdy, jsem v lvl 83 a mám jich stále málo
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  2. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Z farebných chameleonov 6xl debničiek ale nádrž ani jedna. Moc to neriešim lebo BZ, GR, krmivo pre chameleony, SK, SH
    a pomocníci, to ma až tak moc neťahá. Ak sa to neskôr zadarí zíde sa, ale nie je to žiaden zázrak.
    Boli aj lepšie odmeny no čo už narobíme, na floreny ako odmenu, už asi môžeme zabudnúť.
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  3. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Lidičky stal se zázrak, jak jsem četla mezi řádky, že musím jít štěstí naproti, koupila jsem 4 XXL bedny, ve všech nádrže, moje oranž.lab stojí na ploše.
     
    skalara.v, Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Žádný stres, já mám pouze 3 nádržky :) a to mám otevřené bedýnky v úkolech, od sousedů a pěstuji plodiny s dlouhou dobou růstu.
     
  5. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    Naposled jsem se účastnila šlechticí akce vždy jsem jen z toho zklamaná chameleoni měli se šlechtit přes 100 hod.Přešel čas 48 hod. a pak už vyskakovali po jednom.Když táhle hra začínala byl zdarma TURBO MLÝN tedˇjen za peníze o hvězdičkách ani nemluvím ty byly při každém splněném úkolu.Takže se nedá ani otevřít strom moudrosti tak ta hra už není tak zábavná jako dříve.Vývojáři se vymlouvají na začátečníky ti stejně po pár LV skončí pak nemáme ani sousedy tak akce budu plnit podle rozvahy.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si plněním úkolů na vyšlechtěné chamíky vydělala hvězdičky na runu s policajtem a mám komplet splněno až po 7 diamant z kterého vypadly tři nádržky ze třech xl beden, duhového jsem nezískala, ani růžového, tak mám co dělat na příští BB. Jdu prodávat přebytky chamíků, ještě něco vydělám
    :music:
     
    -Elcondor-, Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  7. m2707

    m2707 Znalec fóra

    -andulka03- turbo mlýn nebyl nikdy zadarmo.
    K tématu: Chybí mi už jen 3 nádrže- 1xxl nářadí jsem koupila, další vyskočily z obr stromů.:p

    Barevní chameleoni splněni do 8. úkolu a zbytek musí počkat na další BB. Z bedniček nářadí ale ani jedna nádrž>:(
     
    Naposledy upraveno: 11/3/15
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Huraaaa, tri dny a mam nadrz! Teda mam to naradi, ne tu vyrobnu, ale za mesic to bude hotovy, takze uz jsem nedoufal ze se vubec ukaze...
     
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    na úkol s chameleoni jsem mela nachystano , tak komplet splnen, nadrzi mam 8, ale po zkouknuti odmen me to nechava uplne v klidu, nekdy udelam)) , na trh by se asi , ale hodili)), hezky vecer
     
    Naposledy upraveno: 13/3/15
  10. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Tak jsem se těšila na nové úkoly a ejhle je tu zádrhel Bio-laboratořII je ale chybí jednička tak kdepak ji máme bez ní to ale opravdu nejde škoda možná někdo poradí takže předem díky.zenkveta47.
     
  11. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj všem, Tak se zadařilo a ze stájí vyskočila desátá nádrž a já si konečně mohla udělat a dát na plochu laboratoř a na ni oranž. Přeji hezký den všem. :)
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ke stálému úkolu na šlechtěnce - chameleony:
    Vzpomínám s láskou na podobné úkoly na šlechtěnce typu ovečky - tam nebyly žádné bedny XL ani XXL, ale pěkně potřebné nářadí...
    Jak by se toto nyní hodilo i u chameleonů. Zatím nezbývá než (obrazně řečeno) "kupovat zajíce v pytli" (ať už splněním některé mise s bednami XL, XXL, nebo koupí bedýnek za skutečné peníze...). Hlavně že má hráč několikero sazenic dubu, nůžek či včelích královen!
    Jak už tu na fóru v diskuzi někdo zmínil - Opravdu by se hodila možnost zpětného rozebrání stájí či výroben na prvočinitele (klidně i za poplatek). To bych ty žluté stáje chameleonů rozebíral přímo sériově... ;)
     
    pajaable, zuzánek10 a Julinka11 tohle ocenili.
  13. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    ahoj, co to je za úkol.... nápeky? Nějak to jde mimo mě , kde je najdu? :sleepy:
     
  14. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj jana.zape,
    co tím myslíš? "nápeky"? Zkus to vysvětlit.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  15. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    myslím tím to bio lepidlo, co to je a kde to je, nemůžu to nikde najít k přečtení,abych byla chytřejší?
     
  16. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Bio lepidlo je produkt z výrobny chameleonů - Bio-lep laboratoř. Více zde
    Je potřeba nové nářadí - odkapávací nádrž. A protože to je novinka, tak moc nepadá :(
     
    pajaable, Viky007 a Julinka11 tohle ocenili.
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak se mi podařilo udělat druhou bio laboratoř.Bio lepidlo mám 11 ks.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som si postavil 1 laboratórium a to sa vlečie to lepidlo ako s chlpatej deky.Ešte by sa mi hodilo 5 nádrží.Nechce sa im dajako ku mne môžem sadiť aj zlaté lieskovce,cibuľu a všeličo možné.Hlavne že mi padá železo a štetce.Ktoré sú mi na nič leda tak ísť s nimi do kovošrotu.Takýmto tempom úlohu urobím tak za 10 rokov.Nepadá to ani z obrích stromov a výrobní.Kúpiť debničky?Nech zabudnú nedám ani 1 florén keď som minule kúpil kôli železu tak nebolo ani jedno.To by sa im páčilo stále platiť.Radšej si florény nechám na niečo iné.
     
    pajaable a skalara.v tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    to Johny:
    Blahopřeji k dosažení 2. biolaborky... Jak jsi toho dosáhl? Sám jsem na 7 vypadávátkách, jedu OBRstromy, OBRstáje, výrobny... a nic. Zkoušel jsem i karafiát na pohodlných polích se SH společně s aktivovaným řádkem na BZ na květiny - prostě nic. Jakou máš zkušenost s vyskakováním potřebného nářadí pro bilolaboratoř? Díky za odpověď. Honza
    EDIT: Případné rady na plnění misí s bedýnkami jsou mi k ničemu, nakolik tyto úkoly mám všechny splněné... a kupovat bedýnku XXXX...L se mi nechce - je to jako kupovat zajíce v pytli.
     
  20. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Příjemný den,
    mám jednu Bio lep laboratoř ....:) Možná dva kusy vypadly někde při sklizni a ani jsem to nějak nepostřehla, bo po ránu mám ještě oči zalepené a ostatní počet jsem získala v bedničkách z úkolů v Družstvu, když je nemám všechny hotové....chybějí šlechtěnci...
    Jen jsem chtěla využít odměnu z krátkodobého úkolu a povedlo se získat odkapáčky z pár bedniček..
    Stejně jednou bude odkapávajících nádrží moře, jako u všeho ostatního materiálu...
    K dnešnímu mám 1 odkapačku navíc a jelikož se znám, stejně víc ani nepostavím, pokud nebude potřeba. Úkol počká, tak jako ty ostatní...Nemám kam spěchat.
    Držím všem palce, aby jste aspoň jednu měli k dispozici si na své farmě postavit a za měsíc je nebudeme ani kam dávat a zůstanou v liště...:D a budeme se smát...
    pááá
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.