Nové sochy na ostrově BAHAMARAMA (18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarka112

    jarka112 Vážený autor


    tak to ti gratulujem :)) ja nechytala,v tom case som sa flakala v praci a nepnila ukol :-((
     
  2. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji hezké odpoledne všem, takže makadamie, kurkuma, guarana, mochyně už jsou zasázeny, tukani čekají v liště až budou mít krmení ( s SK jako se šafránem, pomálu) a pak půjdou ven. Otevřel jsem 10.místnost a dál se budu řídit tím, že spěchat se má pomalu a všechno má svůj čas. Ten úkol v družstvu mi neuteče, není časový. ;) Ještě mi nějaké ZB zbyly, tak si je nechám do rezervy pro strýčka Příhodu.
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    A je vymalováno ;)

    [​IMG]
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No v obchodě zvířátka končí bobrem,plodiny pryskyřníkem a stromy javorem a jinak tam nic nemám:-((((Banány fuč chrám otevřený ....asi si musím počkat:-(((Už i restart:)
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    libakos: To ale musíš jít přes košík na Baha ,-)
     
    silviec a EliM77 tohle ocenili.
  7. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    U tukanů je jen prodej za floreny,tak jak je to doopravdy?
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj libakos,
    mám obavu, že hledáš na farmě a ne na Bahamaramě, pouze tam totiž můžeš nakoupit v levé liště pod červeným košíkem plody, stromy a zvířata na baha.
     
  9. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    eli2006

    Tukan stojí 12.000 krejcarů....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Taky vše otevřené,stromky osázené,navlekla jsem jim i ponožky,aby jim nebyla zima a postříkala Zuzinou,ted už budu zbírat jen úrodu.Plodiny koupené po 100 kusech a i 5 tukanů jsem nakrmila SK,takže pohodička.A ještě zbylo 1265 ZB,takže RT může ještě něco vymyslet,jsem připravenáxD
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  11. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tak kurkuma či kukurma? xDxDxD

    [​IMG]
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já věděla,že jsem blbka :))))že to takhle zvrtám ,no důchodce ,vše dochází pomaleji,moc díky:))))))
     
    evainfo a jarka112 tohle ocenili.
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Zdravím přátelé farmáři.....Jak jsem psal jíž v jiné diskuzi, pootvíral jsem všechny sochy na ostrově, pročež mi 140 banánů zbylo a vzhledem k mému 301 levelu na baharamě se banány budou sbírat stále hůře...ostatně nebýt karnevalové královny, tak jsem neotevřel ani třetinu.... stejně mi to otvírání rostlin za zlaté banány, které člověk získá jen za postupy, nebo náhodně při nějaké akci (kupodivu, jak zde někteří psali, za úkoly na baharamě padají hvězdičky, nikoliv zlaté banány, proč také, když je ten úkol baharamy)... To je jako kdybychom na normální farmě neměli nové rostliny při postupech, ale výměnou za hvězdičky...Doufám, že nějaký Einstein z RT na tento hvězdičkový obchod nepřijde, protože pak by mi bylo líto hráčů na nízkém levelu, protože by se na to podle mě vykašlali na hraní celé farmy. Spousta hráčů problémy mít bude tak jako tak, protože kdo si nenahrabal dostatek zlatých banánů při karnevalu (pamatujete, jak nám bylo podezřelé, že se zlaté banány získají tak lehce a co s nimi budeme dělat?), tak to již těžko dožene.... A navíc je toho najednou strašně moc a zcela správně zde někdo napsal, že pokud někdo banány nemá, tak to nedá do důchodu. I když jsem je měl a ještě mi nějaké zbyly - přijde mi to celé docela nefér....:mad:
     
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    já mám banánů jen 96 ,protože jsem královnu stihla tak tak a něco mi napadalo ;) a já blbka jsem šla hned do chrámu a otevřela rostlinu, tukany a na strom na mletí papu pro ně nemám..ach jo
     
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Na otevření komplet všech soch je potřeba 1.982 banánů!!!! Tak pro začátečníka fakt síla ....
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Babicka38,

    a máš v chrámu opravdu aktivovánu 10. místnost a potřebné sochy? Šedé ikony v obchodě, představují komodity, které nejsou aktivovány.
     
  17. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    tazvenuse-nejsem *****,vím že tukan stojí 12000.-kr,já se ptala na otevření sochy.
     
  18. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    eli2006

    Voliéra pro tukany
    - aktivace za 30 zlatých banánů nebo 150 Florenů v 6. místnosti, je třeba mít aktivovánu ohradu pro velbloudy
     
  19. smakoun

    smakoun Pisálek fóra

    Jak se daji ziskat zlaty banany?
     
  20. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak na habanero už mi ZB nevyšly...ale i tak mám radost - tukani jsou krásní :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.