Nové sochy na ostrově BAHAMARAMA (18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    maminka78 - jestli to dobře chápu, tak je to plodina či strom, které již musíš mít otevřené :) Tzn., že chceš- li otevřít habanero, musíš mít již aktivovaný čajot.
    Přiznám se veřejně, že jsem si to musela vygůglit :D
     
    Naposledy upraveno: 15/4/16
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    I šla jsem se pro srandu podívat, kolik mám banánů - děti, celých deset.xD Z toho plyne jediné: kupovat je nebudu.
     
  3. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    je toho veľa ,ale veď ešte nekončím na farme, tak pomaly si pozbieram aj zlaté banány a bude Baharama zaujímavejšia,
    teším sa
     
    evainfo, petaM2001 a blondmary tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tohle má jako bejt nová zmněna na bahamce?:p Stromy s trapnýma časama růstu, k tomu odpovídající nesmyslný recept,kterej nikdy nevyužiji.Zlatý sloty mám neustále obsazeny jarním věncem a velikonoční marmoškou,na rozpěstování akční plodiny vánočkou a bílou nevinností.Vyjímečně někdy při akcích produkty na zvěř.Takže po splnění velice těžkého stálého úkolu půjdou stromy, nazpět do lišty.Nechám jen po jedném kuse od každého na navýšení počtu do stodoly.
    Nové plodiny by se mohly snad hodit při akcích na vypadávání akčních předmětů!
    Jinak nováčci a hráči co se neučastnili královny, budou mít vše aktivované možná někdy v důchodu.o_O Skoro to vypadá, že se nám královna v brzké době vrátí nazpět.
     
  5. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    No banány mám, ale za mě , na 2 plochy je těch novinek nějak moc najednouo_O
     
  6. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Což o to, banánů mám 557 (asi 150 od královny, víc jsem nestihla), ale pořád ještě doufám v otevření Korálového ostrova, tak se nechci vydat ze všech zásob (na Baha jsem level 289 a tam je na postup a 5 kousků banánů potřeba už kolem 5 milionů TBZ). Ještě nemám ani otevřené všechny stromy v chrámu (kustovnici a acai) - pořád čekám na ten ostrov s tím, že budu otvírat za to, co mi zbyde. A pořád jen slibují a my vyplňujeme ankety, co bychom raději...a skutek utek. Takže pomalu a s rozmyslem. Úkol je stály, není kam spěchat.
     
  7. juracka

    juracka Pisálek fóra

    Je dobře že jsou nové věci na Baha,ale podle mě by bylo lepší přidávat postupně a ne takhle najednou.Mám asi půlku ZB co je potřeba,ale i tak musí přemýšlet co odemknout,ale asi půjdu po tukanech a abych je měl čím krmit.Ale je to masakr asi 1/4 bahy nová bude co dělat a je toho hodně na 2 plochy a pořád pěstovat a chovat i to staré.
     
    Trepifajksl, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Jůůů, už se těším, bude trochu novinek. Tukan se mi líbí a rostlinky s delším časem růstu ještě víc. Zl. banánů mám dost. Taky jsem chytala, když královna rozhazovala.Těm, co mají málo banánů, bych chtěla vzkázat, nenaříkejte a snažte se. My, co déle hrajeme, jsme taky začínali na 0 a žádná královna nic nerozdávala. Dokonce jsme si museli v začátcích udělat kurz létání, abychom se na ostrov dostali a to taky nebyla sranda. Takže, kdo nemá dostatek banánů, honem do práce, ať přibývají a ti co dostatek mají, tak hezké vylepšení Bahamy.
     
  9. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Banánů mám 336, takže postupně. Jen nechápu proč je toho tolik najednou? Buď si Baha nevšímají nebo nás zahltí hromadou nových stromů a plodin, které stejně není kam dávat. Holt postupně, postupně........ale jsem ráda, že je tam delší plodina než zázvor aspoň může dát na noc člověk něco dalšího. Určitě se s tím všichni popasujeme i když remcáme. Budu si to muset přečíst pořádně znova a znova a stejně budu čučet jako puk.
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Holedbám se tím, že jsem poměrně sečtělý člověk, ale tedy slovo "prerekvizita" jsem si musela vyhledat ve slovníku cizích slov :oops:

    EDIT: Pardon, teď jsem si všimla, že už se tu o tom mluvilo :p
     
    evainfo, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  11. burds

    burds Titán fóra

    Je toho nějak moc.Banánů mám 375.Asi si otevřu tukana.Líbí se mi a na krmivo nemusím otvírat novou místnost.Pak nějaké nové rostlinky.Nějaké banány si nechám co kdyby.Ono se nic neděje alespiň se bude o co snažit.Mám jen skromný dotaz on leknín není rostlina ? Já myslím že ano .Asi jsem už moc stará a leknín asi přeřadilůi z květin někam jinam.Květinový stonek je na Baha téměř k nevyužití a myslím,že je to škoda.
     
  12. bimbous

    bimbous Pisálek fóra

    Zajímalo by mne jak k těm banánům přijít. Královnu jsem nestihl a z běžného pěstování se nasyslit prostě nedá. Takže dnešní novinky až za několik let.
     
  13. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak novinky na Baha vítám,ikdyž možná kdyby přišli postupně bylo by to lepší,ale což,ale nevadí,aspoň bude vzrůšo,protože mám jen 140 banánů tak mi nějakou dobu bude trvat než se ke všemu dohrabu :)
     
    evainfo, petaM2001 a zdenkaamirek10 tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    9klárka9 pokud jde o Korálový ostrov, tak není na co čekat - v jednom z "dopisů hráčům" RT oznamoval, že to zastavili....pak jsme dostali novou plochu Deštný prales a velice pochybuju, že by se v dohledné době objevila na baha další plocha
     
  15. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    ahoj
    proč tady stále mluvíte o korálovém útesu? Copak nebylo již jasně řečeno, že nebude?
    Jinak si myslím, že dnešní postupy jsou díky dekoracím dávajícím BBZ daleko jednoduší a také díky druhé ploše. Dříve ta kola tak nepřibývala jako dnes. ale stejně tady pořád brečíte jako to nejde.
    Novinky se mi líbí, konečně je banány za co utratit a proč se snažit.
    Díky RT
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Janké861,

    v tabulce o odemykání 10. místnosti není tuším ani písmeno, tam jsou jen stromy a rostliny.
     
    Jonsdorf a petaM2001 tohle ocenili.
  17. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    ahojky máme nový úkol na baha proč teda místo hvězdiček nejsou v odměnách banány při tom množství nových plodin a stromů by moc pomohly
     
  18. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Bezva konečně uplatním 1000 nachytaných banánů
     
    Trepifajksl, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Provokatére. Za celých pět let jsem nedala dohromady víc než sto banánů.
     
  20. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Ahoj pajda361. Máš pravdu. Tímto se omlouvám a příspěvek smažu. Jdu si udělat kávu, abych se probrala a nepsala tady bludy :p
     
    Jonsdorf a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.