Nové sochy na ostrově BAHAMARAMA (18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj herda21,
    nevím jak ty, ale já dostávám za postup v levlech na baha 5 banánů.
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) už se moc těším na novinky, Baha přestavěna kompletně - v pralese stromy (ty novější, pak ty, jejichž plody se dobře prodávají a ty, jejichž plodů mám málo), na hlavní baha-ploše nyní jen políčka - pěstuju do stodoly (bonus +1 se moc hodí), pak tam přidám tukana a pojedu nové plodiny :D
     
    kometak96 a Květa54 tohle ocenili.
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Medvánek jestli instaluješ tukana hned, bude řvát hlady....leda bys ho chvíli krmila SK. To mě by teda ani nehlo xD
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD ať řve, ale je hezky barevný ... ale vážně, jasně, že mu nejdřív seženu krmení, nejsem nelida (a SK to nebude, to mám na jiné účely :p)...
     
    petaM2001 a čarodějka007 tohle ocenili.
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Medvánek, taky se mi líbí a asi ho pořídím, i když dobytek není mé hobby....ale co mě teda tíží, jsou ty pořizovací náklady za všechny plodiny a stromy (a i ten chlívek). Doposud jsem baha používala jako klasickou kolonii - to jest vykořisťovat, neinvestovat a teď abych vydala z konta přes jedno mega....no lakomá Barka trpí xDxD.
    Ale co nadělám, začnu si hrát na pomoc rozvojovým zemím .....:D
     
  6. herda21

    herda21 Expert fóra

    Tak teď vskutku nevím....pokud jsem se přehlídla, omlouvám se za nesprávný údaj. Ale i tak to opravdu není mnoho :)Přívětivý sluníčkový den :)
     
  7. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, na novinky na Baharamě se moc těším. Je pravda, že by to chtělo ještě nějakou plochu, aby se nám to mělo kam vejít. ZB mám 208 takže určitě neotevřu všechno, ještě musím promyslet pořadí. Vůbec nevadí, že to nedám naráz, alespoň bude nějaká motivace. Kromě úkolu Umělecká díla z písku mám všechny na Baha hotový (ještě šlechtící, tam je to běh na dlouhou trať), takže není kam chvátat, úkoly nikam neutečou. Překvapilo mě, že za nový úkol nejsou ZB, určitě lepší než hvězdičky, ty u mě zatím nemají další využití. Pěknou neděli 8)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Dohnys96

    Dohnys96 Zelenáč fóra

    Tak jak to tady tak pročítám tak hodně z Vás má banánů docela dostatek a hlavně asi díky opičí královně. Když byla ta akce, byl jsem ještě docela "bažant", takže s nasbíráním banánů jsem neuspěl. Byl jsem rád, že jsem získal odměny co jsem chtěl. Je pravda, že jsem do farmaření nevrazil ještě ani korunu za nějaké balíčky, floreny, apod. Jen mě zajímá, kde to všechno berete, protože já škudlím dá se říct každý banán a je o ně nouze :D Mám konkrétně 3 a odemčených asi 6 místností a to ještě ani neodemykám vše, ale jen to potřebné. Hezký den všem :)
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dohnys96 - až budeš hrát 3-4-5 let, budeš mít taky nasyslíno, neboj xD;)
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Malá poznámka k novému receptu:
    Použití na Rajčenku XXL (základní doba růstu 6 h) - společně s UH + runa na stromě moudrosti ► výsledná doba růstu = 6 x 0.65 x 0.9 = cca 3:30 h => na Rajčenku XXL lze recept použít 2x (a společně s prodloužením pomocí Pinky Pie ještě déle).
    Ovšem pochybuji, že to někdo využije, protože efektivita receptu pouze na tropické stromy tento recept v mých očích podstatně diskvalifikuje...
     
  11. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Tak jestli se budou rostliny na BAHA otvírat jako doposud,
    tak si myslím, budeme muset otevřít všechny rostliny, aby jsme se dostali
    k mochyni. Ta je třeba do krmiva pro tukana a je jako poslední.
    Pokud vím, tak se doposud nedalo vybírat, ale muselo se otvírat postupně.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

    :) Sláva! Na Baha už to chtělo nějaké novinky pro zpestření!
     
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Milena 1952: Ahoj, však také právě kvůli možnosti krmení tukana byla Mochyně umístěna do 6. chrámové místnosti hned za papriku ,-) Stačí se kouknout do tabulky na první straně. Stejně tak je Makadamie v páté místnosti hned za papájou a tukan jako takový je v 6. místnosti ,-) Na to dosáhne skoro každý a za pár ZB.... a nemusí odemykat desítku, nebo se prokousávat devítkou nebo osmičkou za zázvor nebo kávu.
     
  14. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    bananu mam 25 chtělo by to karneval nebo vice ukolu kde jsou za oměnu banany
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  15. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Tak jdu vařit a baštit punč a smokie, neb jsem to na BAHA docela flákala tak ať tam banány naskakují.
    Hezkou hru všem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jsem udělal pořádek na baha(potřebuji místo na novinky)mám jen 315 ZB Takže aktivuji všechny stromky+tukana+mochyně jestli jsem dobře počítal tak je to za 300 ZB no a plodiny půjdou postupněxD
    [​IMG]
    tam kde jsou solo výběhy tam půjdou stromečky a najednou přibylo i pár políček;)holt mě můší stačit stromečky po 2 a né po 4 od jednoho druhu



    grrrr nemám odemčený chov velbloudů takže plán je v čudu:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  17. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Medvánek .....děkuji za odpověď. To je škoda,že jsem tuto akci nestihla......byla jsem bohužel v lázních :sleepy:
     
    -petřík10- tohle ocenil(a).
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky. Přijde mi toho moc najednou.Tolik stromů i plodin.V chrámu mám komplet všechno otevřené,banánů něco přes 360 i tak to bude málo. Tukani jsou jasní,ty se otevřou jako první a to čím se krmí.Zbytek postupně.
    To že v družstvu by se za úkoly z baha měli dostávat ZB a ne *,se mluvilo už několikrát,ale nic se prostě neděje.I 1 ZB by byl dobrý.
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Monča*** to jsi na tom celkem dobře, zkus se vžít do nováčka, který celý natěšený otevře baha a tam na něj vyběhne chrám plný soch už teď - a má k dispozici jen malý plácek na cukrovou třtinu....pokud nepomůže mentor a sousedi, bude se na tom malinkatém kousku plahočit dost dlouho a zlaté banány v nedohlednu....já mám aktivované všechno a píše mi to, že jsem spotřebovala 1.433 ZB. Na ty nové sochy mám banánů dost, nachytala jsem si u královny, ale přesto si ještě pamatuju začátky na baha ...takže cítím s nováčky
     
  20. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    čarodějko- je jasné,že pro nováčky je to trať na hodně dlouhou dobu.Plodin a všeho hodně,pěstuje se pomalu a úkolů v družstvu taky moc.To je bez diskuze.Dnes je hra plná všeho možného,některé chlívky a stromy už ani nelze získat.Jen než se otevřou všechny bahaplochy a kde jsou pak plodiny a vše ostatní.Dnes už bych s farmou asi nezačla,přišla by mi strašně složitá.
    Já začínala ještě s letovýma hodinama a když už mi jich chybělo jen pár,zavedli banány a já se musela snažit ještě pěkně dlouho.

    Proto by za úkoly v družstvu měli být i banány.A vůbec by mi nevadilo zavést je i do úkolů,které my co už hrajeme nějaký ten rok máme splněné.Mě by to nevadilo.Že já je neměla bych neremcala.

    P.s. Hodně pomůže pokud máš otevřený ostrov pokladů a tam nějakou tu dekorku s BBZ i spolknout česnekovo-olivovou omáčku.Určitě někdo ze sousedů či mentorů rád pošle.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.