Nové runy na stromě moudrosti (12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No však to je taky jádro mé otázky :) , je tam napsáno +5% šance na vyskočení předmětů - o akčních ani slůvko ;)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    kiki2305: na hřebíky JC nemám, to na vypadávátka a ještě používám při začátku akce a pak jen, když je potřeba, protože to hrozně zdržuje. Ale mám vypozorované, že tak do 15 JC je ten zisk vypadávátek navíc fakt minimální, pokud jde postřehnout (jasně, nedělám si žádné statistiky, nesledovala jsem dlouhodobě...možná tak kus, dva na plochu?), 20 už je o krapet lepší. A 30 oproti 20 je tak - fakt nevím, nesleduji to - myslím cca 10 vypadávátek z plochy (plus mínus). Když je akce na vypadávátka vyšponovaná, je to znát a hraje se v poklidu, jde vynechat a dohnat vypadávátka s užitím JC.
    Co se týče té pravděpodobnosti, já měla za to, že je to jen pravděpodobnost, ne jistota...ale nevím, já fakt nejsem na počty :(
    Edit: určitě je to i na hřebíky, ale ty mne nikdy nenapadlo sledovat :) Myslím, že je to na vše, co vypadne z pole (cukr, hřebík, ale i akční vypadávátko). Ale třeba se pletu. Já si informace o hře fakt do hlavy už dávno nedávám, však se to vždycky nějak uhraje (akce). Zbytek jde mimo mne, družstvo neplním, novinky mít nemusím, upgrady chlívků nestavím...mám takovou demo verzi :)
    Bezejmenný: no tak nesleduj oznámení a budeš mít nervy jako v bavlnce :) A jestli tě takto rozhodí omalovánky...?
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    larelay : momentálně nemám zrovna dobré období, kvůli dost špatným zprávám, takže kolem sebe docela kopu.
    A navíc jsem prudič a rejpal, takže prudím kudy chodím.

    Jestli má někdo pocit že kolem sebe kopu až moc, tak mi dejte vědět. Klidně smáznu cokoliv vás dráždí.
    A samozřejmě se omlouvám pokud jsem někomu přišlápl nohu nebo tak něco. To bych nerad.
     
  4. larelay

    larelay Analytik fóra

    Bezejmenný: za mne určitě ne, já si právě říkala, že člověk tvého kalibru (myslím vážně, nehledej za tím ironii) se přece nenechá takovou blbostí rozhodit, že jde asi hlavně o ten ventil...tak držím palce, ať se ty důležité věci vyvíjejí tak, jak si přeješ/přejete :)
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A mne se to libi! :p Uznavam, ze produktove stromy by klidne mohly byt v Rama obchodu, ale do navyseni BZ v parku ten svuj ubohy zbytek hvezdicek (656) nacpu s radosti... mnam ;) Nebyla by k tomu treba smenarna ZB (tech mam 1.236 a nevim, co s nimi) za hvezdicky? :music:
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    trochu zklamání. Že přijdou další runy jsem trošku čekal, ale taky jsem čekal, že přijde možnost navýšení diamantového a zlatých slotů pro řemesla. Tak utratím navýšení BZ v parku a zbytek hvězdiček si zase nechám - třeba přijdou další runy.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Myslím,že produktové stromy sú dobrým krokom,pretože(čo som tu doteraz čítal)pomôžu hráčom nižších levelov s mliekom,náradím,medom.....Nie každý má totižto nejakých 30 JC(ja nemám ani jedného) a 180 000 000 grajciarov!Hráč levelu nižšieho,ako 60 nemusí na trh ani chodiť,pretože pri tých cenách,ktoré sú tam teraz,nemá šancu na nejaké zvieratá,či plody.Potom sa čudujme,že každý mesiac stratím 2-3 susedov a to aj takých,čo sú lvl 85!!!
     
  8. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Už se poprali, už se poprali?Jen houšť,jen houšť přátelé a kamarádixD,
    já se tak bavím čtením diskuze.Kdyby nebylo RT a jejich čím dál víc vypečených akcí a nápadů,tak si ani pořádně neprovětrám bránici :D.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak - tvůj předchozí příspěvek jsem skryla. Vadí mi ta pasáž na konci o tom rozkopání... však víš. To už je, řekla bych, za hranicí - takže pokud to odmázneš, nemám problém tvůj názor zase zveřejnit.
    Jsme na herním fóru a toto patří jinam.
     
    burds, tydýtková a Helena1313 tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, mrkni na trh, pokud by se tady ještě nějaký začátečník našel, tak pokud by byl při smyslech, tak si určitě nebude za ještě nedostatkové hvězdičky kupovat něco, co může mít za pár otoček mrkví.;) Nabídka velkorysá, ale mám dojem, že využiji jen jednu:)
     
  11. larelay

    larelay Analytik fóra

    Ono to tu z těch příspěvků (nejen v této diskusi) vypadá, že můžeme být rádi, že hra ještě funguje...trh na...šlechtění obdobně, akce jsou málokdy hodnoceny většinou kladně. Co případný nový nápad RT, to kritika. Pořád si snad ještě můžeme hrát, jen to chce nechtít všechno :)
    Ale ta pluralita názorů a možnost hrát různými způsoby se mi pořád líbí.
    Já bych byla pro, aby do reportu pro RT šlo, že bychom (snad ano?) uvítali občas anketu k zavádění některých prvků nebo revizi těch stávajících. No, je to práce pro moderátory navíc...ale zase více spokojených hráčů (zákazníků)? Co by RT udělalo vyhodit anketu, jaké runy si přejete. No právo veta by měli oni. Podobně k akcím, stálým prvkům apod.
    Jinak to tu není o žádném hlasu lidu, ale spíš ventilaci nespokojenosti. Jako taky dobrý, ale opravdu je tak těžké vést s hráči aspoň trochu dialog? Aspoň aby se vlk nažral...to je možná to, co nám nejvíc vadí. Tak trochu bezmoc. A přitom zájem o hru a tolik dobrých nápadů, které by ji zlepšily, ale zapadnou :(
    Další runy ano, ale prosím nejdřív se zjištěním názoru, co hráči chtějí.
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pomóóóc, já ty runy asi nepochopil, protože mě žádná z nich nezaujala.
    A taková to mohla být nádhera.
    :DxD
     
    -mariemk-, burds a Helena1313 tohle ocenili.
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě nejvíce fascinuje runa více bodů v parku docela by se mi to hodilo
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Smazáno. Překontroluj to.
     
    Y_n_O, GordonSargent a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    U mňa zatiaľ aktivovaných 6255 hviezdičiek a ďalších smutných 60 čaká. Takže špekulovať moc nemusím nad novými :) keďže k aktivácii aj tých starších chýbajú ešte mraky hviezd /Koľko ich je vlastne pripravených do tejto chvíle na strome na aktiváciu??)
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    já mám na stromě (nebo ve stromu?) 14 840 hvězdiček a pokud jsem něco nepřehlédla, tak je to všechno, co šlo :)
     
    Honzulka05, burds a DANKA722 tohle ocenili.
  17. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    jéje, já mám aktivovaných 5 040 a 797 jich čeká... na další diamantový slot :music:
     
    Honzulka05, kiki2305 a DANKA722 tohle ocenili.
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Obávám se, že než bude další diamantový slot, hvězdičkám dojde veškerý vodík a stanou se z nich trpaslíci ;). Ty si pak posadíme na plochy a všichni budou spokojení :p
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Produktový stromy za hvězdy,to je fakt trapný.Jistě šly dát jako odměnu do nějakýho úkolu.Staří hráči je nepotřebují a novější hvězdičky utratí rozuměji.A ten jeden JC,si někdo dělá.......Vraťte už konečně možnost získat želváky za nákup FL!:p
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kiki - jak jsi přišla k MAXimálnímu číslu 12/18 ??
    100% není konec. Kdybych jich měl 60 (jako Doben ),mám 300 x vyšší šanci na vypadnutí padátek( mezi ně se počítá i nářadí,cukr a pod.),tudíž zde platí čímvíc,tím líp.
    Z tohoto důvodu je ten JEDEN jen výsměch od RT. Méně už dát nemohli.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.