Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Počítám že nám nádrže nabídnou za reál korunky.Jinak si nedovedu představit proč nádrže nepadají.Pořád mám od začátku stejný počet.:(
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, úkol od soboty splněný komplet, zásoby SK v čudu, takže melu a melu a melu. Biolep postaven jeden a maká. Jen ty hvězdičky schází, nemám ani na aktivaci chamoušů. Zdar všem, kdo dílo své zdárně dokončí. Trepifajksl
     
    njklmn, skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já bych to tak černě s nádržemi neviděla. Sice nemám postavenou ještě žádnou lepící výrobnu, ale chybí mi už jeden krok, neboli jedna nádrž k tomu, abych skočila do dílny a klikla na "Vybudovat". Je to stejné jako s jinými vypadávátky, na které se netrpělivě čeká. Člověku připadá, že je to věčnost a pak, až opadne ten velký zájem, najednou jich ve stodole bude víc než dost.
    Dnes mi jedna ta modrá voda ve sklenici vypadla z plochy mixu zvířat a stromů. Každopádně, mít jednu výrobnu stejně nebude žádná sláva, takže pak prostě nezbývá než si trénovat trpělivost a vyčkávat, až bude jednouuuu nádrží ve stodole jako hřebíků xD
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No Twinulka,mě ta jedna nádrž chybí skoro od začátku.
     
    marcelina0007, michalka59 a lacrima tohle ocenili.
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Nepadá, stále nepadá.........:D
     
  6. babioli

    babioli Osvícený autor

    Tak já nemá nádrž ani jednu, mně se obloukem vyhýbají. Je to stejné jako se starým železem a to jsem otevřela asi 10 beden z úkolů v družstvu.
     
  7. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj všem, to já začnu věřit na zázraky. Otevřela jsem bednu XXl a tam bylo 7 nádrží a protože 6 už jsem jich měla tak jsem moha postavit svou první Bio laboratoř a dát na ni oranž. co mám ze šlechtění chameleonů. Přeji i všem ostatním ať mají brzo výrobnu. Tera
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Moje laboratoř už stojí.Mám z ní pochopitelně radost.Čekala jsem že na nádrže budu čekat déle.Bedýnka mi dala 3 a jedna asi omylem vypadla ze sklizně.
     
    njklmn, lacrima a zuzánek10 tohle ocenili.
  9. Peťka78

    Peťka78 Pisálek fóra

    Ja ešte čakám na 4 kusy, v dvoch XXL nebolo nič a v tretel hneď tri nádržky. Z úrody zatiaľ nevypadlo vôbec nič a to zbieram plody, stromy, kvety, zvieratá, dielne, skrátka všetko.
    Keďže to tak je asi u viacerých, som zvedavá koľko bude cena biolepu na trhu.
     
  10. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak mě se konečně podařilo postavit na každé farmě aspoň jednu laboratoř,stálo to sice trochu krejcarů za šlechtěnce abych mohla dodělat úkoly v družstvu,ale vyplatilo se to.Ze sklizně to vůbec nepadá a to mám hodně obr chlívků i obr stromů.Jsem zvědavá,jestli se to za nějakou dobu zlepší,tak jako jsme čekali na štětce nebo železo,teď padají celkem často. :)
     
    mituli a lacrima tohle ocenili.
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky , chyběly mi pořád 2 nádrže, v poledne jsem se "zdravě naštvala" a koupila jsem jednu bedýnku XXL
    a opravdu tam 2 byly , takže laboratoř stojí a už se v ní pilně pracuje .
    A jak tomu vždy bývá , hned při sklizni se nádrž "vykutálela" ze stromu.
    Inu trpělivost přináší ... nádrže.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Poslední nádrž přišla z dárku o sousedky a první laboratoř je na světě! Ale jak se říka "jedna vlaštovka jaro nedělá"! Bude to hóóódně dlouhej úkol!:)
     
    pajaable a marcelina0007 tohle ocenili.
  13. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    lacrima - to ti závidím, já koupila taky jednu bedýnku xxl a nebyla tam nádrž ani jedna. Vůbec mi taky nepadají , pořád mám stav 2 nádrže.
     
  14. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    nic si z toho nedělej, jsem na tom úplně stejně, mám jen 2 nádrže, po splnění úkolů s bedýnkama, ale nijak to nehrotím
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/15
  15. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak mám na všech plochách už 3 dny zvířata a u nádrží mám stále 0
     
    pajaable a marcelina0007 tohle ocenili.
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já mám 7 nádrží,skoro každý den mně vypadne jedna
     
    Viky007 a pajaable tohle ocenili.
  17. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte. Dala som na plochu obrovské chlievy a ani z nich nepadla žiadna nádrž :(, takže tiež si ešte počkám, kým postavím novú chameleónovú výrobňu, chýbajú mi ešte štyri nádržky .... ale, nevadí, veď kto si počká, ten sa hádam raz aj dočká, nie ;)
     
  18. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Jednu jsem postavila snad hned druhy den,ted mam ve stodole dalsich 14 nadrzi a verte dalsi lepidlo si nepostavim,neni misto,mam kupu chlevu,stromu,no a jeste pole,takze fakt nemam misto,mam kupu oblibenych chlivku--ty teda urco pryc nedam,melo by RT rozsirit plochy ,kdyz furt neco pridavaj do hry,hezky den:inlove:
     
    skalara.v, maminecka53 a pajaable tohle ocenili.
  19. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    tak ze 6 XXL beden 2 ks nádrží. Tak mám celkem 9 ks. To jsou ty rovné šance.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Bio lep je už nějakou dobu na ploše, to jsem tu již dřív psala , bedýnky již v úkolech nemám, XXL už nekoupím , spálila jsem se jen jednou a stačilo . V liště mám zatím jen 6 nádrží , z ničeho to nepadá, vlastně ještě z ničeho nevypadla. Co vypadává z obr stromů, XXL stromů a chlívků a výroben, které mám ted všude, vidím v liště animace sklizně a nádrž to ještě nebyla . Všech 6 nádrží přišlo v dárcích od sousedů ( děkuji moji drazí sousedé za nářadíčko ).
    Snad ty 4 kousky přijdou do konce týdne a diskáče dám do růžovky hezky makat a množit se . ;)
     
    silviec tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.