Nové sochy na ostrově BAHAMARAMA (18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    jejdanánku, to se to tady rozjelo. Naprosto chápu kratšeji hrající, že by vše chtěli hned. Ale supr na to odpověděl Kaolín a k jeho reakci není víc co dodat-> mluví mi z duše, nedokázal bych to napsat líp :)
     
  2. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    a ja som si chcela otvoriť kurkumu a v slovenskej verzii je to kukurma. kde na ten preklad chodia
     
    babako, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  3. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Krásné odpoledne, právě jsem získala recept- ampule růstu a nechápu jeho užití. Zasadila jsem strom pitomba a místo
    20 hodin roste 18 hodin. Když mám, ale zasazenou i pitombu xxl tak tam se čas vůbec nezměnil pořád je to 12 hodin !
    V čem je tedy ta změna u xxl stromů ?
     
  4. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Ahoj farmáři - pamětníci i novější -mám návrh: bylo by prima kdyby si každý udělal "signaturu" -na fóru vpravo nahoře - klik na svůj název, rozbalí se lišta. klik na signaturu - vypsat, kliknout na uložit změny a je to, při každém příspěvku už se vám to vloží samo)
    Stačí jen vypsat, jako to má hodně z nás (nemusíte hned tvořit obrázky). Hned je pak vidět který je kdo level a od kdy cca hrajem, a nemusí se tu řešit ..." ale já nejsem začátečník, já jsem..." , a postřehy a rady můžou být konkrétnější, cílenější, a hlavně - vlídnější a klidnější.
    Co na to říkáte?

    Abych nebyla off: otevřela jsem makadamiový strom, z plodin kurkumu, guaranu, papyrus, cukrový meloun, a k tomu tukana - a teď pracuju na získávání dalších zlatých banánů k otevření leknínu, abych mohla začít plnit úkol.
    Královna sice něco naházela, ale nestačííííí :)
    A v chrámu mi to ukazuje stav doposud použitých zl. banánů 1682, to už je docela dost.
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Danielaa25,

    děkuji za nahlášení, necháme to prověřit. Jen dotaz i když předpokládám, že jsi to tak udělala. Použila jsi nejdříve řemeslný produkt a teprve pak nasadila nebo sklidila strom.
     
    babako a petaM2001 tohle ocenili.
  6. -ivca15-

    -ivca15- Pisálek fóra

    No to je všechno moc hezký,už byla na baha trochu nuda,ale tohle???chtělo by to přidat ještě jednu plochu,jinak to mám tak na rok než to vše napěstuji.:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Prosím, jak je to s ampulí růstu? Zde na 1.stránce je uvedeno, že zrychlí růst Baha stromů a na trhu v tooltipu je uveden větší výnos. Co z těchto dvou možností platí? Děkuji za odpověď.
     
    petaM2001 a Iwuska tohle ocenili.
  8. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    -ivca15-, no já právě mám pocit že úkol půjde splnit příliš rychle a pak opět nastane čumenda po lelcích. Očekával bych promyšlenější herní využití toho co bylo přidáno než jen splnění jednoho úkolu. Ti délehrající s úspěšnou audiencí u Opičí qeen to dají s prstem v nose a pak si ho tam můžou zase nechat, protože nebude do čeho píchnout :)
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
  9. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor


    ano - dala jsem řemeslný produkt až po té zasadila pitomby ... u xxl se nezměnil čas
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. Davson.A

    Davson.A Pisálek fóra

    přidali spoustu v věcí,kde ale dohledám postupový žebříček?už asi 50 levelů nepřibyly ani chlívky,ani stromy ani plodiny.Zastavil jsem se na pandách a šmitec
     
    babako tohle ocenil(a).
  11. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak úkol na nové stromy a rostliny hotový a jde se vydělávat ;)
     
    evainfo a Janké861 tohle ocenili.
  12. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor



    EDIT- pěkně prosím dnes ráno mi ampule růstu na pitombu xxl fungovala a čas zkrátila, byly od včera poprvé sklizené a tedy sklizení
    aktivovalo příští druhé kolo asi za 10.50h.
    ale pokud zasadím xxl stromy na baha úplně poprvé tak čas se z dvanácti hodin se nezkrátí . Dnes jsem to zkoušela
    s banánovníkem xxl, tomelem xxl, mombínem xxl ( ampule ve slotu byla před nasazením stromů)
     
  13. Svatomír

    Svatomír Pisálek fóra

    Krásné ráno
    konečně jsem měl čas kouknout se na novinky a nějak nechápu na co bude
    cukrový melounostatní32 ZB1010. místnost
    tu místnost budu potřebovat na co?
    papyrusostatní35 ZB10cukrový meloun neměl bych dostat spíš papyrus?
     
  14. tutino74

    tutino74 Pisálek fóra

    nechtěl bych byt nově přichozi , tolik zlatych bananu v chramu to je na několik let , kdybych nehral karneval tak to mam na dva roky, ale libi se mi baharama tak hura na to a za pul roku mam všechny
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Svatomír,

    otevření místnosti budeš potřebovat na zpřístupnění aktivace vodního melounu. A k druhé poznámce, sloupec se jmenuje prerekvizita tedy je v něm uvedeno to co musíš aktivovat, aby ti byla umožněna aktivace uvedené rostliny/stromu/zvířete.
     
    babako tohle ocenil(a).
  16. Svatomír

    Svatomír Pisálek fóra

    To je jasný, že nejřív musím otevřít první rostlinu a pak druhou, takhle to funguje od začátku opičího chrámu.
     
  17. tutino74

    tutino74 Pisálek fóra

    s medved222 souhlasim
     
    janinka165 tohle ocenil(a).
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Svatomír: potom tedy nechápu proč se na to ptáš?
     
    babako tohle ocenil(a).
  19. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    plně souhlasím, taky bych potřebovala nějakou pomůcku na získání banánů, stejné je to i s florenovníkem, kdysi se dal získat, ten kdo ho má si může pískat, my ostatní jen čumět s otevřenou hu.....je to trochu nespravedlivé, a tak si na spousty nových plodin a stromů prostě počkáme.......jak dlouho? kdo ví!
     
    karbar tohle ocenil(a).
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Nemám florenovník, v té tobě jsem ještě nehrál. Ale mám pár věcí, které současní začátečníci nemohou získat (např.obr stáje a stromy). Svým způsobem to vidím, jako odměna za delší výdrž ve hře. Domnívám se, že je správné, aby dlouho hrající hráči měli NĚCO NA VÍC. Prostě, je to jako v reálném životě->dnes je na něco sleva a třeba už nikdy nebude. Několikrát tu bylo hráči zmíněno, co je to stálo za námahu, aby cokoli získali. A nevidím důvod, proč by to dnes měli mladší hráči získat téměř okamžitě. Paráda je, že příspěvky zde, jde pouze ocenit a nelze získat mínusy:D. Myslím, že by mi jich za tenhle příspěvek napadalo přehršlexD:DxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.