Nové runy na stromě moudrosti (12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trochu nechápu, o co tu jde o_O. Pokud má někdo jednoho jediného JC a rozhodně se ho nechce v O/D zbavit, bo je rád, že ho má, proč by bylo špatné ho šoupnout do legendy (pokud má tedy nadbytek hvězdiček) ? Nemusí ho stěhovat, působí mu všude, nemusí si s ním dělat žádné starosti, myslet na to při sklizních, obnovovat stránku...Pro hráče, kteří mají JC více, je tato runa k ničemu - s tím nelze nesouhlasit.
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Vnímám to podobně jako Skali. Třeba tím chtějí aspoň trochu setřít rozdíl mezi dlouhodobými a krátce hrajícími hráči. Už došlo na možnost koupit kouzelný strom a také produktové, třeba časem dojde i na obrstromy a kaštanový řádek. Požadavky při akcích se zvedají, tak i toto může být tah jak udržet nové hráče ve hře...
     
    evainfo, MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Skali Nemluvim prioritne o tom, ze je spatne ho soupnout do legendy - to at si s nim kazdy naklada, jak uzna za vhodne a jestli nekdo ma jednoho, nechce se ho zbavovat a mysli si, ze mu pomuze, at ho da do legendy - to je kazdeho vec. Mluvim o tom, ze je, dle meho nazoru, spatne, ze je to nemenne a konecne rozhodnuti, protoze JC nejde ze stromu sundat a nikdy ho uz hrac nebude moci pouzit jinak, pokud by si to rozmyslel (napr. proto, ze zjistil, ze jeden nema, dle zkusenosti mnoha hracu, prakticky na nic vliv).
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - tak není to úplně ideální řešení. Ale co my víme, co zamýšlejí. Třeba se JC někde ve hře objeví - když už vytvořili tu runu.
    A pokud už někdo jednoho JC získal (a asi dost pracně), nemyslím si, že by se ho chtěl zbavit. Spíš udělá všechno proto, aby se mu podařilo získat dalšího.
     
    Zoufálkov a krakoramaja tohle ocenili.
  5. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Ono se to taky dá brát tak, že vlastně můžeme být RT vděční, že prostě účinnost JC jen neznehodnotil. To by bylo pro RT nejjednodušší řešení na jejich odstranění ze hry a potenciální zvýšení výnosu reálu. A udělat by to mohli, ne že ne. Takhle se vlastně skoro nic nemění, podle mne budou JC spolu s účty mizet ze hry hodně pomalu. Než zmizí úplně - to už tu nebudem. Jen ta poptávka se drasticky zdvihne, ale to je pro nás, co se nám nepodařilo sehnat ani jednoho, docela jedno.
     
  6. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    A já si myslela jakou mám zásobu hvězdiček a ono to ani nestačilo, no BZ už nijak nenaháním ve svém levelu mám bonusů dost, tak tyhle runy počkají.
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Runy nic moc měli by se zlepšit
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  8. herda21

    herda21 Expert fóra

    Medvánek Hvězdiček je dost - toho jednoho JC mám od Renza, nestěhuje se....

    JC, byl v Renzovi? Kdypak? Že bych něco přehlédla? Já hraji poměrně dlouho (podzim 2010), ale nějak se mi vyhýbá... Ani netuším, jak se dal získat....Nu, nějak jsem se bez něj obešla dosud, takže tomu tak bude i nadále....:)

    Edit 1: Bezejmenný ....Začínám být podrážděný z každého oznámení.
    Nu, a právě proto máme volbu. Člověk přece nemusí dělat to, co ho otravuje a irituje. Namísto toho může zvolit aktivitu, která mu za stejný čas a stejně vynaloženou energii přinese radost a spokojenost....;)Že si RT vymýšlí něco, co se mi zrovna nezamlouvá? Nejsem ovce, nemusím se toho účastnit.

    Momentálně nemám zrovna dobré období, kvůli dost špatným zprávám, takže kolem sebe docela kopu.
    A navíc jsem prudič a rejpal, takže prudím kudy chodím.

    Nebuď škarohlíd... V konečném důsledku na to pak doplatíš ty sám. Nejsi přece jediný, koho stíhají nedobré zvěsti....:)

    Edit 2: Vilm4 Souhlasím, správný přístup..třeba i "šťastný blázen"... O co jde? Bude člověk chytřejší, úspěšnější, štastnější, spokojenější, bude to mít vliv na jeho život, když se bude honit za virtuálními úkoly, aby je všechny splnil? Za cenu toho, že mu uniknou krásy reálného života? Bože, to snad ne? Já trávila pár dnů u svých blízkých a farmu jsem nezapnula ani jednou... Že nemám vše? No a co, svět se točí dál.
     
    Naposledy upraveno: 17/9/18
  9. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    "DANKA722 prosím jak zbourám 5 10 20 polí najednou tomu nerozumím
     
    DANKA722 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Mahira72, ručne si pozbieram políčka, na ktoré chcem posadiť JC, staviteľom dáš odstrániť polia
    [​IMG] [​IMG], tu to potvrdím,

    potom vyskočí ďalšie okno, tam klikneš na X, odstránia sa len prázdne políčka
    [​IMG]

    podobne je to aj u stromov, ale stromy musia byť dozreté (pripravené na zber), rastliny a chlievy nezbúra ani keď nie sú hotové
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    mám 7 JC,aktivoval jsem runu na stromě v domění,že tam přijdou všechny,mám tam 1 a ty ostatní budu zase stěhovat?Je to max.nedokonalé ,měli by to opravit
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  12. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Mám 2 JC. Většinou je dávám na pole a stěhuju jen při akcích s padátky. Přiznávám, že se mi mimo akce s nima nechce šachovat. Myslím, že runa s JC byl dobrý nápad. Nemusíme ho stěhovat po plochách, ušetříme jedno pole. Samozřejmě kdo jich mám víc, bude to dělat dál. To by bylo dobré,kdyby tyto runa šla upgradovat vždy o 1 JC navíc.
     
    jan.svatek a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    rada kde získám jJ citrona nějakmě míjí
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    masenka75 - JC se můžeš pokusit získat jedině při akci O/D. Jinde zatím dostupný není.
    Hezký večer
     
    -migos-, milostivas a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.