Zpětná vazba Nové premium / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Lituji tech sousedu co je system vyhodi a taky ze nemuzu svych 7 darku splnit, ale jak uplyne cas, zadne Premium nebude... trochu problem s hnojem nez si zvyknu na nizsi zasobarnu = casteji odprodavat, voda se prihlasi sama a tak na rerichu ji uz snad nebudu lit a otocky stromu budou mene efektivni, s tim nic nenadelam...
    Cena je nesmyslna, tim zrusenim zapleveleni pro vsechny vlastne i osekane vyhody co prinasi jsou mensi...
     
  2. llew65

    llew65 Vážený autor

    Dojedu staré premium a holt budu muset kupovat vodu, zatočím si míň na kole štěstí. Když pominu nehoráznou cenu - RT by si měl uvědomit, že ne všichni mají platy jako Němci, tak mi nejvíc vadí, že mohu na trh dát max 10 nabídek, jako všichni. A pět kusů akčních plodin navíc mě nevytrhne. Takže za mě jasné NE, na nové nepřejdu. Za současného stavu určitě ne!!!
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ilew65: jen k ceně a k porovnání s Německem, tam stojí Nové premium 7,99 Euro.
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    takže porovnání s Německem?

    8 Euro je cca 214 Kč, tj pemium tam stojí cca 2x tolik co u nás
    průměrná mzda u nás je cca 25 500 Kč, v Německu cca 103 000 Kč, tj. 4x více než u nás
    vím, že v Německu jsou i vyšší náklady (pravda už jen na něco, např. potraviny a benzín už máme stejně drahé), ale pořád jsou na tom v Německu lépe, a to i s tím "povedeným" premiem
    ;)
     
  5. Leenicka07

    Leenicka07 Zelenáč fóra

    Zdravím chtěla bych se jen zeptat,hru farmerama hraji už 7 let,pravidelně každý měsíc kupuji kombajn + další věci jako tajemné sazeničky apod. Tak nešlo by pro hráče co to už hrají fakt dlouho nebo od nějakého určitého levelu třeba 90 nebo tak udělat nějakou zlepšovací výhodu? Třeba to obnovení (uložení) farmy pro vyšší hráče zadarmo? Těšila jsem se když jsem si o tom přečetla že bude tato možnost,a když jsem pak zjistila,že to funguje jen s prémiem,tak jsem docela zklamaná :( Už tak kupuji dost věcí a ještě kupovat prémium balíček? Mohli by jste trochu nám dlouhodobým hráčům trochu přilepšit,bylo by to super a určitě by to farmáři co to hrají tak dlouho jako já ocenily :) Děkuji za odpověd
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Leenicka07, samozrejme by sme všetci túto možnosť mali najradšej zadarmo, žiaľ pre RT to zrejme nie je asi výhodné, tak preto túto možnosť hodili do prémia. My môžme len reportovať vaše želania, ale či to RT niekedy zmení je len na nich.
    Peknú hru prajem
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.