Nové sochy na ostrově BAHAMARAMA (18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. brony

    brony Pisálek fóra

    No bude to chvíli trvat než dám všechny banány dohromady,ale aspoň něco nového.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Hezký den všem. Souhlasím s mzeleznikova proč nejsou v úkolech z Baha ZB, když tam jsou potřeba.:oops: Nejsem ten šťastlivec který od královny dostal mnoho ZB. :( Ještě nemám všechno otevřené, ale budu dělat vše proto aby se mě to časem povedlo.:p Jinak jsem ráda,že bude nějaká novinka.:D
     
  3. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    díky, tak to jsem nějak přehlédla...tudíž nečekám a utrácím :D
     
    abc23 tohle ocenil(a).
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Taky marně přemýšlím proč nové stromy a plodiny aktivovat kromě splnění jednoho úkolu... a na nic jsem nepřišel. Beru to podle sebe, ale krom těch co hrají na krásu, tak většina sází za nějakým účelem.... ziskem. Pokud chci TBZ (a nepočítám dekorace), tak je spousta stromů s vyšším, to stejné je s protihodnotou do případných Dožínek a nehodí se ani na přípravu před akcí jelikož čas růstu je menší než 20hod. Na zisk KR jsou taky k ničemu, jelikož do úkolu je potřeba trocha a když už si je někdo aktivuje, tak tu trochu vypěstuje a kdo nemá aktivováno, tak si je nemůže koupit. S receptem je to jak si napsal, pochybuji že bude produkt žádaný?..... Přitom stačilo u stromů pokračovat v linii a posloupnosti v TBZ a BPH dál za Goji a nechat je na 20hod a u receptu dát stříbrný slot a působnost i na Farmu ,-) Na rozšíření jsem se těšil, že bude co dělat a trochu se to rozhejbe.... snaha byla... bohužel to asi dělal někdo, kdo Farmu neviděl a nehrál :-D
    P.S.: Kdyby někdo přece jen spěchal za aktivací a ZB, tak na trhu BB mohu pomoct prodejem řem produktů na TBZ ve větším množství.... cena a počet ks dohodou holubem ,-)
     
  5. PepanPM

    PepanPM Pisálek fóra

    Takže u mne Voliéra pro tukany a k němu odpovídající krmení. Potom otevření 10. místnosti a první rostlinku a další po uvážení. Nemám 500 ZB, takže poskromno. Opičí královno, kde jsi?
     
  6. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Ahojky......čtu tady o "opičí královně" a nevím kde jste k ní přišli a nebo jak jste se o ní dozvěděli. Děkuji za radu ;)
     
  7. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Tak mě naučil ostrov Baha držet se osvědčeného přísloví "kdo si počká,ten se dočká..."
    I když mám 411 ZB,budu si vybírat,co a kdy otevřu - úkol je trvalý,takže není kam pospíchat.
    Řem. produkt je na nic,zbytečně zabere zlatý slot,navíc je až v 5. stupni alchymisty - a já jsem definitivně s tímhle vykukem skončil na třetím.
    "Závodníkům" přeji podařený start a jízdu bez komplikací a nástrah ...:D
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    podle mě by prerekvizita langsatu by měla být anona. Jak se tady měnila první stránka a ještě se něco změnit může, tak pro mne je to důkaz že RT se daří dostat do hru kam chce on - bohužel pro hráče.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  10. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Hoci nemám toľko banánov aby som mohla otvoriť úplne všetko, potešila som sa novým rastlinám, nakoľko ma už nebaví neustále sadenie tých starých, ktorých mám viac ako 10 000ks a nič z toho :p voliéra pre tukany tiež môže byť ;) akurát, čo som nepochopila sú tie divné časy dozrievania stromov o_O
     
  11. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Ahoj všem,
    líbí se mi, že se na Baha něco děje. Jenom mě napadají otázky, proč to tam naprali všechno najednou? Kde to budeme pěstovat?
    Je to smutné. Celou dobu nic a pak najednou taková rána. Banány se postupně nasbírají, ale kde vzít další plochu? To už nikoho nezajímá. A ta doba růstu u rostlin je děsná, alespoň pro mě. Takže dávám půl palce nahoru a půl dolu.
     
  12. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    mzeleznikova: protože si RT asi nevšiml, že na Baha místo hvězdiček banány zavedlxD
    Zdenas: kdo neco co je karnevalová královna??? No to už je skoro jako "Bylo nebylo...dávno tomu....:":)
     
    evainfo a Květa54 tohle ocenili.
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    RT, neraaguje už léta na to, že by za úkoly na BAHA být ZB, tak proč by to dělal nyní, že.....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    je to pěkne že je něco noveho ale kam to vše davat a hlavně nazbírat banany
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Že dali vše najednou? Aspoň si mnozí dlouhohrající zkusíte, jak se cítí nováček, když se během pár dnů dostane na cca 40. lv i výš, má k dispozici spoustu plodin, stromů i zvířat a neví, co dělat dřív. K tomu každý týden akce, plochy třeba jen dvě. Jo jo, byly to hoňky.
    Hraji tři měsíce a v chrámu mám použitých 928 banánů + 58 k dispozici, otevřeny všechny místnosti, na Baha level 160. Ano, královna byla štědrá, ale úkolů v družstvu hafo a ob den či dva nový level. Množství potřebných banánů se neobávám. Otevírám jen to, co je nezbytně nutné pro úkoly do družstva, třeba takový arašíd jsem ještě neaktivovala, to si raději pořídím hrozny moře, splním družstvo a dá mi to víc než úkol s arašídem.
    To, že tu už dopředu litujete nováčky a začínající, to je od vás sice pěkné, ale oni si k tomu taky pomohou. Případně jim můžete pomoci vy posláním něčeho na navýšení TBZ. Mně takto zpočátku pomáhalo několik farmářek, za což jim opravdu patří můj velký dík.
    Jinak mě nové věci na Baha zatím nechávají v klidu, potřebuji toho na farmě ještě hodně moc, hlavně se dostat ke karafiátům a ještě pořád sbírat hvězdičky. Ale přeji vám nové plodiny, stromy i zvířata, protože pěstovat pořád dokola to stejné musí být časem opravdu nuda.
     
  16. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    mno tak ako vidím otvárať nič nebudem. keďže akcie nestíham ,tak ani banány nie sú. No ale čo už, postupujem dobre :) vďaka stonku a najskôr chcem otvoriť celý ostrov . Tak som si povedala akcie už robiť nebudem vôbec , aj tak ich nestíham dokončiť a potom ma to len mrzí :) takže sa bude pestovať a chovať a predávať. Pokladňa prázdna :music:, treba ju doplniť . V reáli nekupujem všetko čo je v akcii, snáď sa to naučím aj v hre akcia , neakcia, nemusím sa toho zúčastniť xD Ale tieto zmeny vítam , aspoň sa na baha tiež niečo bude diať :D
     
    Trepifajksl, herda21 a Květa54 tohle ocenili.
  17. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Konečne niečo nové na Baharame to ma potešili a hlavne Tukan už sa teším až ho budem mať. Sú RT sú štedrí aj v akcii, opičia krátlovná aj mne dala veľa bananov tak nebude problém všetko aktivovať.Prajem príjemnú hru.
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak to byla otázka času, kdy budeme "vracet" banány, pokud byla Královna neplánovaný úlet :-D

    A najednou za úkoly nedávají banány, opravdu mají strach, abychom náhodou na 1-2ks za splněný úkol zase nějak moc nezbohatli? Jako bylo by to k úkolům na Baha více vhodné než za hvězdy, zase někdo ulítnul asi.. lakomci

    Jinak budu otvírat postupně, podle potřebných surovin do úkolů, banánů mám dost ale nějaká stovka bude chybět, to doskládám postupy a trochu si budu úkoly šetřit, už je to tak jediné, co můžu ve stodole splnit, váznou mě tam produktové úkoly a hlavně šlechtěnci - ty budu plnit až se zlepší situace, jestli vůbec někdy.. úkoly na Baha OK ale zbytek velký maglajs a někdo vařil z vody nebo spíchl horkou jehlou nebo jak s to říká..
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  19. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Četla jsem špatně název diskuse: "nové plochy na ostrově Bahamarama" :D škoda, že jsem si pak uvědomila, že název je trošku jiný :D plochy...sochy :D No já nemám otevřený ani stávající sochy v chrámu, takže na ty nové si ještě pěkně dlouho počkám :D
     
  20. herda21

    herda21 Expert fóra

    Jsem na tom stejně. Jakmile jsem banány nasbírala, hned jsem je za něco proměnila. Vůbec mě nenapadlo je schovávat. Při vypadnutí 3 banánů za dokončení levelu je to pro mne nekonečný příběh... Když jsem u Casey27 viděla sumu přes tisíc banánů, málem mi vypadly oči z důlků. Koukám, že navzdory tomu, že "pracuji" na farmě od roku 2010, jsem velmi nezkušená, takže bych ocenila radu zkušených :) (Pravda, ne všechny úkoly jsem dělala, ale přesto...)
     
    Trepifajksl a Květa54 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.