Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Zřejmě asi RT utáhl kohoutek. Zpočátku akce nádrže padaly dobře. Mám od pátku dvě laboratoře na mýtině a několik vyrobených bio-lepidel ve stodole.
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupííí, mám první bio laboratoř, tak za 20 hodin bude první lepidlo - z oranž.výrobny. To bude na pětiletku, splnit stálý úkol xD
     
    Hagerr a lacrima tohle ocenili.
  3. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    wiolan ,nestraž z utažením kohoutku mě od začátku akce vypadly nádrže dvě takže jestli to půjde tímto tempem tak začnu vyrábět možná na vánoce a to mě chybí pouze jeden stupen poháru na uzavření runy na stromě
     
  4. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    Dnes jsem dodelala akci. a ziskala jsm jednu nadrz na vodu.:cry:To bude hodne dlouho trvat nez se si budu moci postavit zakladni BIO-LABORATOR. Jsem docela zklamana. Proto jsem vubec delala tuto akci. Stalo me to asi 250 sk..:cry:
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tie nádrže budú úzkoprofilový tovar.Ja pootváral xl skrinky a žiadna nádrž hlave že tam bolo kopu železa a štetcov čo mi je na nič.V stodole mám už železa 71 a štetcov 96.
     
    Basted23 tohle ocenil(a).
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    mzeleznikova

    Nestraším, jen mi to tak připadá. V pátek ráno jsem sklidila pole, stormy a stáje a vypadly mi hned dvě nádrže. Pak jsem se soustředila na úkoly v družstvu, kde byly odměnou bedničky XXL. Splnila jsem čtyři a dvě XL a bylo v nich celkem 20 nádrží. Takže jsem jich měla 22. Dvě laboratoře už tedy mám a od pátku mi vypadly už jen dvě další nádrže.
    Když teď čtu zde v diskusi, že to nepadá, mám pocit, že se to někde zaseklo.
    Možná bylo jiné nastavení, těžko říct. Vždyť už v pátek se v družstvu objevil stálý úkol na bio-lep a pak najednou zmizel. Někde jsem tu četla info od administrátora, že to někdo omylem pustil dříve. Možná to bylo s vypadáváním nádrží podobně.
    Mimochodem, já jsem to měla takhle se starým železem. Hrnce už se dávno prodávaly na trhu a já jsem ho nasbírala snad až po dvou měsících od spuštění akce.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    akce pěkná akorát když dali tu bio laboratoř tak mohli dát i ten základ.Takový dar ne dar.A nádržky vůbec nevyskakují :(.
     
  8. Vivaldy

    Vivaldy Pisálek fóra

    Nevím na co mi je oranžový bio, když nemám na co bych jej postavil. Mám 8 nádrží a ty zbývající 2 nemohu vydolovat.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. Dominiček82

    Dominiček82 Pisálek fóra

    Časovku Fit na max mám splněnou,ale stálé úkoly barevní chameleoni a složitá situace se mi v družstvu nezobrazuji, jedna by měla být od 66 a druhá 71 lvl, jsem 81 ale úkoly nemám a nevím proč.:mad::oops:
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejspíše proto,že budou zařazeny později!;)
     
  11. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Dominiček82,
    podle info: "Zároveň budou do Družstva přidány dva nové stálé úkoly, které budou do hry zavedeny příští týden. O přesném datu vás budeme včas informovat."
    Předpokládám, že stáhnou krátkodobý úkol a vypustí trvalé. Zatím se objevily na chvíli, ale kvůli chybě s hvězdičkami je zas stáhli.
     
    Dominiček82 tohle ocenil(a).
  12. Dominiček82

    Dominiček82 Pisálek fóra

    Díky za info, já myslel, že daly všechny tři úkoly najednou, to se mi ulevilo. Ještě jednou díky. :)
     
  13. _farmářky_

    _farmářky_ Pisálek fóra

    a nádrže nepadají a nepadají a nepadají..... 5 farem, na jedné ani jedna>:(:wuerg: za celou dobu co je šance na jejich padání a to ani z beden z úkolů, na dalších něco málo napadalo....bio lepidlo v nedohlednu, ach jo:oops:.....
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak mi to ráno nedalo a chamíky, tvrdě geneticky vydřené, jsem do Fit max doházela. vyzvedla jsem jen obě oranžovky a dekorku na baha. Jednoho sportovního jsem musela dokoupit. Ale na ostrově se už sprchují, takže pro mě úkol splněn. Šlechtící úkoly nějak nemám ráda a chemloni mi teda k srdci nepřirostli. Nádržek mám 7 (dvě došly z bedýnek xxl v úkolu), tak si stejně ještě počkám. Farmářského nadšení je (nevím proč ? ) stále méně.
    :(
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  15. Slnieck0

    Slnieck0 Perspektivní autor

    Ahojte!
    Tak u mňa tiež časová úloha splnená. Mala som v zálohe asi 6 XXL bední z úloh v hale tak sa mi podarilo postaviť 2 výrobne bio-lepidla.
    Už ich mám na ploche a rada by som aj tú druhú aspoň oranžovú, no z úrody fakt žiadne nádrže nepadajú ...
    Tak si len držme palce, nič iné nám neostáva...
    xD
    Majte krásny deň-jar už klope na dvere!

    ;)
     
  16. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Taky jsem velice zklamaná protože vyšlechtit tolik chameleonů aby člověk splnil je podle mne dosti obtížné dokonce nemožné prostě tenhle úkol je pro mne nesplnitelný i když jsem vyčerpala všechno co jsem mohla škoda.Hvězdičky to je další co není dobré pro hru jak může člověk dosáhnout na runu bez nich já jsem teda vyčerpala všechny takže pro mne je to uzavřené doufám že se někdo nad tím zamyslí a znovu hvězdičky dá do oběhu.zenkveta47
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  17. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj DENISKA45,

    čo sa týka hviezdičiek, do nových úloh s chameleónmi budú vrátené-pozri tu info.
    Prajem peknú hru.
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Cely dalsi dva dny a nic, ani jedna nadrz... myslim ze mam dost vysoky chlivy, neco obrstromu, dlouhodobky - proste smes ruznych moznosti kde ma sanci... a pochopitelne bedynky od sousedu, sice malicky, ale kvantum.... tak to nebude ten mesic stacit :-(
    ukoly jsem delal taky jen nektery, zbytecny utracet slechtence za neco co je levnejsi ziskat jinak...
     
    skalara.v, Julinka11 a kakulkadadulka tohle ocenili.
  19. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    I já se musím přidat ke kritice. Již týden sleduji, kolik mi vypadne nádrží. Mám zaktivované co se dá na vypadávátka, pěstuji dlouhodobky, mám stáje ,výrobny ,stromy XXL a zacelých 7 dní nevypadadla ani jediná nádrž. To není přeci normální. Dostanu v úkolu za splnění oranžovou bio laboratoř, jenže je akorát v liště, protože nádrže nepadají a nedá se vyrobit základ.Hra by měla být nastavená tak, aby cca aspoň jednou týdně z důležitého nářadí něco vypadlo.:(
     
  20. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    nechápu,proč nám dopřáli oranž.bio-laboratoř a přitom získání základní výrobny bio-laboratoř je v nedohlednu,nevím jak komu,ale mě zatím padly 2 kusy nádrže a POTŘEBA JICH JE 10.takže nezájem
     
    njklmn tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.