Nové sochy na ostrově BAHAMARAMA (18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj smakoun,
    nejjistější způsob získání ZB je postupem na bahamaramě, občas jsou součástí odměn za splnění akcí, nebo úkolů, ale to nebývá často.
     
  2. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tak mě napadlo...a hned by se ti tukani měli začít šlechtit, ne???xDxDxD
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. smakoun

    smakoun Pisálek fóra

    Děkuji za odpověd
     
  4. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Mám asi blbý dotaz, to maté do úkolu: v který místnosti je ten strom k tomu? nějak ho slepota nevidí a nevidí....
     
  5. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***

    hladaj strom cezminu parag.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/16
  6. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . já měl ZB přesně 500 a nevyšlo mi na otevření posledních dvou stromů, (na ten předposlední mi chyběl 1 ZB) ;)
    - hráčů v nižších levlech je mi sice líto, ale když si vzpomenu na starý systém, tak to taky nebyla žádná havaj
    (udělalo se několik levlů a nového stále nic nepribývalo)
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Lidka7373,
    v osmé místnosti pod názvem Cesmína Paraguayská.
     
    jarka112 tohle ocenil(a).
  8. daktari62

    daktari62 Pisálek fóra

    Tak už vše otevřeno až na poslední plodinku a strom , ale času je hafo...tukani jsou krásní.....
     
  9. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Ohradu pro velbloudy mám dávno otevřenou tak proč mám u tukanů - otevřít za 30ZB a ne i 150FL jak bylo v nabídce?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. daktari62

    daktari62 Pisálek fóra

    Ohradu pro velbloudy mám dávno otevřenou tak proč mám u tukanů - otevřít za 30ZB a ne i 150FL jak bylo v nabídce?
    zkus restart
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj eli2006,

    protože se RT nakonec rozhodlo nedat možnost aktivace za Floreny.
     
  12. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    nezmarka.cz,
    díky já věděla, že pro oči nevidím.....jsem se divila jak to, že to mám na skladě, dávno odemčeno.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak banány vyšly jen na tukany a strom a semeno na výrobu papu ,do dempy tam je nových stromů a semenxDJen nechápu proč to daly vše naráz a rovnou i do jednoho úkolu:(tak zase syslit další, tiše závidím těm co měli víc času u královny karnevalu....
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Já zatím neotvírám nic na obou plochách mám stromy,tak až bude akce a bude volno.
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Tak jsem otevřela všechno, stromky na ploše, tukani dostali SK a nasadila mochyni, ať se začne s krmivem :p ...
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chybí mi 35 ZB, abych měla otevřené všechno, dnes nebo zítra skočím do dalšího levelu, tak ještě 6. Jooo měla jsem opičí královnu hrát od prvního dne a ne až od třetího. Moje chyba. Ale i tak toho mám přehršel, že nebudu vědět, co dřív pěstovat. Plodiny nakoupeny všechny po stovce, stromy, krom jednoho, co chybí nakoupeno po 5 kouskách, plodiny s SH a stromy se zuzkou a večer něco bude. Hl. aby bylo na krmivo pro tukany, jéééé ty jsem nekoupila, tak jdu pro ně - koupeny 4 kousky. Celkem utraceno 1 400 000 KR
    xD;)
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Otevřela jsem vše mimo 10 místnost.Tu budu dělat postupně abych v tom neměla guláš xD.Nejdřív rozpěstuju mochyni pro tukana.Stromky jsem koupila 3.Na krmivo stačí.Tukan je krásný.Zatím jsem mu dala SK
     
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak to je teda maglajs maglajsovičxD. Tolik novinek:cry:. Doufám, že z toho nehrabe jenom mně. >:(Než jsem se nadál, Bahama je pidi pro cokoli, stejně, jako jsou nedostačující hlavní plochy:wuerg:. Čas růstu a doba zrání je slušně řečeno "nestandartní" . U polních plodin bych to pochopil, ale u stromů????:cry::wuerg:. Na jednu stranu jsem spokojen, že se na Baha konečně něco děje, ale připadá mi to stejné, jako neřízený příliv imigrantů->tady to máš a a raduj se: "Hele kolik nás tu je".
    Manželka se mne ptala, proč si syslím ty milióny krejcarů. Až přijde z práce, tak jí řeknu, že jsem právě utratil přes 6 M krejcarů za nové stromy a plodiny. Krejcary mne nebolí, ale začíná mne trápit stupidita RT. :cry::wuerg:>:(
     
  19. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak vše odemčeno a ty co jsou menších kolech ty lituji než ty banány naženou:mad::mad::mad:.
     
    Trepifajksl, dana9494 a jarka112 tohle ocenili.
  20. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Koupila jsem 100ks papyru, ale v úkolu mi to ukazuje, že mám papyru 0ks o_O Máte to taky někdo tak?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.