Nové runy (5.2. - 9.2.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Nová runa :
    Kosmický farmář - 5 000 *
    Odemkne:
    Chov zvěře a produktů v liště.
    Sběr plodů ze stromů v liště.
    Pěstování plodin ve skleníku.

    Žádná plocha navíc není dostatečná na všechny stromy, chlívky, pole
    ... zato lišta je nekonečná :music:

    A teď něco reálného:
    Runa - Poznámkový blok - 100*
    možnost další stránky 50*
     
    zemanka01, kaculatko1989 a Silwin tohle ocenili.
  2. -orchidej1-

    -orchidej1- Pisálek fóra

    také bych uvítala zlaté sloty a třeba za 1000 nebo i více hvězdiček florenovník, nedá se nikde v úkolu dostat a byl jen jednou v tajemných sazeničkách nebo v úkolu, který splnili jen tři odvážlivci
     
  3. charina

    charina Perspektivní autor

    Zdravím, navrhuji, aby pomocí nových run, či rozšířením stávajících run se dalo dosáhnout:
    - větší či neomezená velikost hnojiště (300 jednotek je velmi málo, rozšířit až na 10000)
    - větší kapacita nádrže na vodu (rozšířit až na 1500 jednotek)
    - větší počet sousedů (rozšířit až na 20 sousedů)
    - runa, kde by se daly získat stromy z tajemných sazenic (vždy jen jeden ks)
    - runa, kde by se daly získat stáje z tajemných stájí (vždy jen 1ks)
    (z tajemných sazenic, stájí získám většinou stromy XL, stáje XL, tak aby byla i jiná možnost získat potřebné stromy, stáje pro plnění úkolů v družstvu)
    - runa, která by umožňovala darovat cokoli při akci "Obchodovat-darovat"
    - runa, která by umožňovala na jedno pole umístit až 20 chlívků, stromů na sebe (je málo ploch a plno věcí je v liště)
    - runa, která by umožňovala zvýšit počet bonusových míst ve všech kategoriích
    - runa pro jakoukoli novou plochu (všeho je moc a není to kam dávat)
     
    Naposledy upraveno: 9/2/15
  4. mamina32

    mamina32 Zelenáč fóra

    já bych ocenila runu na další políčka,kde by se chovaly pouze zvířátka.
     
  5. Lusy13

    Lusy13 Zelenáč fóra

    mě by se líbil runa v níž by se daly získat recepty k řemeslníkům.
     
  6. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Jen malinkatý drobný nápadeček na novou
    Runu vytrvalosti.
    Ta by byla cca za 100 * a až po dosažení 100. levelu.
    Spousty hráčů dosažením 100. levelu prokázali RT svoji oddanost, pracovitost a vytrvalost. A co by takový hráč/ka obdržel/a ?
    1 slovy jeden Florenový strom.
     
  7. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    kde je chov na kukačky, děkuji
     
  8. .impa.

    .impa. Zelenáč fóra

    Tak já bych uvítala nové runy na řady na magickém stonku máme hnědé prase a bílého netopýra uvítala bych další v tomto duchu na koně králíky atd. v parku je plno věcí a všechny se tam nevejdou. Mohla by to být runa opakovací a jmenovalo by se to "zvířátka na stonku" každá řada asi 150 hvězdiček
     
    rarasek1999 tohle ocenil(a).
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    skvělý nápad od Amalky: runa jako odměna, kde lze získat florenový stromek od určitého LV (kde je vidět práce farmářů)
    - další pole, kde mohou být jen stromky a zvířátka - "šlechtitelská odysea" (upgrade stromky a výrobny)
    - možnost seřazení stonků podle potřeby hráče ... ať už podle hodin, či využití ( šlechtění, BBZ, %, děsivka, KR a pod.) celkový kombajn na stonek by asi nebyl dobrý ...
     
    Naposledy upraveno: 8/2/15
  10. Kominárik

    Kominárik Zelenáč fóra

    Navrhujem aby sa na rune zvýšil počet darčekov, ktoré môžeme darovať. Mám 24 susedov a môžem dať len 7 darčekov nie je to málo? Mohlo by to byť o +5 za 200 hvierdičie a + 7 o 400 hviezdičiek . Veď to je nefér aby som dostala 24 darčekov a mohla by som poslať len 5 alebo 7.
     
  11. tee

    tee Zelenáč fóra

    Já bych též uvítala runu na sad a pak na plochu jen pro zvířata a klidně třeba jen z tajemných stájí. Dále by nebyl špatný další řádek v nebi, který by dával druhého šlechtěnce např. krocanů, krav apod.
     
  12. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    Já bych brala runu na otevření plochy jen pro zvířátka a stromy, opravdu je málo místa.
    Otvírala by se postupně za hvězdičky na 4 části 40-50-60-70 hvězd
    A taky by mohla být runa na otevření řady ve stonku za 500 hvězd-řada by dávala jednou za 72 hodin 1 floren
     
  13. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Já jsem za nápad co navrhla Amálka 1070.Ano ohodnotit 1 florenový stromek za vytrvalost atd............
     
    Jarda tohle ocenil(a).
  14. renka7272

    renka7272 Zelenáč fóra

    Ráda bych ocenila runu na další pole pro chov zvířat,jejich opravdu moc a místa málo
     
  15. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Návrhy jsou všechny moc pěkné a zajímavé a určitě bychom je všichni uvítali. Protože nemůžeme mít všichni všechno,bude se vybírat Mě zaujal návrh od KOMÁRIKA na zvýšení dárků a od Amálky1070 na florenovnk za vytrvalost. ti co hrají farmu dlouho si zaslouží nějakou odměnu. Vodu nepotřebujeme zvyšovat, ta se dá koupit, ale navýšení hnojiště by asi všichni uvítali. 300 jednotek je opravdu velice málo.
    A že máme mlýn na mýtině, který, který mele naprázdno si všichni všimli. Pokud se pro něj nenajde mletí, navrhovala bych, aby se tam mlelo alespoň to, co máme v akcích. Naposled to byla výroba dudlíků.
     
  16. Hanibal

    Hanibal Pisálek fóra

    Aj som zato čo navrhuje kominárik, aby sme mohli posielať viac darčekov, len keby to bolo za menej hviezdičiek.
     
  17. Verense

    Verense Stálice fóra

    Já bych uvítala (mimo řadu již zmíněných návrhů) runu pro krmivo. Viděla bych ji někde v místech za runami na šlechtěnce a zkrácení chovu (ale to už je detail). Tato runa by byla vícestupňová a navyšovala by počet umletého krmiva ve mlýně. Nevztahovala by se na mletí superkrmiva a na mletí akčních výrobků, pouze na krmení pro zvířata.
    1. stupeň za 75* by navyšoval počet umletého krmiva o 5%,
    2. stupeň za 100* o 10%,
    3. stupeň za 125* o 15%,
    4. stupeň za 150* o 20%.
    V praxi by to vypadalo tak, že dám umlít např. 100 ks krmiva a s aktivovaným prvním stupněm se mi připíše do stodoly 105 ks. Myslím, že se stále se navyšujícím počtem zvířat a čím dál větším vytížením mlýna by nějaké neplacené ulehčení přišlo vhod. ;)
     
  18. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Já bych opravdu uvítala další kus plochy ,kterého je na farmě dost nevyužitých,aby byla přístupná k sázení nebo aspoň k vysazení stromů,které brání k vysazování rostlin,nebo taky na chlévy ,které taky zabírají hodně místa na farmě.Když je třeba akce,musím skoro všechny zvířata schovat abych měla políčka na akční rostliny,jinak málokdy akci dodělám do konce a to mě hodně mrzí:(jelikož se hodně snažím .
     
    babioli tohle ocenil(a).
  19. lubami

    lubami Pisálek fóra

    Ja by som navrhovala tiež zväčšenie hnojiska .. odstupňovane ... viac darčekov posielať... a tiež odmenu ..florenovník... Všeličo by sa zišlo,ale všetko nemôžeme mať.
     
    rarasek1999 tohle ocenil(a).
  20. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Moje návrhy:
    • Dekorace 1x1 dávající hvězdičky a body zkušeností
      • Mohla by se odemknout po otevření všech ploch lesní mýtiny za 40 hvězdiček.
      • Dávala by 1 hvězdičku a 500 BZ za 120 hodin. Šla by umístit jen do parku.
      • Byla by více pro nováčky, kterým by trochu pomohly BZ a motivovala by ke hře - člověk něco konkrétního dostana - hvězdičku.
    • Vícenásobná runa: Více bodů zkušeností při sklizni všeho na jednotlivých plochách.
      • Mohla by se odemknout někde na úrovni runy Zelený prst.
      • 1. stupeň +5% BZ při slizni hlavní louky, 35*
      • 2. stupeň +5% BZ při sklizni lesní mýtiny, 40*
      • 3. stupeň +5% BZ při sklizni divoké louky, 45*
      • 4. stupeň +5% BZ při sklizni parku, 50*
      • (5. stupeň +5% při sklizni na plantáži na Bahamaramě, 50*
      • 6. stupeň +5% při sklizni ostrova pokladů, 55*
      • Baha bonusy by mohly být aktivovány v chrámu)
     
    zemanka01, Pepe4467 a rarasek1999 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.