Zpětná vazba Nové premium / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Já se teď vyjádřím čistě jako hráč platící si staré premium. Ještě jako účtař chápu, proč se nechtějí crcat s předplatným a vracet do budoucna předplatné, to by mi ani tak nevadilo, ale co mi vadí zásadně tak, že rozhodně a ani ve snu nepřejdu ze starého na nové je míň vody, chybějící výhody s parfémy při šlechtění, padátka a v neposlední řadě nabídky na trhu (dvojnásobek oproti běžnému nastavení). A ještě přechodem na nové (za polovinu starého) přijdu o předplatné jenom pro něco, co je z mého pohledu naprosto nevýhodné. Pro mě jako hráče tam nejsou téměř žádné zajímavé výhody a uložení farmy? Když si to pokaždé chci udělat po svém? A bude to vůbec správně fungovat, když něco vyměním při OaD nebo daruju? pchá tak tomu už nevěřím vůbec. Ta nekřesťanská cena jenom umocňuje drzost, s jakou je nabízeno nové premium. Jen se modlím, abych radši do vily nelezla a čistě náhodou omylem nepřeklikla.
    danda
     
  2. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    To nové premium nechci. Chtěla bych to stare premium, super odměny a pěkná cena na 1 rok.
     
  3. Adko*

    Adko* Pisálek fóra

  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak a po několika letech jsem bez prémia ... mrzí mě ale ztráta sousedů, přece jen jsme to spolu táhli dlouho - tímto se těm, kteří z mého sousedství vypadli, omlouvám a přeju jim, aby se jim i nadále dobře vedlo, ale nové prémium mě opravdu nezaujalo, je drahé a nic významného nenabízí
     
  5. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Kdyby byli nechali staré prémium tak jak bylo,byla bych si ho pořídila,i nějaké mírné navyšení ceny bych akceptovala.Za nových podmínek děkuji - nechci !:p
     
  6. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Koukám, jak se všichni hráči shodnou na tom, že nové premium nestojí za nic a že ho tudíž nekoupí. Kéž bychom to vydrželi všichni. RT třeba přijdou na to, že méně je více a vrátí premium do starých kolejí, navýší cenu o inflaci a získají platící hráče zpět. Tak se držte, možná to uhrajeme.
    Hezkou hru všem!!!!!
     
  7. artex

    artex Perspektivní autor

    "Snad Vás nové prémium zaujme" - Jo, jo, nezaujalo.

    Na dřívější prémium jsem si zvykl a bylo mě celkovým pojetím sympatické, to nové z mé stránky nestojí ani za vyzkoušení :). Jsem si bláhově myslel že by mohli udělat kombaj na rok a oni doprzní i prémium.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsme dost malá komunita, tak si myslím, že rozhodnutí RT o novém prémiu sami neovlivníme, nevíte, jak to vypadá na jiných fórech? Třeba nebudeme sami nespokojení ;)
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jsem pevně již rozhodnutá pro své staré premium,které skončí v říjnu.Jsem ráda,že jsem nepřibrala 3 nové sousedy a těm kteří mi vypadnou se omlouvám ale nové nekoupím.Leda by změnili názor a uznali že staré bylo výhodnější pro nás i pro ně,pokud nás co nekoupí, bude co nejvíc.To poznají ihned ,budem si držet palce aby poznali že s novým premiem šlápli vedle.
     
  10. šebejda

    šebejda Baron fóra

    evoku.....sice jsme malá komunita a Češi jsou ve všem dost vyjímeční. Domnívám se však, že RT bude celofarmerámácky překvapen, o kolik méně než předpokládal, mu přibylo financí a že ještě nastanou změny. Jestli změny nebudou, potom je podle mne RT rozbitý a posunuje se mimo reálnou kolej.
     
    hrabenka1951, milostivas a tatkanas1 tohle ocenili.
  11. bubackova

    bubackova Zelenáč fóra

    .....nedochází k obnovení položek,které nejdou ovládat stavitelem.....-.- To nám je vymažou z farmy, když jsme si je zaplatili ? .......nebo to špatně chápu? :(
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    bubackova: chápeš to špatně, prostě při obnově schématu nebudou automaticky na herní plochu uloženy položky, které nelze ovládat stavitelem, ty si budeš muset umístit manuálně.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  13. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    v novom nieje žiadna burina?
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    zejdy66 a milostivas tohle ocenili.
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak by mne, jen informativně, zajímalo, kolik lidí si pořídilo nové Premium? Zda-li to mělo takový úspěch, jak předpokládalo RT či nikoli?Vy to, jako modíci, nějak nedokážete zjistít? Jen přibližně...

    Edit:
    Krakoramaja: Já vím, ale zajímalo by mne to.. A také by mne zajímalo, jak jsou s ním hráči spokojeni?
     
    Naposledy upraveno: 1/4/17
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Apachie1 - no nevím, ale tohle asi majitel hry nikomu sdělovat nebude. Ani moderátorům. Ať už by šlo o zisk nebo ztrátu. Myslím, že to patří do interních záležitostí BP. My obyčejní hráči se můžeme jen domnívat. Ovšem po místních zkušenostech (které jsem tu za ten rok a něco nasbírala) předpokládám, že i zatvrzelí a plamenní hlásiči "ne a ne a nekoupím" stejně koupí. To je jako s ukončováním hraní při každé nevydařené akci.
     
    abc23, milostivas a Apachie1 tohle ocenili.
  17. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Krákoramo....nesouhlasím s tebou. Všeho je jenom do úplného nakrknutí.Já například prémium využíval, nové jsem nekoupil a doopravdy nekoupím. (To bych se musel zmatlat->již jsem párkrát v opojení na IT nakoupil a pak jsem se divil, např. manželce jsem minutu před koncem akce na Au..k..r..u ..za 8 korun nakoupil spodní kalhotky xD).
     
  18. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Apachie mi to vzala z klávesnice :) už jsem se taky chystala napsat něco v tom smyslu,že by mě fááákt zajímalo jestli si už někdo koupil nové premium :) Já tam jen nakoukla jestli si to nerozmysleli a hooonem jsem zase prchla abych nějakým omylem neklikla na koupi té zmršeniny :) :)
     
  19. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ja si nič kupovať nebudem:D
    nemám záujem :)
    ani staré nepoužívam:)
    ani kombajn:inlove:
    ved by ma to nebavilo:music:8):inlove:
    ja sa hrám a plním úlohy ak sa mi chce:inlove:
    F 99 :inlove:
     
  20. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ač nejsem "plamenný hlásič", tak tě ubezpečuji, že si nové prémium nekoupím - a to si to staré platím už několik let a docela jsem si na něj zvykl. Ale pokud nedoplní do vlastností prémia to, co zmizelo, a/nebo nesníží výrazně cenu*, nic si neobjednám.
    * pozn.: vloni jsem za roční Diamantový balíček platil 575 Kč, teď mám platit 1452 Kč, tj 2,5x tolik za méně? Jsem snad praštěnej pavlačí?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.