Zpětná vazba Nové zobrazování konta krejcarů

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem danda-vnovis, 29/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaká z variant zobrazování herní měny "krejcary" vám nejvíc vyhovuje?

Anketa uzavřena 5/10/16.
  1. 1. původní stará verze "zobrazení celého čísla"

    98.0%
  2. 2. nová verze "zobrazení částky nad 10 mil. formou textu a celé číslo v tooltipu"

    2.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři,
    protože vidím u vás značnou nespokojenost se zobrazováním herní měny ve hře a to u všech hráčů, kteří mají na krejcarovém kontě víc jak 10 milionů, zakládám tuto anketu jako zpětnou vazbu pro realizační team hry BP, abyste tak vyjádřili svou spokojenost či naopak nespokojenost s novou úpravou.

    1. verze (původní stará verze, ve které byla vidět částka celá)
    tzn. 1.000.000.000.000
    - částka je viditelná celá
    - místo pro částku může uvolnit zbytečně velký prostor pro počet hvězdiček a florenů a je zde stále dostatek prostoru pro zvětšení prostoru na zobrazení celého krejcarového konta

    2. verze (nová verze formou číslic a textu, která matematicky zaokrouhluje)
    tzn. 198,2 mil.
    - částka není viditelná celá a částka je matematicky zaokrouhlována
    - částka je celá zobrazena pouze v tooltipu, který se ne vždy zobrazuje a to i přesto, že má hráč tooltipy zapnuté
    - novou úpravu bylo nutné zavést kvůli nedostatku prostoru pro zobrazení krejcarového konta miliardářů


    Zvažte všechna pro a proti ještě předtím, než odhlasujete. Svůj hlas již nebudete moct změnit.

    Děkujeme za zpětnou vazbu a prima hru všem

    Váš moderátorský team



    danda-pajda-dragon.png
     
  2. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    ja som za 1.pôvodnú verziu
     
  3. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    Jednoznačně první, tj. původní verzi. Tu novou verzi si můžou prosadit tvůrci hry u svých reálných účtů v bankách, budou jistě také spokojeni a snad se potom budou konečně věnovat i těm potřebným věcem, ale to je pořád to samé dokola.:cry:
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hlasuji pro 1. Změnu zobrazení mohli udělat jen pro miliardáře, kterým by to automaticky skočilo na nový formát.
    Ale překvapilo mě, že je anketa na dva měsíce. To se případné změny jen tak brzy nedočkáme. Nehledě na to, že si za tu dobu nejspíš zvykneme, tak jako na jiné smysl postrádající úpravy.
     
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Hlasuji pro 2. Již je funkční i tooltip, takže s tím nemám problém.
     
    Jonsdorf, mamča50 a babina51 tohle ocenili.
  6. Rennie13

    Rennie13 Rádoby autor

    Ahoj, jednoznačně 1., chci mít přehled kolik krejcarů se mi připisuje. A bohužel tooltip nefunguje. Kdy můžeme tuto změnu očekávat?
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Já jest také pro verzi 1.Také chci vidět kolik krejcarů se mi připisuje.
     
  8. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    2 se mě nelíbí.Chtěla bych přesně vidět kolik mám za mě hlasuji 1
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky jsem pro verzi 1. Možná by se problém zobrazení konta miliardářů dal vyřešit jednoduchým zmenšením políček pro floreny a hvězdičky (banány) a zvětšením políčka pro krejcary.
     
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hlasuji pro původní zobrazení , tedy č.1 . Miliardář nejsem, nikdy nebudu a přes svoje miliony
    chci mít kontrolu . Miliardářů jistě není většina hráčské komunity, proto si myslím, že kvůli
    menšině upravovat zobrazení krejcarového konta tak, aby to činilo problémy většině takto nemajetných , není správné ... a hlavně, když se tak děje potichu a bez upozornění.
    Najetí na tooltip se mi nezdá praktické , navíc není na 100% funkční , jednou se krejcarové
    konto zobrazí , někdy vůbec na myš nereaguje.
     
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jednoznačně možnost 1 (stará verze). A tooltip mi nefunguje, musím restartovat hru. To je jako by mi v bance sdělili, že mám zůstatek asi tak 10,5 milionu, a kdybych to chtěla vědět přesně, tak by mi řekli ať si zažádám o papírový výpis, který mi přijde za hodinu, ať si počkám. A to už můžu být opravdu někde jinde, stejně jako na farmě za cca 30sec, než mi to naběhne.
    To je trochu pruda ne ?
     
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    A úplně nejpohodlnější by bylo přehodit ty popisky - vlevo by byly floreny, hvězdičky a BZ (BBZ), ty nepotřebují tak dlouhý řádek, stejně na přesné číslo si musím už teď najet myší. No a ten delší chlívek pro postupové body by se uvolnil na krejcary. A mají to prakticky bez práce. Odhad zeleného teploměru se s kratší délkou sice trošku zhorší, ale jak jsem psala, stejně jsme všichni zvyklí si najíždět myší.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte,ja som za starú verziu.
     
  14. forstlady

    forstlady Pisálek fóra

    jsem pro 1,neboť i když mám zapnuté tooltipy neukazuje to počet Kr. a ani nevím zda se připisují musela bych si každou plochu a ostrovy před sklizní zapisovat
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    I když mi to nijak život neotravuje, hlasoval jsem pro staré zobrazení. Není třeba měnit něco co funguje dokonale a bylo to změněno jen proto aby nějaký jeliman v kanceláři vykázal činnost.
    Zbytečná a nikam nic neposouvající změna.
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ano souhlas s Bezejmenným,dala jsem 1
     
  17. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    určitě jsem pro starou verzi...čili 1
     
  18. Adélka

    Adélka Pisálek fóra

  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím sousedé...

    Myslím že je to jako koukat na pootevřenou peněženku.
    :D
    Možnost najetí na položku tu je a tím také zase jedno zobrazení navíc!
    Snad tolik miliardářů zde není aby to byl jejich návrh?
    Ve hře je tolika zastaralých věcí, co by bylo dobré měnit ale na ty si RT čas neudělá.
    Nebo že by ano? Tleskal bych i ušima..!

    Hlasování je myslím jasné, co na to RT..?

    Gumičky došly Kubrte..!
     
  20. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Jonsdorf : i kdyby to bylo na popud těch pár miliardářů, tak se mi zdá jednodušší trochu popotáhnout lištu, než měnit celé zobrazení.
    Místa je tam dost i na stovky miliard.
    A co se týká gumiček, tak ty sice už jsou, ale zase není nálev.

    Každopádně pokud je tohle změna jen z hlav RT, je vážně potřeba se zamyslet nad tím, jakou partu ...... tam vlastně zaměstnávají.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.