Nové sochy na ostrově BAHAMARAMA (18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Krásné odpoledne , tak minule se mi tu někdo smál k čemu , že mi bude tolik banánů. Tak teď se směju jáxD.
    Použito[​IMG] a ještě mám k dobru[​IMG], ne vážně je zatím každodenní dřina :oops::oops:

    A to mě baví ! :inlove:Pěknou hru!;)
     
  2. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    a otevřele jsi desátou komnatu. tím pluskem
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  3. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    prosím stromy mam ale jak získat to nové zviřme,děkují za radu
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Vem čert necelých šestset ZB.Ty byly zadarmo,ale těch milionů,těch milionů za nakoupení novinek ! Těch je mě líto..víte jak sem se na ně nadřel ?
    :cry:
     
  5. milteska

    milteska Expert fóra

    ........a já su škrt :) plodiny na pole jsem koupila po dvou kusech a rozpěstuji se superkem;) Strom zatím jeden.............není kam spěchat,úkol neuteče pár banánků mi chybí,takže tukani musí počkat
    milino 54
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj boruvka1950,
    nevím, co jsi pro to zatím udělala, tak to vezmu od začátku: máš-li aktivované velbloudy a dostatek ZB, tak si v 6 místnosti Starověkého opičího chrámu odemkneš za 30ZB možnost koupě tukana. Poté si na baha v levé liště koupíš voliéru pro tukany.
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Baroland - víme a rozumíme Ti, ale opatrně, aby jsi nedopadl jako jedna nejmenovaná osoba, která "dřela jak kobyla" a dnes má potýkání se soudy a v pozadí jsou nějaké techtle (protože na mechtle asi nedošlo) s armádními zpravodajci. ;)xDxD
    A proč pláčeš, však Ty nejsi lakomá Barka?
     
    Trepifajksl, kiki2305 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtít po tvůrcích hry aby plodiny poskládaly podle délky růstu, by bylo asi už moc!:p Ještěže to jde alespoň vše narvat do oblíbených!
    [​IMG]8)
    Jinak sem zakoupil 5 kousků stromů od každého,plodin zakoupím také tak.:)
     
  9. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    taky bych ráda znala recept na velké množství banánů, já stěží nasbírám vždy na nějakou sochu nebo zeleninu či strom:eek:
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já jsem si neaktivoval nic, protože mám 40 banánů a přemýšlím za co je utratit.
    Sice bych si mohl aktivovat Tukana, ale neměl bych ho čím krmit.

    Takže si dám načas a popřemýšlím.

    PS : u karnevalové královny jsem měl jen pár hodin před koncem, takže jsem toho moc nenasyslil.
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Druide,nepláču že utrácím,pláču když vidím ty mozoly na bříškách svých prstů.A barka su,ale zachtivá,jak nemám zvířata na celé ploše,není pole dokonalý.Nebudu furt chodit sklízet po pár kusech v různý časy.
    Jo a když už jsme u těch časů, pěkně u těch stromů rozdrbali sklizeň !!!!!!
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Vše aktivováno :). Od každého stromu 10 kousků, 2 tukani a koupeno 100 ks každé rostliny ;). Zbylo 312 ZB, ale jen díky opičí královně, jinak bych bych v červených číslech :D. Teď bude aspoň na chvíli zábava než se všechno napěstuje do úkolu a do zásob. Uvolnil jsem tomu obě baha plochy, takže teď pojedu jen nové věcí :p.
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no a je to stromečky po 2 ks na ploše tukan prozatím v liště a na noc půjde Mochyně :pnavíc už babánky nemám:oops:
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na tukanech jsou nejlepší ty stromy ve výběhu xD, ale dostal SK ať se vybarví.
    Jdu se podívat do družstva na nějaké nesplněné úlohy, snad ještě nějaký banán ulovím, královna ke mně moc štědrá nebyla.
     
  15. janka

    janka Pisálek fóra

    Můžete mi říct co je Opičí královna? A jak ji popřípadě získat?
     
  16. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Janka to bola akcia ešte vo februári,keď sa dalo získať veľa banánov. :-((
     
    Drevulka, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na čajot a habanero lze ještě použít nebeskej řádek co navyšuje zeleninu +1 ks, k tomu bonus s kalendáře +1 ks + MJS. Pro rychlejší sklizeň lze všechno ještě urychlit skřítkama!:eek:
    V liště na mně čeká [​IMG]:)
     
  18. alena1480

    alena1480 Pisálek fóra

    Ahoj. Já mám banánů jen 60. Královnu jsem nedokončila. Zatím jsem si otevřela jen kurkumu, ať mám co pěstovat.
     
    petaM2001, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  19. pistule

    pistule Aktivní autor

    S královnou jsem se taky moc nevyspala, ale nechte ty koše propadnout, že jo? Ale chyběly mi ještě nějaké stromy v chrámu, takže jsem spoustu ZB utratila. Ale i za těch necelých 300 si něco pořídím. Stejně nemůžu pěstovat všechny rostliny najednou. Navíc mě to asi takhle víc baví, když mám nějaký cíl před sebou, už jsem pěstovala prakticky jen hrozny a bromélii a prodávala punče. Teď si je budu šetřit pro sebe.
     
  20. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Aktivané - makadamia a physalis - strašný názov, česky mochyně. Myslím, že názvy plodín, stromov, zvierat aj dekoriek by mohli byť aj u nás na Slovensku v čestine, mali by sme to jednoduchšie. Zostalo ešte 77 banánov, tak zoberiem tukanov a uvidíme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.