Zpětná vazba Nové zobrazování konta krejcarů

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem danda-vnovis, 29/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaká z variant zobrazování herní měny "krejcary" vám nejvíc vyhovuje?

Anketa uzavřena 5/10/16.
  1. 1. původní stará verze "zobrazení celého čísla"

    98.0%
  2. 2. nová verze "zobrazení částky nad 10 mil. formou textu a celé číslo v tooltipu"

    2.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ještě neskončilo hlasování a já už mám upravu,nezobrazuje se mi celý stav konta,malá ukázka-20.6milionů>:(
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    jednoznačně první verze - pokud tooltip nefunguje jak by měl, chci mít kontrolu, pokud se mi připisují desetitisíce...takhle o nich nevím. A naprosto souhlasím s bezejmenným!!! Proč se vůbec tohle řešilo?
    Kolik je tady miliardářů? Kvůli menšině otravujme většinu...
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    • Prosím nepiš velkým písmem, považuje se to za křičení a to není zrovna vhodná forma komunikace. Pajda361
    PROSIM VRATIT STARE ZOBRAZENI
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    První verze je přehlednější.
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jsem pro starou verzi, mně vyhovuje, miliardářem asi jen tak nebudu, tak pro mne vyhovující současné zobrazení!!!Pěkný den!;););)
     
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Dala jsem starou verzi,protože nemám přehled.Nakupuji na trhu často a držela jsem si stav nad 21mil./více se mi nepodařilo ušetřit/.A ejhle už mám 20.9mil. No tak takhle přestanu chodit asi na trh.
    Krejcary šetřím na potřebné věci kvůli akcím.
     
    jarka112, modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já jsem pro starou verzi 1 ;)
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    původní verzi vrátit - změna je jen k naštvání většiny hráčů, a to nejen znepřehledněním konta, ale i tím, že se řeší s prominutím ptákoviny (na to je zřejmě dost programátorských kapacit), ale jiné slibované záležitosti dlouhodobě spí
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    právě jsme dostali informaci, že pro hodnoty nižší než 1 000 000 000 bude v dohledné době zobrazení změněno na původní stav. U hodnot 1 000 000 000 a více je bohužel z technických důvodů nutné použít zaokrouhlení a zkrácení zobrazení.
    V každém případě v anketě pokračujte, ať máme v případě nutnosti čím argumentovat.
    Děkuji
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jestli budu někdy miliardář, tak jedině na mojí farmičce xD ale nevidím ten jistý přísun krejcárků, když najedu myší. Rozhodně vrátit na původní verzi, ať se můžu kochat ... to ani neukazuje ty drobné tisícovky o_O
     
  11. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    zásadně 1 starý typ .
     
    evainfo a jarka112 tohle ocenili.
  12. burds

    burds Titán fóra

    Tak jak koukám tak RT skutečně nemá co na práci a zabývá se hloupostmi jak tu už mám pocit někdo psal.Věděla bych o jiných věcech které by bylo potřeba zlepšit.
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  13. Housenta

    Housenta Pisálek fóra

    pajda361: Moc děkuji za potěšující informaci. Až budu miliardářem, tak to nějak skousnu, nebo si dám velký pozor, abych jím nebyla. Teď jsem ráda, že máme naději na vrácení do původního stavu. Kvůli nákupu šlechtěnců je nepraktické být jen "statisícářem", abych měla celou částku zobrazenou.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Hlasuji pro variantu 1. Jak už jsem psala v jiném vláknu,momentální verze se mi nelíbí,je to nepřehledné.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pajda361: Díky za informace a ještě k tomu za takto příznivé :)

    Asi to většina z nás přivítá, jen se musím podivit, že tato zbytečná a nic nepřinášející změna stála za tu práci a další práci s návratem v
    (téměř) původní stav o_O;)
     
    Trepifajksl, evainfo a Sovinka tohle ocenili.
  16. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jednoznačně původní verze.
    Ta varianta co píše pajda361 - s kolika že to je nulama??? xD mi jaksi nehrozí, takže uvidím celá číslička
     
    Trepifajksl, evainfo a karbar tohle ocenili.
  17. Dasa1960

    Dasa1960 Zelenáč fóra

    Zdravím, samozřejmě verze 1.-.-
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Jednoznačně původní verze!!!!!!!!
    Ať nezasahují z nudy do něčeho, co funguje, ale snaží se vylepšit to, co se hráčům nelíbí!!!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Vrátit původní verzi, byla přehlednější!!!!!!!!!
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. lenbeno

    lenbeno Rádoby autor

    Hlasuji vrátit původní verzi.Každých 100 připsaných krejcárků potěší.
     
    Trepifajksl, maja.rada a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.